Įmonių sąrašas

Graviarta, UAB

J. Janonio g. 27-3, 92206 Klaipėda
(8 621) 84267
Uždaryta dabar
3 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 621) 84267
Tinklalapis
www.graviart.lt
El. paštas
info@graviart.lt
Direktorius
Mantas Niuniava
Įmonės kodas
304033171
PVM kodas
LT100009411518

Darbo laikas

Pirmadienis
10.00-18.00
Antradienis
10.00-18.00
Trečiadienis
10.00-18.00
Ketvirtadienis
10.00-18.00
Penktadienis
10.00-18.00

Veiklos aprašymas

Lazerinis graviravimas

Norite sukurti unikalią dovaną artimam žmogui? O gal norite originalaus suvenyro? Jus domina galimybė turėti išskirtinį papuošalą? Lazerinis graviravimas – būtent tai, kas padės įgyvendinti šiuos norus!

Lazerinis graviravimas neretai asocijuojasi su graviravimu ant metalo, tačiau tai tik labai siaura lazerinio graviravimo sritis. Jei Jums reikalingas įrašas ar atvaizdas ant stiklo, metalo, odos ir kitų medžiagų – lazerinio graviravimo paslauga kaip tik Jums!

UAB „Graviarta“ – profesionalų komanda, siūlanti aukščiausius kokybės reikalavimus atitinkančias graviravimo bei pjaustymo lazeriu paslaugas.

Paslaugos:

Lazerinis graviravimas. Lazerio spinduliu graviruojame įvairius paviršius: medį, stiklą, akmenį, odą, plastmasę, popierių. Ant Jūsų pasirinkto paviršiaus galime itin tiksliai perteikti tiek grafinę, tiek tekstinę informaciją. Teksto ar vaizdo sudėtingumas – ne kliūtis kokybei, todėl užtikriname, kad realizuosime visas Jūsų vizijas!

Koks didžiausias graviruoto daikto privalumas? Jis bus ilgaamžis! Lazeriu graviruoto teksto ar vaizdo nenutrinsite, nenuplausite, jo nepaveiks jokios cheminės priemonės ir net laikas!

Pjaustymas lazeriu. Lazerio spinduliu pjauname tokias medžiagas: organinį stiklą, medieną, plastmasę, popierių. Dvejojate, ar lazeriu išpjausime sudėtingą ornamentą, trafaretą ir pan.? Skubame patikinti, kad profesionaliai lazeriu pjauname net pačius sudėtingiausius trafaretus, ornamentus, logotipus, šablonus ir kitus eskizus.

Lazerinis markiravimas. Norite apsaugoti tam tikrus daiktus nuo klastočių, o gal paženklinti asmeninius daiktus? Lazerinio markiravimo paslauga užtikrina, kad reikiami atpažinimo įrašai ar simboliai bus nepavaldūs laikui ir aplinkos poveikiui. Siūlome kokybiškas aliuminio, plieno ir kitų metalų markiravimo paslaugas.

Ką siūlome Jums?

Kokybę. Graviruotas užrašas ar vaizdas bus tiksliai toks, kokio pageidausite. Maža to, jo kokybei įtakos neturės nei laikas, nei išorinis poveikis.
Operatyvumą. Kai kuriems užsakymams atlikti neprireiks nė valandos. Vertiname Jūsų laiką, todėl siekiame operatyvumo ir kokybės dermės.
Patrauklią kainą. Platus klientų ratas bei pasitikėjimas mumis leidžia rinkai siūlyti paslaugas už patrauklią kainą.
Savo žinais bei gebėjimus. Sukauptas žinių bei įgūdžių bagažas, nuolatinis tobulėjimas ir inovatyvių sprendimų diegimas leidžia Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas.
UAB „Graviarta“ veiklą vykdo Klaipėdoje. Graviravimas Klaipėdoje – paklausi paslauga, leidžianti sėkmingai plėsti lojalių klientų ratą. Nekeliame reikalavimų tiražui, nes mums svarbus kiekvienas klientas: tiek pateikiantis vieną užsakymą, tiek ir itin didelio tiražo užsakymą.

Graviravimas Klaipėdoje, kaip įsitikinome, aktualus ir fiziniams asmenims, ir verslo atstovams, todėl mūsų klientų ratą sudaro ir fiziniai, ir juridiniai asmenys.

Didžiausi apdorojamos medžiagos matmenys – 800x570x165 mm.

Kiekvienas Jūsų noras – iššūkis mums! Patikėkite UAB „Graviarta“ savo viziją ir mes ją realizuosime ant popieriaus, medžio, stiklo, odos, akmens.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas