Paieškų šiandien: 1221
Įmonių sąrašas

A. Dobilo baidarių nuoma Žemaitijoje

Bažnyčios g., Balsiai, 75102 Šilalės r.

(8 699) 75546
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 699) 75546
Tinklalapis
www.turistauk.lt
El. paštas
info@turistauk.lt
Savininkas
Artūras Dobilas
Įmonės kodas
V 0622448

A. Dobilo baidarių nuoma Žemaitijoje

Kviečiame į Žemaitiją, pakeliauti baidarėmis JŪROS ir AKMENOS upėmis. TURISTAUK.LT komanda dirba, kad vandens turistų poilsis būtų puikus. Siūlome palankiausias vienviečių ir dviviečių baidarių nuomos kainas, kokybišką aptarnavimą ir inventorių, privačią stovyklavietę, mobilią pirtį, maršrutus baidarėmis visus metus. Savo paslaugas siūlome tiek mažoms grupėms, tiek dideliems (virš 150 žmonių) kolektyvui. Padėsime pasirinkti maršrutą, suteisime informaciją apie kaimo sodybas, pirtis, stovyklavietes, patarsime pradedantiesiems.
Rudenį, pavasarį, žiemą, kviečiame į žygius baidarėmis ekstremalių pojūčių mėgėjus, kurie renkasi patvinusias upes. Pavasariniai plaukimai organizuojami AKMENA (Jūros intakas) – sraunia, nenuspėjama ir nepaprastai gražia, kuria vasarą plaukti galima itin retai dėl žemo vandens lygio.
Užtikrinamas vežimas – baidarių ir turistų nuvežimas į pasirinkto maršruto pradžią ir parvežimas.
Baidarių pristatymas plaukimui Minija, Dubysa, Venta, Kražante, Virvyte, Babrubgu, Žvelsa, Šešuviu, Jūros, Akmenos, Aitros maršrutais.
Ypač palankiomis kainomis nuomojame baidares darbo dienomis. Kviečiame visus atostogaujančius Šilalės krašto ir Lietuvos gyventojus, studentų ir moksleivių grupes, visus vandens turizmo mylėtojus praleisti laisvadienius plaukiant Jūros upe.


daugiau...

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Aurelija
2015.11.26
Likome labai patenkinti Turistauk.lt paslaugomis: graži Jūros upė, įdomu plaukti, jaukiai įrengta stovyklavietė... Manau, kad dar ne kartą sugrįšime į šią vietą.
Naudingas (0)
Pranešti
Duomenų atnaujinimas