Paieškų šiandien: 2291

Kai oras nedžiugina, geriausia pramoga – pabėgimo kambarys Kaune

September 12th, 2017

Pabėgimo kambariai Kaune pradėjo rastis 2014 metais. Dabar jų populiarumas, rodos, viršija daugybės kitokias pramogas siūlančių įstaigų reitingus. Nors tokio bumo priežastis įvardinti gan sunku, bet pirmiausia atkreiptume dėmesį į amžiaus grupes. Šis laisvalaikis pritraukia tiek vaikus ir paauglius, tiek šeimas ar senjorus; kiekvienas nori pasukti savo smegenėles ir įsitikinti, kad yra galvotas. Taip pat pabegimo kambarys priima įvairaus dydžio komandas (standartiškai 2-6 žmonės), pasiūlydamas aibę neįprastų galvosūkių bei loginių mįslių, komandinio darbo užduočių. Dažniausiai viskam atlikti skiriama 60 minučių, o galutinis tikslas – išeiti iš užrakintos patalpos. Skamba netikėtai ir nenuspėjamai? Taip ir yra, kadangi tokio žaidimo atmosfera ir siužetas leidžia pasijusti filmo ar kompiuterinio žaidimo pagrindiniu herojumi.

Uzduociu kambarys Kaune yra ne vienas, tad išsirinkti sau patinkančią temą nebus sunku. Norite išgelbėti pasaulį nuo baisios katastrofos ir atstatyti pusiausvyrą tarp gėrio ir blogio? O gal svajojote pabūti šnipo kailyje ir likviduoti priešininko dvigubą agentą? Stipriausius nervus turinčius išprotėjusio profesoriaus kambarys privers jaustis nejaukiai, o lobio medžioklė nežinomoje saloje, artėjant piratams, kels įtampą. Būkite dingę, nagrinėkite slaptuosius tyrimus, išsiaiškinkite faraono paslaptis... Kiekvienas pabegimo kambarys Kaune išsiskiria netradiciniais sprendimais, savita istorija bei įtraukiančia atmosfera. Rinktis tikrai yra iš ko!

Pabegimo kambarys (Kaunas) puiki pramoga šeimai, darbo kolektyvui ar artimiausių draugų būriui. Be to, rudens ir žiemos sezonui įsibėgėjant, vis mažiau noro ir galimybių leisti laisvalaikį po atviru dangumi. Kodėl tuomet neišskirti laiko įdomiai, nutrūkgalviškai ir, žinoma, protauti skatinančiai pramogai, kuomet praleisite valandą laiko išskirtiniame kambaryje? Pasiryžkite atrakinti duris į savo gyvenimo nuotykį.

Daugiau apie pabėgimo kambarius Kaune, jų anotacijas bei rezervacijų informaciją galite sužinoti svetainėje EscapeRooms .

 

 

Laisvalaikio naujienos