Įmonių sąrašas

Aika dovanos, parduotuvė-salelė

Taikos pr. 66A, PC "Grandus", 93219 Klaipėda
(8 659) 04370
Dirbame dabar 10.00-19.00

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 659) 04370
Tinklalapis
www.aika.lt
El. paštas
info@aika.lt

Darbo laikas

Pirmadienis
10.00-19.00
Antradienis
10.00-19.00
Trečiadienis
10.00-19.00
Ketvirtadienis
10.00-19.00
Penktadienis
10.00-19.00
Šeštadienis
10.00-19.00
Sekmadienis
10.00-16.00

Veiklos aprašymas

UAB "AIKA DOVANOS – tai mažmenine ir didmenine prekyba užsiimanti bei dovanų pakavimo paslaugas siūlanti įmonė. Rinkoje nuo 1992–ųjų. Sukurtas mažmenos parduotuvių tinklas Lietuvoje: „Aika dovanos“, „Skruzdėlynas“, „Skruzdėliukas“, e-parduotuvė www.aika.lt. Didindama prekybos mastus įmonė įkūrė „Aika“ – tai sandėlis (Liejyklos g. 4, Šiauliai), kuriame vykdoma didmeninė prekyba. Prekių pasirinkimas labai gausus ir pastoviai kintantis. Analizuojame rinką, darome apklausas, tyrimus, orientuojamės į aukščiausio lygio aptarnavimą. daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

AJ šokoladas, restoranas, UAB "AJ šokoladas"
3,6 km | J. Karoso g. 9-2, Klaipėda
Klaipėdos koncertų salė
4 km | Šaulių g. 36, Klaipėda
Klaipėdos koncertų salė – didžiausia ir vienintelė koncertinė įstaiga Vakarų
Lietuvoje, rengianti daugiau nei 380 koncertų per metus
Klaipėdos koncertų salė kasmet organizuoja 4 stambios formos festivalius:
„Klaipėdos muzikos pavasaris“ – seniausias Lietuvoje akademinės muzikos festivalis „Klaipėdos kariliono festivalis“
„Permainų muzika“ – šiuolaikinės muzikos festivalis
„Salve Musica“ – šventinės klasikos festivalis
Klaipėdos koncertų salei taip pat priklauso unikalus uostamiesčio instrumentas – Klaipėdos karilionas
Klaipėdos koncertų salė (KKS) – miesto savivaldybės koncertinė įstaiga, didžiausia ir vienintelė koncertinė įstaiga Vakarų Lietuvoje. Klaipėdos koncertų salei suteiktas LR Kultūros ministerijos profesionalios koncertinės įstaigos pripažinimas. Koncertų salė savo veiklą pradėjo nuo 2005 metų.
Įstaigai priklauso trys profesionalūs meno kolektyvai:
Klaipėdos kamerinis orkestras, meno vadovas Mindaugas Bačkus,
Varinių pučiamųjų kvintetas.
Mišrus choras „Aukuras“, meno vadovas Alfonsas Vildžiūnas
Aukšto profesinio mneistriškumo kolektyvai – reikšminga miesto kultūrinės panoramos dalis, reprezentuojanti Lietuvos uostamiesčio vardą tiek šalies, tiek tarptautinėse scenose. Klaipėdos koncertų salei taip pat priklauso unikalus uostamiesčio instrumentas – Klaipėdos karilionas (karilionininkai Stanislovas Žilevičius, Kęstutis Kačinskas).

Klaipėdos koncertų salė kasmet organizuoja 4 stambios formos festivalius:
„Klaipėdos muzikos pavasaris“ – seniausias Lietuvoje akademinės muzikos festivalis
„Klaipėdos kariliono festivalis“
„Permainų muzika“ – šiuolaikinės muzikos festivalis
„Salve Musica“ – šventinės klasikos festivalis.
Greta festivalių yra organizuojami repertuaro renginiai: sausio–vasario mėn., kovo mėn., gegužės–birželio mėn., spalio–lapkričio mėn. bei Vasaros koncertų ciklo renginiai. Klaipėdos koncertų salėje kūrybinės veiklos sezonas trunka 11 mėnesių. Per metus suorganizuojama daugiau nei 380 koncertų, tai daugiau nei metuose esama dienų...
Koncertų salės misija – plėtoti aukšto lygio meną, organizuoti viešą profesionaliojo scenos meno atlikimą.
Kretingos rajono turizmo informacijos centras
23,5 km | Vilniaus g. 2B, Kretinga
Domiesi istorija? O gal nori patirti naujų įspūdžių?
Leiskis į kelionę po Kretingos rajoną. Kretingos mieste, garsėjančiame kaip mažasis Lietuvos Vatikanas, yra 5 vienuolynai. Su I Šv. Pranciškaus ordino vienuolyno įkūrimu neatsiejamai susijęs ir Kretingos miesto atsiradimas, istorinė raida, katalikybės įsitvirtinimas pajūrio krašte. Nori sužinoti daugiau įdomių faktų apie Dievui pašventusių žmonių veiklą? Ateik į Kretingos turizmo informacijos centrą ir užsisakyk ekskursiją po vienuolynus.
Garbingą šio krašto istoriją vaizdingai iliustruoja Kretingos muziejaus eksponatai. Čia sukauptos vertingos vaizduojamosios ir taikomosios dailės kolekcijos, dokumentai, ikonografijos medžiaga, archeologiniai radiniai. Įstiklintoje oranžerijoje – Žiemos sode – visais metų laikais žaliuoja egzotiški įvairių kraštų augalai. Dvarą supa mišraus stiliaus parkas, kurį 2002 m. papuošė astronominis kalendorius su saulės laikrodžiu. Tradicinių amatų centre gali išbandyti senųjų amatų edukacines programas.
Seną Kretingos krašto istoriją mena piliakalniai, ant kurių stovėjo kuršių pilys, XIII amžiuje sudegintos kryžiuočių. Patys įspūdingiausi ir įdomiausi yra Ėgliškių (Kretingos piliavietė), Senosios Įpilties, Imbarės, Kartenos, Negarbos piliakalniai. Greta piliakalnių buvo senovės gyvenvietės, alkvietės, kapinynai, kuriuose randama vertingų archeologinių radinių.
Nori patirti gamtos pulsavimą, keliauti per kvepiančius miškus?
Pasinerk į vandens pramogas Minijos, Akmenos upėse. Vaizdingai atrodo platus Minijos intako Salanto slėnis su įspūdingomis kilpomis suraizgyta upės vaga. Čia plyti Salantų regioninis parkas, įrengtos atokvėpio vietos. Pasigėrėti unikaliu moderniojo, sakralinio ir mistinio meno muziejumi po atviru dangumi galėsi Orvidų sodyboje. Mažučių kaime Tave pasitiks Tekančios Saulės šalies meistrų kuriamas japoniškas sodas, susipažinti su baltų kultūra pakvies Baltų mitologijos parkas.
Kretingos rajono turizmo informacijos centras – geriausias Tavo turiningo laisvalaikio gidas. Apsilankęs mūsų centre:
sužinosi įdomiausias miesto lankytinas vietas, muziejus, kultūrinius renginius, pramogas;
gausi nemokamų informacinių ir kartografinių leidinių;
galėsi įsigyti knygų apie Kretingos krašto istoriją, įvairių suvenyrų, automobilių stovėjimo laikrodukų;
turėsi galimybę užsisakyti unikalių ekskursijų po Kretingos vienuolynus.
Palangos turizmo informacijos centras
26,6 km | Vytauto g. 94, Palanga
Visus metus veikiantis tarptautinis kurortas
Lankytinos vietos Palangoje
Nakvynės užsakymas viešbučiuose, svečių namuose, apartamentuose
Ekskursijų ir aktyvaus poilsio paslaugų užsakymas
Palangos turizmo informacijos centras – vieta, kur miesto svečiai gali gauti visą juos dominančią informaciją apie Palangos kurortą ir jo lankytinas vietas: muziejus, apgyvendinimo ir maitinimo įstaigas, pramogų centrus, turistines įmones. Čia, taip pat, galite sužinoti apie organizuojamas keliones, apgyvendinimo kainas, automobilių nuomą, parodas, koncertus.

Kad Jūsų atostogos Palangoje būtų ne tik malonios, bet ir turiningos, Turizmo informacijos centro vadybininkai organizuoja grupines ir individualias ekskursijas po Lietuvą. Siūlo gido paslaugas (lietuvių, anglų, vokiečių, prancūzų, rusų, ir lenkų kalbomis), užsiima viešbučių numerių rezervacija bei padės įsigyti bilietą į norimą renginį.

Norintieji iš Palangos parvežti lauktuvių namuose likusiems artimiesiems – gali įsigyti įvairių suvenyrų, atvirukų, informacinių leidinių.

Linomeda LT, filialas, UAB
26,2 km | Kęstučio g. 9, Palanga
Gaminiai iš Lino Palangoje ir Plungėje
Lino gaminių eksportas
Tautodailės paveldas
Lininiai drabužiai, staltiesės, patalynės, verpalai
Taip pat platus asortimentas lininių audinių
"Linomeda" yra trečios kartos šeimos verslas, turintis didžiulės patirties lino audinio srityje. Mes gaminame aukščiausios kokybės tekstilę ir drabužius iš 100% lino audinio. Mūsų gamybos būdai: audimas, siuvimas, verpalai, siuvinėjimas ir mezgimas. Mūsų pagrindinis dėmesys skiriamas privačių prekių ženklų gamybai mažoms ir vidutinio dydžio specializuotoms parduotuvėms ir tinklams. Mes tiekiame daugiau nei 1000 įvairių spalvų ir lininių audinių modelių. Tai leidžia mums pasiūlyti lankstumą ir greitį savo klientams.
Kintų Vydūno kultūros centro emalio meno galerija
30,1 km | Kuršių g. 22, Kintai, Šilutės r.
Buvusios senosios mokyklos ūkiniame pastate įsikūrusi emalio meno galerija su dirbtuvėmis ir kambariais menininkams bei visiems, norintiems stabtelėti ir paviešėti Kintuose. Galerijoje eksponuojami emalio meno darbai, sukurti emalio meno plenero "Pamario ženklai" metu.
Tai unikali profesionalių menininkų kūrybinė vasaros stovykla, vykstanti nuo 2003 metų Kintų Vydūno kultūros centre (Šilutės r.). Veikia kaip emalio meno laboratorija, kur dalyvauja metalo meno specialistai, dirbantys emalio technika. Čia menininkai susipažįsta su pamario krašto istorija, tradicijomis, savita gamta. Kasmet “Pamario ženklai” dedikuojami vis kitam gamtos, kultūros ar istorijos reiškiniui įamžinti. Dailininkai po vieną emalio miniatiūrą palieka kultūros centrui. Taip susiformavo skirtingų įvairių šalių autorių emalio meno darbų kolekcija. 2006 m. kolekcija buvo eksponuojama Ispanijoje.
Vydūno muziejus
30,1 km | Kuršių g. 22, Kintai, Šilutės r.
Buvusioje Kintų parapijos pradžios mokykloje 1994 m. įkurtas Vydūno muziejus. Muziejuje saugomas lietuvių rašytojo, filosofo, Mažosios Lietuvos kultūros veikėjo Vydūno (Vilhelmo Storosto) gyvenimo ir kūrybos palikimas: knygos, laiškai, fotografijos ir unikalioji arfa. Vedamos ekskursijos, edukacinės pamokos, renginiai apie Vydūno gyvenimą ir kūrybą. Muziejuje galite sužinoti Kuršių marių vėtrungių gimimo istoriją, Kintų praeitį, vedamos pažintinės - edukacinės ekskursijos Kintų seniūnijos gamtos ir istorinių vietovių keliais.
Kintų Vydūno kultūros centras
30,1 km | Kuršių g. 22, Kintai, Šilutės r.
Pagrindinė kultūros centro užduotis puoselėti ir saugoti Vydūno gyvenimo ir kūrybos palikimą
Pamario krašto istorinio paveldo ir kraštotyros apsauga ir sklaida
Vydūno muziejaus ekspozicija ir turistinių maršrutų aptarnavimo paslaugos
Profesionalaus meno sklaida - edukacinės programos, regioniniai ir tarptautiniai meno simpoziumai ir plenerai profesionaliems dailininkams
Vydūno kultūros centras įsikūręs 1705 m. statytoje buvusioje Kintų parapijos pradinėje mokykloje, kurioje 1888 – 1892 m. mokytojavo ir gyveno žymus Mažosios Lietuvos kultūros veikėjas, filosofas ir mokytojas Vilhelmas Storosta – Vydūnas (1868-1953). Centras įsteigtas 1997 metais, reorganizavus Šilutės muziejaus filialą – Vydūno muziejų. Šiuo metu veikia ne tik Vydūno muziejus, bet ir Šilutės meno mokyklos muzikos ir dailės skyriai, emalio meno galerija. Čia saugomas ir kaupiamas istorinis paveldas apie pamario kraštą ir istorines asmenybes, vedamos ekskursijos, sudaromos sąlygos vaikų, jaunimo meniniam ugdymui ir suaugusių saviraiškai (kuruojama mėgėjų meno kolektyvų veikla), rengiami įvairūs renginiai, projektai, susitikimai su įvairaus žanro profesionaliais menininkais ir įdomiais žmonėmis, eksponuojamos parodos, teikiama informaciją apie pamario krašto istoriją ir lankytinas vietas.
Neringos muziejai
42,4 km | Skruzdynės g. 17, Nida, Neringa
Thomo Manno muziejus
Kuršių Nerijos istorijos muziejus
Nidos žvejo etnografinė sodyba
Raganų kalnas
Vėtrungių ekspozicija
Neringos savivaldybei priklausanti įstaiga Neringos muziejai savo veiklą pradėjo vykdyti 2016 m. balandžio 1 d., reorganizavus Neringos istorijos muziejų, prijungiant jį prie Rašytojo Thomo Manno memorialinio muziejaus.
Tokiu būdu abiem muziejams buvo suteiktas ne tik naujas juridinis vardas – Neringos muziejai, bet ir pakoreguota valdymo struktūra.
Įstaigai Neringos muziejai šiuo metu priklauso trys padaliniai:
Rašytojo Thomo Manno memorialinis muziejus (Skruzdynės g. 17, Neringa)
Kuršių nerijos istorijos muziejus (Pamario g. 53, Neringa)
Nidos žvejo etnografinė sodyba (Naglių g. 4, Neringa)
Rašytojo Thomo Manno memorialinis muziejus
42,4 km | Skruzdynės g. 17, Nida, Neringa
Rašytojo Thomo Manno memorialinis muziejus yra vienas labiausiai lankomų muziejų Vakarų Lietuvoje.
1929 m. vasarą pirmą kartą Nidoje apsilankęs Thomas Mannas su žmona Katia buvo, anot paties rašytojo, „pagauti neapsakomo tos gamtos savitumo ir grožio, fantastinio klajojančių kopų pasaulio“ ir greitai apsisprendė čia „įsigyti nuolatinę buveinę“. 1930 m. Nidoje ant Uošvės kalno pagal architekto iš Klaipėdos Herberto Reissmanno projektą buvo pastatytas vasarnamis, kuriame rašytojas Thomas Mannas su šeima praleido tris vasaras (1930-1932 m.). 1939 m. Thomo Manno vasarnamis buvo nacionalizuotas ir pertvarkytas į medžioklės namelį „Briedžių giria“. Pokaryje pastatas smarkiai nukentėjo.
Lietuvos TSR rašytojų sąjungos pirmininko Antano Venclovos iniciatyva, XX a. 6-ajame deš. namas suremontuotas, jame buvo apgyvendinti atvykę į Neringą dirbti specialistai, o 1965 m. jis perduotas Klaipėdos miesto bibliotekai.
1995-1996 m. pagal išlikusius architekto H. Reissmanno brėžinius ir Thomo Manno dukters Elisabeth Mann prisiminimus, namas buvo dar kartą restauruotas, stengiantis atkurti autentišką aplinką.
Nuo 2014 m. muziejuje veikia nauja ekspozicija. Moderniųjų technologijų dėka ji ne tik primena Nobelio premijos laureato gyvenimo bei kūrybos faktus, bet ir poetiškai atkuria jo vasarnamyje praleistų dienų atmosferą.
Šiandien Thomo Manno namelyje veikia dvi institucijos:
Neringos muziejai
Viešoji įstaiga Thomo Manno kultūros centras
Muziejaus svetainėje vyksta kamerinės muzikos koncertai, literatūriniai vakarai, Thomo Manno kultūros centro organizuojami tarptautiniai susitikimai, Thomo Manno festivalio renginiai.

Kuršių Nerijos istorijos muziejus
42,6 km | Pamario g. 53, Nida, Neringa
Kuršių nerijos istorijos muziejus yra įsikūręs šiaurinės Nidos dalyje, netoli Rašytojo Thomo Manno memorialinio muziejaus.

1969 m. rugsėjo 16 d. muziejus duris atvėrė tuomet neveikusios Nidos liuteronų bažnyčios pastate. Muziejaus ekspozicija varžoma to meto ideologinių nuostatų neatspindėjo ryškesnių Kuršių nerijos istorijos aspektų. Bažnyčios erdvėje išdėstytoje ekspozicijoje buvo akcentuojamas tik Kuršių nerijos ir Kuršių marių susiformavimas, gyventojai ir gamta, verslai ir kt.

Muziejaus likimas ir toliau klostėsi sudėtingai: 1989 m. bažnyčią sugrąžinus tikintiesiems, ekspozicija buvo išardyta. Kitas muziejaus etapas taip pat pažymėtas laikinumo ženklu: 1995 – 2002 m. nuomojamose patalpose veikė Kuršių nerijos gyventojų verslų ekspozicija. Nuo 2002 m. muziejus įsikūrė naujame pastate Nidoje, Pamario gatvėje. Naujoje ekspozicijoje pristatomi Kuršių nerijos gyventojų verslai (varnų gaudymas maistui, žvejybos įrankiai, valčių maketai), tradicijos. Lankytojų dėmesį itin patraukia specifinį žūklės metodą - bumbinimą - demonstruojantis manekenas. Vertinga ekspozicijos dalis - unikalūs akmens amžiaus Nidos archeologinių kasinėjimų metu surasti 1974 – 1978 m. radiniai – medinio luoto dalis, moliniai puodai, akmeniniai kirvukai ir t.t.

Vienas ryškiausių ekspozicijos akcentų - Nidos pašto stoties istorija ir jos savininkui Frydrichui Casimirui Kuvertui 1785 m. išduota licencija su teise gaminti smuklėje - pašto stotyje alų, atspindintis sėkmingą Nidos istorijos periodą iki 1833 m., kai čia lankėsi daugybė Europos kultūros elito atstovų: Prūsijos karalius Friedrichas Vilhelmas III ir karalienė Luizė, prancūzų filosofas Deni Didro (pranc. Denis Diderot) ir kt. Ekspozicijoje esantys dokumentai, fotografijos ir žemėlapiai supažindina lankytojus su europinės reikšmės pašto kelio, kurio dalis ėjo ir Kuršių nerija nuo XVII a. vidurio iki 1833 metų, istorija.

Nidos žvejo etnografinė sodyba
43,8 km | Naglių g. 4, Nida, Neringa
Būdinga Kuršių nerijoje Nidos žvejo etnografinė sodyba yra ant marių kranto, pietinėje senosios Nidos dalyje, buvusiame Hakeno kaime (Nidos kaimo dalis ant marių rago).

Sodyba pastatyta vietinių meistrų 1927 m. Ją sudarė du namai, sujungti vienas su kitu ir tai buvo gana charakteringas reiškinys, kai šeimos atžala vesdavo ir jaunoji šeima įsikurdavo šalia tėvų, pristatant naują namo dalį. XX a. toje namo dalyje, kuriame šiandien įrengtas žvejo etnografinis muziejus, gyveno žvejas Martynas Purvinas (1857-1943) su savo pačia ir trimis vaikais. Po žmonos mirties 1907 m. jis vedė Ana Peleikis (1875-1951) iš Preilos, kuri parsivežė sūnų Johaną Peleikis (1905-1994). Jiedu susilaukė dar dviejų vaikų. Vėliau Johanas iš patėvio perėmė žvejo verslą ir 1932 m. jis vedė Henrietą Kubillus (1909-1981) iš Preilos. Pora susilaukė penkių vaikų, o 1944 m. šeima pasitraukė į Vokietijos šiaurę, kaip ir dauguma Kuršių nerijos gyventojų.

Sodyba smarkiai nukentėjo per 1970 m. ledonešį. Pučiant stipriam pietryčių vėjui, ledo lytys pavojingai priartėjo prie namo, o jame miegojusiam šeimininkui teko patirti turbūt patį netikėčiausią “pasivažinėjimą” kartu su namu.

1973 m. Klaipėdos restauratoriai atstatė abu gyvenamuosius ir ūkinį pastatus. Name marių pusėje buvo įrengta ekspozicija, supažindinanti lankytoją su būdingais XIX a. pab. – XX a. pr. Kuršių nerijos žvejų namų interjeru ir buitimi. Sodybos - muziejaus patalpos įrengtos taip, kad atspindi senųjų žvejų gyvenimo atmosferą.

Salos etnokultūros ir informacijos centras
45,4 km | Neringos g. 7, Rusnė, Šilutės r.
Salos etnokultūros ir informacijos centro veiklos tikslai:
Kaupti, saugoti ir populiarinti dvasines bei medžiagines salos etninės kultūros vertybes ir pritaikyti jas šiuolaikinės visuomenės poreikiams, rūpintis etninės kultūros sklaida ir populiarinimu; ugdyti, formuoti bendrąją visuomenės kultūrą, plėtoti edukacinę, neformaliojo vaikų ir suaugusiųjų švietimo, pramoginę veiklą, rūpintis profesionalaus meno sklaida, organizuoti kultūrinę veiklą Rusnės, Juknaičių, Usėnų seniūnijose; kultūrinio turizmo veikla.
Kultūros centras, įgyvendindamas veiklos tikslus, atlieka šias funkcijas: tyrinėja, fiksuoja etnokultūrines vertybes, adaptuoja jas šiuolaikinio gyvenimo poreikiams; telkia mokslininkus, etnografus, mėgėjų meno kolektyvus, kultūros, švietimo darbuotojus, menininkus, visuomenines organizacijas, siekiančias saugoti ir populiarinti šio krašto kultūrą; telkia lėšas Kultūros centro veiklai organizuoti ir tęstiniams kultūriniams projektams įgyvendinti; renka, kaupia ir teikia informaciją apie turizmo paslaugas, lankomus objektus ir vietoves; rengia, leidžia, platina ir parduoda informacinius ir kartografinius leidinius apie kultūrinio turizmo paslaugas, objektus ir vietoves; dalyvauja etnokultūros, kultūrinio turizmo, neformaliojo vaikų ir suaugusiųjų švietimo ir kitų programų konkursuose; įvairia kultūrine ir edukacine veikla skleidžia Pamario krašto istorijos, etnokultūros palikimą, publikuoja straipsnius, leidžia leidinius, kitas priemones; teikia pagalbą pedagogams, integruojant etninę kultūrą į švietimo įstaigų ugdymo programas; skatina liaudies meno ir amatų vystymą; kaupia etninės kultūros duomenų archyvą; organizuoja kultūros veiklą Rusnės, Juknaičių, Usėnų seniūnijose; sudaro sąlygas profesionalaus meno sklaidai; kuria ir įgyvendina meninio ugdymo programas; organizuoja mokymus ir kvalifikacijos kėlimą; centre veikia 8 mėgėjų meno kolektyvai, kurie reprezentuoja Šilutės kraštą respublikiniuose, tarptautiniuose ir rajono renginiuose.
KVIEČIAME:
-švęsti šventes „Šaktarpis“ (balandis), „Laivininkų šventė“ Rusnėje (rugpjūtis)- šventės vyksta pasikeisdamos kas antri metai, „Visada jauni“ Juknaičiuose (birželis), Usėnų seniūnijos šventė (rugpjūtis).
- dalyvauti centro organizuojamuose renginiuose: paminėti valstybines šventes, bei atmintinas datas; švęsti tradicines Užgavėnių, Velykų ir Advento šventes; dalyvauti šokių, teatro, vokalinių ansamblių renginiuose ir konkursuose, įvairiose viktorinose ir t.t.
-apsilankyti kasmet organizuojamame dailininkų plenere „Rusnė“, bei meninio projekto „Muzikuojanti Rusnės sala“ vakariniuose koncertuose (liepos pabaiga- rugpjūčio pradžia).
- Aplankyti kilnojamas profesionalų, tautodailininkų, istorines ir kitas parodas.
GALIME:
- Suteikti turizmo informaciją apie lankytinas Rusnės, bei Šilutės rajono vietas.
- Vesti ekskursijas po Rusnės salą ir jos apylinkes.
- Suteikti patalpas seminarams, konferencijoms, koncertams ar kitiems kultūriniams renginiams (150 vietų, 80 vietų ir 15 vietų salės).
- Vesti edukacinius užsiėmimus- atviručių gamyba, Uostadvario švyturys, delmonas, užuolaidėlių karpymas iš popieriaus, advento angelų karpymas, advento vainiko pynimas, vilnos vėlimas, bučiukų pynimas ir kt.
- Atvykti pas Jus su parengtais pristatymais – istorine, etnografine tematika.
- Suorganizuoti mėgėjų meno koncertus ar pasirodymus Jūsų kolektyvui ar asmeninėms šventėms.
Šilutės turizmo informacijos centras
42,8 km | Lietuvininkų g. 4, Šilutė
Šilutės kraštas, kur vanduo ir žmonės kuria veržlų gyvenimą
Visa informaciją apie Šilutės rajoną ir jo lankytinas vietas, muziejus, parkus, organizuojamus renginius ir kitas pramogas
Informaciją apie apgyvendinimo vietas, maitinimo įstaigas ir kitas papildomas turizmo paslaugas (pirtis, pobūvių, konferencijų sales)
Profesionalių gidų paslaugos, ekskursijos, kelionės grupėms
Informaciniai bei kartografiniai leidiniai, knygos, žemėlapiai, suvenyrai
Informacija apie lankytinus turistinius maršrutus, laivų nuomą, keltų grafikus
Papildomos paslaugos turistams: dviračių, baidarių nuoma ir kt.
Tarpininkaujame užsakant apgyvendinimo, maitinimo paslaugas, užsakant turistinius maršrutus laivais ir kitas pramogas
Kviečiame Jus aplankyti pamario kraštą
Šilutės turizmo informacijos centras yra įsikūręs Hugo Šojaus dvaro patalpose. Turizmo informacijos centras yra įstaiga, teikianti turizmo informacijos bei kitas turizmopaslaugas.
Pagrindinė įstaigos veikla – turistinės informacijos rinkimas, kaupimas, sisteminimas ir jos pateikimas.

ŠILUTĖS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS TEIKIA ŠIAS PASLAUGAS:
Nemokamai teikia informaciją apie Šilutės rajoną ir jo lankytinas vietas, muziejus, parkus, organizuojamus renginius ir kitas pramogas;
Teikia informaciją apie apgyvendinimo (viešbučiai, svečių namai, kaimo turizmo sodybos, poilsiavietės), maitinimo įstaigas ir kitas papildomas turizmo paslaugas (pirtis, pobūvių, konferencijų sales);
Teikia profesionalių gidų paslaugas;
Organizuoja ekskursijas, keliones grupėms;
Rengia, leidžia ir platina informacinius bei kartografinius leidinius;
Teikia informaciją apie lankytinus turistinius maršrutus, laivų nuomą, keltų grafikus;
Teikia papildomas paslaugas turistams: dviračių, baidarių nuoma ir kt.;
Parduoda turistinius informacinius leidinius, knygas, žemėlapius, suvenyrus;
Tarpininkauja užsakant apgyvendinimo, maitinimo paslaugas turistinėms grupėms ir individualiems asmenims;
Tarpininkauja užsakant turistinius maršrutus laivais ir kitas pramogas;
Teikia informaciją Nacionalinei Turizmo informacijos sistemai.
Atstovauja Šilutės kraštui tarptautinėse parodose, konferencijose bei kituose renginiuose.
Kuria Šilutės rajono turizmo įvaizdį Lietuvos ir pasaulio rinkose.
Atlieka lankytojų tyrimus, siekdami kuo efektyvesnių marketingo veiklos rezultatų.
Bendradarbiauja su miesto švietimo ir kultūros įstaigomis.
Parduoda turistinius informacinius leidinius, knygas, žemėlapius, suvenyrus.
Šilutės kultūros ir pramogų centras
42,8 km | Lietuvininkų g. 6, Šilutė
Kultūros, meno renginiai, festivaliai, kultūrinis turizmas.
500 vietų salė teatro spektakliams, koncertams, konferencijoms ir kitiems renginiams.
Kultūrinio turizmo projektas "Vėtrungių kelias" - tai pažintinis kultūros ir turizmo maršrutas keliaujantiems po Rambyną ir Kuršių marių kraštą.
Šilutės kultūros ir pramogų centras – 500 vietų žiūrovų talpinanti kultūros įstaiga. Spektaklius čia rodo, koncertus rengia ne tik vietos meno kolektyvai, bet ir Lietuvos teatrų trupės ir muzikos kolektyvai, kino filmų demonstruotojai. Centre veikia 6 mėgėjų meno kolektyvai, kurie reprezentuoja Šilutės kraštą respublikiniuose, tarptautiniuose ir rajono renginiuose.
Šilutės kultūros ir pramogų centras rengia profesionalaus meno programų pristatymą visuomenei. Taip pat ugdo bendrąją visuomenės kultūrą per rengiamus etnokultūrinius bei masinius renginius, edukacines ir jaunimo programas, valstybines šventes, bendradarbiauja su nevyriausybinėmis organizacijomis, skatina kultūrinius mainus su Lietuvos ir užsienio kūrybinėmis sąjungomis, institucijomis, kūrybinėmis industrijomis.
Šilutės kultūros ir pramogų centras prisideda formuojant Šilutės rajono jaunimo politiką ir sudaro sąlygas jaunimo organizacijų veiklos projektams įgyvendinti. Rajono jaunimas centre turi puikias galimybes vykdyti savo veiklą, leisti laisvalaikį.
2013 metais Šilutės kultūros ir pramogų centras inicijavo ir nuo to laiko drauge su plačiu partnerių tinklu įgyvendina kultūrinio turizmo projektą „Vėtrungių kelias“. Tai - pažintinis projektas, kuriuo siūloma patraukliai ir įdomiai atkreipti dėmesį į Mažosios Lietuvos etnografinio regiono skirtumus nuo kitų Lietuvos vietų. „Vėtrungių kelias“ įtrauktas į Lietuvos nacionalinių kultūros kelių programą.
Pažintinio kelio dalyviams pristatomas kultūrinių renginių ir paslaugų tinklas, supažindinantis keliautoją su unikaliu Mažosios Lietuvos paveldu, gamta bei vandens kultūrą populiarinančiais papročiais bei tradicijomis.
Unikali Kuršių marių senųjų burvalčių vėtrungė - šio kultūrinio kelio atpažinimo ženklas. Jis kelionės dalyvius lydės po visą Mažosios Lietuvos etnografinį regioną: nuo Smalininkų, pro Bitėnus ir Rambyną iki Šilutės, Rusnės, pro Kintus į Klaipėdą ir iki Nidos.
Skuodo muziejus
68,9 km | Šaulių g. 3, Skuodas
Skuodo krašto istorijos ir kultūros paveldą saugantis Skuodo muziejus nuolat organizuoja įvairias parodas, ekskursijas, kultūrinius renginius. Nuolatinėse muziejaus ekspozicijose galima susipažinti su Skuodo miesto istorija, Skuodo rajono sportinės veiklos istorija, patyrinėti rajono tautodailės kūrinius, sužinoti, kokie buvo senieji kaimo amatai ir moterų darbai, pagrindiniai žemės verslai. Lankytojai turi galimybę pabuvoti įrengtoje XIX a. pabaigos – XX a nuolatinėje ekspozicijoje„Žemaitiška troba“ gerojoje žemaičių troboje bei kamaroje su daugybe darbo ir linų apdirbimo įrankių, gali pasigrožėti žemaičių audimo raštais ir namų puošybos elementais.

Muziejaus istorinėje ekspozicijoje veikia informacinis terminalas „Apuolė–kuršių žemių centras“. Interaktyviu būdu galima susipažinti su seniausia Lietuvos gyvenviete Apuolės piliakalniu, su kuršiu gyvenimu, vikingų ginkluote, apranga, laivais, kovos būdais. Viktorinų ir žaidimų pagalba pasitikrinti savo žinias apie mūsų protėvius kuršius ir jų gyvenimą.

Mokytis muziejaus aplinkoje ir pažinti etnokultūrinį-istorinį palikimą kviečia edukacinės programos ir organizuojami edukaciniai užsiėmimai.