Įmonių sąrašas

Cohost.lt, UAB „Zuikio dainos“

Ganyklų g. 18, 00138 Palanga
(8 658) 01012
3 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 658) 01012
Tinklalapis
El. paštas
Direktorius
Dainius Srėbalius
Įmonės kodas
304569411
PVM kodas
LT100011734517
Registracijos data
2017.07.10
Darbuotojai
12 darbuotojų (apdraustųjų)
Vidutinis atlyginimas
697,11 € (2021 vasaris) daugiau

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Trumpalaikės nuomos administravimas
Svečių pritraukimas, būsto priežiūra, komunikacija su svečiais
profesionalus tvarkymas, būsto įvertinimas, dokumentų pateikimas
Unikalūs namai atostogoms pajūryje
Apartamentai pajūryje
Patogi apartamentų rezervavimo sistema
cohost.lt verslo idėja pagrįsta dalijimosi ekonomikos principais. Mums svarbu kurti naują, drąsų požiūrį į dalijimosi būstais, namais kultūrą ir kartu puoselėti svetingumo tradicijas savo šalyje. Taip visi galime prisidėti prie ekonomikos krypčių keitimosi ir augimo. Šiandienos žmogui – atviram ir drąsiam naujovėms svarbu ne tik būti stebėtoju, bet ir dalyviu, todėl tikime šio reiškinio sėkme.

Įdarbinę savo būstą mūsų klientai prisideda prie dalijimosi ekonomikos augimo ir įsitvirtinimo mūsų šalyje. Butas nestovi tuščias, jis dirba ir taip neša pelną savininkui. Iš kitos – dalijimasis suteikia gerų ir šiltų emocijų. Kiekvienas, įrengiant namus sau ir šeimai, įdeda daug pastangų ir šilumos, o tai svečiams leidžia pasijusti kaip namuose. Visada smagu žinoti, kad savo namų duris plačiai pravėrę iš kito miesto ar svetimos šalies atvykusiems, suteiki galimybę gauti autentiškos patirties. Juk gyvendamas šalia vietinių gali įsilieti į kultūrą, pamatyti tikrą gyvenimą, pažinti artimiau žmones, aplinką, jų vertybes ir charakterį.

Komandos vienybė ir patirtis viešbučiuose, rinkodaroje bei pardavimuose leidžia mums teikti aukštos kokybės paslaugas.

Patikėtais būstais stengiamės rūpintis kaip savo – apgalvoti viską iki smulkiausių detalių, kad svečiai, jaustųsi čia laukiami. Esame atsakingi ir pasiruošę padėti bet kuriuo metu, greitai atsakyti į visus rūpimus klausimus. Kartu mes, kaip komanda, augame su tais, kurie patiki mūsų idėjomis ir išdrįsta dalintis.

Dabar vartotojui nebeužtenka vien tik suteikti apgyvendinimo paslaugos, jo lūkesčiai – didesnė pridėtinė vertė, papildomi įspūdžiai. Dėl šios priežasties, kaip ir kiti naujos kartos verslai laužome stereotipus. Suprantame, kad reikia įdėti daug darbo ir pastangų, kad nuomojami apartamentai patrauktų dėmesį bei skatintų atvykti dar kartą. Jaučiame atsakomybę priimdami kiekvieną svečią, nes pirmieji įspūdžiai ir išgyventos emocijos prasideda vos įžengus pro apartamentų duris.
daugiau...