Liste der Unternehmen

Kretingos autobusų stotis, UAB "Kretingos autobusų parkas"

Šventosios g. 1, 97124 Kretinga
(+370) 44579001
Atsidarys 6.00
Google mapswaze
Google mapswaze

Routenplaner:

Adresse aussuchen:
Adresse aussuchen:

Filiale

Alle Adressen anzeigen

Unternehmenskontakte

Tel.
(+370) 44579001
Webseite
www.kretingosap.lt
E-Mail
stotis@kretingosap.lt
Geschäftsführer
V. Ročys

Arbeitszeit

Montag
6.00-19.00
Dienstag
6.00-19.00
Mittwoch
6.00-19.00
Donnerstag
6.00-19.00
Freitag
6.00-19.00
Samstag
7.00-18.00
Sonntag
7.00-18.00

Tätigkeit

Bussbahnhofe

Kommentare

Bewertung:
0 (mindestens 80 Zeichen)
Sigita
2024.03.29
Veluoja jau uzkniso as veluoju i darba ir dar man reikia aiskintis kodel veluoju i darba todel nes autobusai veluoja 30 min.
Nützlich (0)
Bericht
jurga
2023.01.15
Viena karta susitvarkykite su vairuotoju laikais, ant tvarkaraščio parašytas tikslus laikas, o vairuotojai atvaziuoja kada nori!! Daznai kur veluoju per tokius. NEIMANOMA!!!
Nützlich (2)
Bericht
Aldona
2021.04.27
Jei psrašot sustojimus,o šalia nerandu laiko,tai ką tas.duoda?Iš didelio rašto išėjot iš krašto?
Vietoj to,kad.keleivis įmanomai greičiau surastų reikiamą autobusą ir laiką,jis turi "knistis"kažikiek.
Pagal tokį patogumą mes "ritamės žemyn".Tragiška.
Nützlich (9)
Bericht


Statistik der Besuche
Aktualisierung
Sag's weiter

Umliegende Unternehmen | Auf Karte zeigen

2,4 Km | Vytauto g. 114, Kretinga
10 Km | Klaipėdos pl. 42, Palanga
19 Km | Garažų g. 2, Klaipėda
19,5 Km | Butkų Juzės g. 9, Klaipėda
38,9 Km | Dariaus ir Girėno g. 29, Plungė
46,9 Km | Vilniaus g. 34, Skuodas
83,7 Km | Respublikos g. 17, Mažeikiai
96,9 Km | Dariaus ir Girėno g. 38A, Tauragė
98,9 Km | Pramonės g. 30, Tauragė
103,1 Km | Kryžkalnis, Raseinių r.
105,9 Km | Ventos g. 85, Kuršėnai, Šiaulių r.
107,9 Km | Vilniaus g. 45A, Kuršėnai, Šiaulių r.
110,1 Km | V. Putvinskio g. 3, Kelmė