Įmonių sąrašas

Šilutės kultūros ir pramogų centras

Lietuvininkų g. 6, 99185 Šilutė
(8 441) 77113
Uždaryta dabar
17 metų veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 441) 77113
Tinklalapis
Tinklalapis
El. paštas
Direktorė
Jūratė Pancerova
Įmonės kodas
177414328
Bankas
AB Luminor Bank
Atsiskaitomoji sąskaita
LT36 4010 0435 0029 7890

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-21.00
Antradienis
8.00-21.00
Trečiadienis
8.00-21.00
Ketvirtadienis
8.00-21.00
Penktadienis
8.00-21.00

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Kultūros, meno renginiai, festivaliai, kultūrinis turizmas.
500 vietų salė teatro spektakliams, koncertams, konferencijoms ir kitiems renginiams.
Kultūrinio turizmo projektas "Vėtrungių kelias" - tai pažintinis kultūros ir turizmo maršrutas keliaujantiems po Rambyną ir Kuršių marių kraštą.
Šilutės kultūros ir pramogų centras - tai vienintelė įstaiga mieste, kuri turi 500 vietų salę ir gali teikti paslaugas priimant profesionalius teatro, muzikos kolektyvus. Centre veikia 7 mėgėjų meno kolektyvai, kurie reprezentuoja Šilutės kraštą respublikiniuose, tarptautiniuose ir rajono renginiuose.

Šilutės kultūros ir pramogų centras organizuoja profesionalaus meno pristatymą visuomenei, prisideda formuojant Šilutės rajono jaunimo politiką ir sudaro sąlygas jaunimo organizacijų veiklos projektams įgyvendinti, bendradarbiauja su nevyriausybinėmis organizacijomis, skatina kultūrinius mainus bei ugdo bendrąją visuomenės kultūrą per rengiamus etnokultūrinius renginius, edukacines programas, valstybines šventes, masinius ir jaunimui skirtus renginius.

Šilutės kultūros centras nuo 2013 metų įgyvendina kultūrinio turizmo projektą „Vėtrungių kelias“. Tai sėkmingas projektas. 2013 m. projekto įgyvendinimui ne tik suburtas platus partnerių tinklas, bet ir aktyvus dalyvių ratas. „Vėtrungių kelias“ įtrauktas į Lietuvos nacionalinių kultūros kelių programą.

Šiuo projektu siekiama patraukliai ir įdomiai išryškinti Mažosios Lietuvos regiono išskirtinumą. Visi norintys susipažinti su penktuoju etnografiniu Mažosios Lietuvos regionu, kviečiami į žaismingą pažintinę kelionę „Vėtrungių keliu“.

Pažintinio kelio dalyviams pristatomas kultūrinių renginių ir paslaugų tinklas, supažindinantis keliautoją su unikaliomis Mažosios Lietuvos vandens kultūrą populiarinančiomis tradicijomis ir papročiais.

Vėtrungė – šio kultūrinio kelio atpažinimo ženklas, kuris kelionės dalyvius lydės po visą pamario regioną.
Vėtrungių kelias – tai pažintinis kultūros ir turizmo maršrutas keliaujantiems po Rambyną ir Kuršių marių kraštą. Šio kelio dalyviams pristatomas kultūrinių renginių ir paslaugų tinklas, supažindinantis keliautoją su unikaliomis vandens kultūrą populiarinančiomis tradicijomis ir papročiais.daugiau...

Video