Įmonių sąrašas

BrainGym Kaunas

Savanorių pr. 363, II aukštas (Eiguliai), 08222 Kaunas
(8 685) 11816

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 685) 11816
Tinklalapis
www.braingym.lt
El. paštas
brain@braingym.lt

Veiklos aprašymas

„BrainGym“ – pirmasis pažinimo įgūdžių ugdymo centras Baltijos šalyse, pristatantis vieną efektyviausių programų pasaulyje – „BrainRx“. Šios programos esmė yra individualus darbas su klientu ir intelektinių įgūdžių tobulinimas. Programa skirta visiems: vaikams nuo 6 metų, studentams, suaugusiems žmonėms – visiems, norintiems pagerinti savo atmintį, koncentraciją, intelektinius gebėjimus, trokštantiems pasiekti geresnių rezultatų mokantis ar dirbant.

„BrainRx“ įkūrėjas yra amerikiečių mokslininkas Kenas Gibsonas. Šios metodikos kūrėjas jaunystėje mėgino įveikti skaitymo sunkumus, todėl nusprendė ieškoti būdų, kaip išspręsti problemas, kurios padėtų sustiprinti visus kognityvinius įgūdžius tiek vaikams, tiek suaugusiesiems.

1980 m. dr. K. Gibsonas išleido pirmą programą, kuria siekta maksimaliai sustiprinti kiekvieno studento protinius gebėjimus. Specialistai sukūrė ir įvertino metodiką bei pratybas. Pasklidus žiniai apie programą, „BrainRx“ išpopuliarėjo po visą pasaulį. Šiandien įvairiose šalyse jau veikia 167 centrai, naudojantys šį metodą.

Prie mūsų komandos gali prisijungti tik kvalifikuoti treneriai, kurie baigė intensyvią mokymo programą ir įrodė savo kvalifikaciją prieš „BrainRx“ egzaminuotoją.

daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas
Dalintis