Įmonių sąrašas

Binrita, UAB

Pramonės pr. 16, Prekybos miestelis "Urmas", Rytinė galerija, 12 salė, 2 vieta (Dainava), 51185 Kaunas
(8 699) 33892
Dirbame dabar 9.00-17.00
16 metų veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 699) 33892
Tinklalapis
www.progai.lt
El. paštas
info@progai.lt
Direktorė
Rita Binkevičienė
Įmonės kodas
135922843
PVM kodas
LT359228413

Darbo laikas

Pirmadienis
9.00-17.00
Antradienis
9.00-17.00
Trečiadienis
9.00-17.00
Ketvirtadienis
9.00-17.00
Penktadienis
9.00-17.00
Šeštadienis
9.00-15.00
Sekmadienis
10.00-14.00

Veiklos aprašymas

Dekoracijos vestuvėms, krikštynoms, Kalėdoms, prekės gimtadieniams ir Jūsų šventės atributika. Prekiaujame internetu ir parduotuvėje Kaune. Pas mus kokybiškos proginės prekės ir platus prekių artimentas:
Prekės vestuvėms – išskirtinės vestuvinės dekoracijos ir rankų darbo kaspinai vestuvių automobiliams bei patalpų papuošimui, žiedų pagalvėlės ir taurės jauniesiems, šeimos židiniai, šeimos žvakės ir bankai, stalo kortelės svečiams ir palinkėjimų knygos, vestuviniai medaliai, dovanos ir atributika sidabrinėms bei auksinėms vestuvėms.
Prekės krikštynoms – krikšto žvakės ir rankų darbo žvakių papuošimai, dekoruotos žvakės krikštynoms, krikštynų stalo dekoracijos ir dovanos krikštynoms.
Prekės Kalėdoms – kalėdiniai maišeliai ir dovanų pakavimo popierius, kaspinai ir juostelės dovanų pakavimui ir papuošimui, dekoruotos Kalėdinės žvakės, kalėdinės sato servetėlės bei įvairios Kalėdinės dekoracijos.
Prekės gimtadieniams – balionai ir girliandos dekoravimui, žvakutės ir fontanai tortui, dovanų maišeliai ir dėžutės dovanoms, dėžutės lauktuvėms svečiams, jubiliejinės taurės, mediniai ir keramikiniai medaliai, mediniai sveikinimų vokeliai, spausdinti ir rankų darbo atvirukai.
Lipnoios širdelės ir Valentino dienos dekoracijos.
Prekės Velykoms – Velykinė atributika bei velykinės servetėlės ir žvakės Velykų stalo papuošimui.
Visos proginės prekės, iš kurių galite pasirinkti reikiamas prekes savo šventei – tai popierinės vienspalvės ir dekoruotos servetėlės stalo papuošimui, tuo pačiu ir servetėlės dekupažui. Tarpusavyje suderintos servetėlės, stalo takeliai ir stalo žvakės visada gražiai papuoš Jūsų šventę. Šventės ir dovanų papuošimo akcentai – kaspinai – įvairių dydžių rankų darbo kaspinai, sutraukiami ir priklijuojami kaspinai. Šventės akcentai yra ir dirbtinės gėlės bei dovanų pakavimo medžiagos: įvairios tinklinės ir dekoratyvinės juostelės, skaidrus ir spalvotas celofanas dovanų ir gėlių pakavimui, krepinis popierius įvairiems rankdarbiams ir dovanų pakavimo popierius. Švenčių papuošimui, kaspinams, kėdžių ir stalo dekoravimui naudojama dekoratyvinė medžiaga organza. Pas mus yra plati šios medžiagos spalvų ir pločių įvairovė. Išskirtinė prekių grupė – medinės dėžutės dekupažui ir tautodailei bei dekupažo ir tapybos priemonės. Jūs patys galite sukurti puikias dovanas savo artimiesiems.
UAB ,,Binrita" buvo įsteigta 2010.09.02. Bendradarbiaujame su Lietuvos ir užsienio įmonėmis, daugelį prekių importuojame patys. Vykdome didmeninę ir mažmeninę prekybą, taikome nuolaidas, gaminame rankų darbo kaspinus, dekoracijas, dirbtinių gėlių puokštes, priimame užsakymus kaspinų gamybai ir vestuvinių automobilų dekoravimui, pakuojame dovanas. Čia galite atsiskaityti grynais pinigais ir bankų mokėjimo kortelėmis. Mūsų prekes ir naujienas galite apžiūrėti, o kartu ir apsipirkti, mūsų internetinėje parduotuvėje www.progai.lt. Kviečiame prisijungti ir prie mūsų draugų rato
Facebook-e www.facebook.com/progai.lt
Mūsų šūkis - Geriausios proginės prekės Jūsų nepamirštamai šventei! Visada Jūsų laukiame!
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas