Įmonių sąrašas

Kankorėžis, sodyba

Abromiškio k., 29255 Anykščių r.
(8 656) 20104

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 656) 20104
Tinklalapis
www.sodybakankorezis.lt
El. paštas
sodybakankorezis@gmail.com
Vadovas
Rimantas Juodelis
Įmonės kodas
5466804
PVM kodas
LT100005536013
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas

Aplink esančios įmonės | Rodyti žemėlapyje

6,9 km | Kavarsko g. 14, Kurkliai, Anykščių r.
„Dainių Slėnis“– tai nauja kaimo turizmo sodyba Anykščių rajone – šalia Kurklių miestelio. Šis gamtos kampelis Jums siūlo tiek aktyvų, tiek ramų poilsį, o taip pat galimybę organizuoti linksmus šeimos, draugų ar darbo kolektyvo susitikimus.
Ieškantiems aktyvaus poilsio siūlome: pirtį, tvenkinius plaukiojimui, maudymuisi, įvairius stalo bei lauko žaidimus, žvejybą, lauko kino teatrą ir kitas Jūsų norus galinčias patenkinti pramogas. Organizuojame nedidelioms grupėms vasaros poilsio stovyklas.
Karališkis, kaimo turizmo sodyba-vila
17,7 km | Antaplaštakio k., Anykščių r.
Ant gražaus Karališkio ežero kranto, jaunų pušų prieglobstyje įsikūrusi sodyba- vila "Karališkis". Tai puiki vieta švęsti vestuves, jubiliejus, įmonių šventes, rengti seminarus ir gerai praleisti laiką su šeima bei draugais. Senovę menančiame dviaukščiame pastate įrengtas originalus akmeninis vyno rūsys su židiniu, pirmame aukšte - 80 vietų pobūvių salė su terasa ir gražiu vaizdu į ežerą, o antrame aukšte - penki miegamieji su WC, dušais, terasomis. Šalia - dviaukštė klėtis, turinti 7 erdvius dviviečius - keturviečius kambarius su visais patogumais. Ten pat yra jauki svetainė su židiniu, atskira virtuvė. Klėtis talpina iki 30 žmonių.Atokiau, prie pušyno, šeimų poilsiui skirti keturi rąstiniai namukai su terasomis.Poilsiautojų patogumui sutvarkytas smėlio paplūdimys, įrengti lieptai, pavėsinė su židiniu - krosnimi kepsniams bei šašlykams kepti. Aktyvaus poilsio mėgėjams - paplūdimio tinklinio ir krepšinio aikštelės. Mėgstantiems vandens pramogas: rusiška garinė pirtis su priepirčiu, kubilas, valtis, vandens dviračiai bei skaidrus ežero vanduo... Maloniai laukiame Jūsų ištisus metus.
Sigito Masiulionio sodyba
17,4 km | Radiškis, Ukmergės r.
Šioje sodyboje rasite ramybę, privatumą ir komfortą.
Kupiškio r. turizmo ir verslo informacijos centras, informacija turizmo klausimais, VšĮ
41 km | Gedimino g. 2, Kupiškis
Lankytinos vietos Kupiškio krašte
Ekskursijos
Dviračių nuoma
Laisvalaikis, pramogos Kupiškyje ir rajone
Turizmo informacija
Viešoji įstaiga Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centras yra pelno nesiekiantis viešasis juridinis asmuo, savo veikloje besivadovaujantis Lietuvos Respublikos viešųjų įstaigų įstatymu ir kitais teisės aktais bei dalininkų patvirtintais įstatais.

TURIZMO CENTRO PAGRINDINĖ VEIKLA:

- Rinkti, kaupti, sisteminti ir nemokamai teikti informaciją apie turizmo paslaugas, lankytinas vietoves ir objektus Kupiškio mieste ir rajone;
- Rengti, leisti ir platinti informacinius leidinius apie turizmo paslaugas, objektus ir vietoves;
- Bendradarbiauti ir prisidėti prie įvairių įstaigų organizuojamų renginių, projektų, taip skatinant kuo daugiau reprezentuoti Kupiškio kraštą;
- Tvarkyti ir teikti turizmo paslaugų ir išteklių duomenis;
- Siekti didinti vietinių ir užsienio turistų srautus;
- Kelti darbuotojų kvalifikacijos lygį dalyvaujant konferencijose, seminaruose, mokymuose ir kt.
- Turizmo veiklos pagerinimui uždirbti lėšų iš papildomos veiklos paslaugų.

TURIZMO CENTRO PAPILDOMA VEIKLA:

- Suvenyrai su Kupiškio krašto ir Lietuvos simbolika;
- Ekskursijų organizavimas po Kupiškio miestą ir rajoną;
- Dviračių nuoma;
- Valčių nuoma;
- Keltų bilietai;
- Gido paslaugos;
- Dovanų kuponai;
- Biuro paslaugos;
- Anykščių baseino bilietai (Kupiškėno bilietas);
Bajorų baidarės, G. Lipnevič IVV
49,2 km | Pušų g. 4, Bajorų k., Širvintų r.
Baidarių nuoma Širvinta, Šventąja, Siesarčiu, Nerimi, Vilnele, Muse
Graži ir saugi stovyklavietė, kubilas, tandyras, pramogos
Vieta aktyviam poilsiui, malonus aptarnavimas
Mes organizuojame nepamirštamas vandens keliones gražiausiomis ir turistų pamėgtomis Vilniaus bei Aukštaitijos krašto upėmis. Keliauti siūlome Neries, Vilnelės, Širvintos, Musės, Šventosios bei Siesarčio upėmis.

Vandens kelionės baidarėmis idealiai tinka įvairaus amžiaus žmonėms, norintiems puikiai praleisti laiką gamtoje ir patirti nepakartojamus įspūdžius. Turime specialių maršrutų naujokams, patyrusiems ir tėvams su vaikais.

Nuomojame tik naujausios kartos, tvirtas, patogias, greitas bei manevringas angliškas baidares Vista. Mes nuvešime Jus su baidarėmis į pasirinkto maršruto pradžią ir parvešime atgal kelionei pasibaigus.

Pasimėgavus plaukimu baidarėmis, poilsį siūlome pratęsti poilsiavietėje, kuri įsikūrusi ant Širvintos upės kranto. Poilsiavietėje įrengta lauko pavėsinė su židiniu, tandyras, kubilas, laužavietė ant upės kranto, vieta palapinėms, batutas, tinklinio aikštelė.

Laukiame Jūsų!

Laukminiškių kaimo muziejus
54,1 km | Laukminiškiai, Kupiškio r.
Praeities tradicijas išlaikiusiame Laukminiškių kaime, Kupiškio r., nuo 2002 metų gruodžio 24 d. veikia muziejus, įsikūręs aktorės, režisierės Unės Babickaitės- Graičiūnienės, jos brolių Vytauto, Kazio ir Petro Babickų tėvų namuose. Šis pastatas buvo atstatytas kraštiečių H. Paulausko, G. Kaluinos, A. Zolubo ir buvusio ilgamečio Virbališkių kolūkio pirmininko B. Inapo rūpesčiu. 1992 metais prie namo buvo pritvirtinta memorialinė lenta, skirta aktorei Unei Babickaitei ir Lietuvos radijo darbuotojui, poetui ir rašytojui Petrui Babickui atminti.
Laukminiškių kaimo muziejų įrengė Kupiškio rajono Virbališkių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojos Janina Puronienė ir Kristina (Aleksandravičienė) Šinkūnienė. Pedagogėms talkino jų auklėtiniai. Muziejuje atkurta etnografinė ekspozicija, atspindinti XIX a. pab. ir XX a. pr. aplinkinių kaimų gyventojų buitį, papročius ir tradicijas.
Pabuvoję muziejuje, lankytojai gali susipažinti su Unės ir Petro Babickų gyvenimu ir kūryba, jų atminimui įrengta ekspozicija. „Grožis tebūva mūsų gyvenimo alfa ir omega, tebūva mūsų religija. Tikrasis grožis nieko neigiamo neprileis prie mūsų. Tik kilnios sielos patraukia ir sužavi”, – šie kažkada Unės pasakyti žodžiai dar kartą patvirtina, kad Unei menas, grožio siekimas buvo svarbiausi gyvenime. Unė Babickaitė tikėjo, kad meno pašaukimas yra grožio galia gydyti ir tobulinti pasaulį.

Šiuose namuose gimė ne tik Petras ir jo sesuo Unė, bet ir dar du broliai – Lietuvos kariuomenės pulkininkas Kazys bei karo mokslu baigęs, dirbęs mokytoju Vytautas. Babickų šeima yra pavyzdys tokios šeimos, kurioje tarp artimųjų buvo puoselėjamos moralinės vertybės, siekiama grožio ir gėrio, neapleidžiami dvasiniai dalykai ir svarbiausia, jog šios šeimos nariai suprato vienas kitą, padėjo, mylėjo, rėmė, globojo ir vertino, o tai ir yra didžiausia vertybė žemėje. Visi keturi Babickų vaikai be galo mylėjo savo Tėvynę Lietuvą, kiek galėdami jai dirbo ir tarnavo.

Laukminiškių kaimo muziejaus fonduose saugoma ir eksponuojama daugiau kaip tūkstantis eksponatų. Muziejuje kaupiama kraštotyrinė medžiaga apie šio krašto įžymius žmones. Iš Laukminiškių kilę knygnešys Kazys Gabriūnas, aktorė Unė Babickaitė-Graičiūnienė, rašytojas Petras Babickas, kariškiai Kazys ir Vytautas Babickai, veterinarijos gydytojas Vytautas Kaluina, žurnalistas Algimantas Zolubas, poetė Jadvyga Gabriūnaitė, čia vaikystę praleido gydytojas Gediminas Kaluina, architektas Vytautas Gabriūnas.

Muziejuje rengiamos parodos, vykdomi edukaciniai užsiėmimai vaikams ir suaugusiems, įvairūs projektai, plenerai, organizuojami bendruomenės narių susibūrimai, vedamos ekskursijos įvairaus amžiaus lankytojams.
Pas Mildą, sodyba
40,4 km | Klevų g. 1, Krikštėnų k., Ukmergės r.
2016 m. atidaryta sodyba „Pas Mildą“, kuri yra visiškai naujai įrengta bei dar tobulinama tik dėl Jūsų. Mūsų sodyboje yra visa reikalinga buitinė technika, miegamieji, kurie bendrai talpina apie 30 žmonių, taip pat salė, kuri talpina apie 60 žmonių, dušas bei tualetas, poilsio zona. Taip pat nauja garso aparatūra, kuri užtikrins, kad šventėje būtų ypatingai garsi muzika. Lauke yra tvenkinys, pirtis, batutas bei vietos atokesniam pasibuvimui.
Visos sodybos nuoma parai laiko nuo 300 †. Taip pat galima trumpalaikė vieno kambario nuoma (nuo 50 †).
Su nekantrumu laukiame Jūsų mūsų sodyboje „Pas Mildą“, kuri yra 16km nuo Ukmergės, 16 km nuo Širvintų ir 50 km nuo Vilniaus, magistralė Vilnius – Panevėžys.
Apynių namai
36,4 km | Stirniškių k., Kupiškio r.
„Apynių namus“ laimingi suranda šiaurės Lietuvoje, Lėvens kraštovaizdžio draustinyje
Svečiams apsistoti skirtas dviejų aukštų, moderniai restauruotas senasis Komorų dvaro kumetynas su originaliomis lovomis Jūsų poilsiui
Džiaugsmą kurs šilto alaus vonia, alaus ir žolelių arbatų degustacijos, ajurvediniai masažai, pažintiniai žygiai baidarėmis ir dviračiais
„Apynių namus“ laimingi suranda šiaurės Lietuvoje, Lėvens kraštovaizdžio draustinyje. Kur po atviru dangumi kūnus glosto šilta alaus vonia. Kur sielas gaivina dvaro kumetyno jaukuma, gamtos begalybė ir apyniuoti nuotykiai. Sutverta įsimylėjėlių pabėgimams. Išmintingų draugų susibūrimams. Šiltoms šeimų akimirkoms.

Svečiai apsistoja dviejų aukštų, moderniai restauruotame ir konceptualiai įrengtame 1847 m. statybos dolomitiniame Komorų dvaro kumetyne. Poilsio ritmą čia diktuoja patogios lovos, kuriose Jūsų poilsį sergės aromatingosios Humulus Lulupus pagalvės ir lino patalai. Senojo dvaro malūno ratas, virtęs elegantišku vyno stalu. Židinys vakaro nuotaikai sušildyti.

Džiaugsmą kurs šilto alaus vonia, alaus ir žolelių arbatų degustacijos, ajurvediniai masažai, pažintiniai žygiai baidarėmis ir dviračiais, vizitas Butautų bravore, vandenlentės pramogos, namų kino teatras, patefonas ir apyniuoti patiekalai iš dvaro malūno virtuvės.


Kurėnai, J. Pastuškovo kaimo turizmo sodyba
23,1 km | Kurėnų k., Ukmergės r.
kaimo turizmas, kaimo sodyba, Poilsis kaime, kubilas, nakvynė, pirtis, poilsis, salės nuoma, pirtys, sodyba, nuoma, sodybos nuoma, sodybos, tinklinio aikštelė, turizmas, tvenkinys, vestuvės, gimtadieniams, mergvakariams, bernvakariams, vestuvėms, visoms progoms, vakarėliai, šimtadieniui, išleistuvėm kaimo sodyba, sodyba šventėms, džiakuzi, SPA
Gradiali, gamtos ir poilsio parkas
15,1 km | Klykūnų k., Anykščių r.
Restoranas, pobūvių organizavimas
Seminarai, konferencijos
Apgyvendinimo paslaugos
Kokybiškas poilsis
GRADIALI ANYKŠČIAI – tai Rubikių ežero pakrantėje naujai kuriamas gamtos ir poilsio parkas. Jūsų poilsiui ir laisvalaikio pramogoms skirta erdvi teritorija – žalios vejos, nuostabūs miškai, didingas Rubikių ežeras. Čia nuostabus gamtovaizdis – svečius džiugina paryčiais ir vakarėjant čiulbantys parko paukščiai, stebina atklystantys žvėrys. Abejingų nepalieka įspūdingas, net 16 salų Rubikių ežeras, džiuginantis žūklės mėgėjus. Mėgstančius leisti laiką natūralioje gamtoje laukia grybų ir kitų gamtos gėrybių pilni miškai...
Svečiams siūloma apsistoti „Saulės viloje", "Vėjo viloje" ar "Ežero viloje".
„GRADIALI ANYKŠČIAI“ – moderniai įrengtas gamtos ir poilsio parkas, laukia ir svečių, norinčių surengti asmeninę šventę, organizuoti įmonių mokymus, seminarus ir konferencijas – mes pasirūpinsime nepriekaištingu aptarnavimu, gurmaniškais patiekalais, užtikrinsime patogų poilsį puikiuose kambariuose, pasiūlysime šiuolaikišką ir profesionalią konferencijų įrangą.
Vila Terra poilsis, UAB "Terra poilsis"
25,8 km | Gruodžių g. 29, Gruodžiai, Molėtų r.
Vila Terra Poilsis - rojaus kampelis natūralioje gamtoje, namai pagaminti iš medžio, susiliejantys su aplinka. Vilų kaimelis įsikūręs 2,85 ha žemės plote, buvusioje kaimo sodybos vietoje, dviejų ežerų - Gruodžio ir Duobio, kuriuos jungia upelis, pakrantėje. Tai unikalus pusiasalis ant kalvos. Iš namelių atsiveria nuostabi panorama.Čia gerbiamas svečių privatumas, maloniai leidžiamas laikas, kaip ir aplinka. Šiandien Jus kviečiame nors trumpam pamiršti kasdienybę ir atvykti čia pailsėti su draugais, šeima ar išsinuomoti sodybą šventei.
Ramybė, įspūdingas reljefas ir išpuoselėta aplinka, patogūs ir jaukūs nameliai, svetingi šeimininkai - visa, ko reikia, kad Jūsų atostogos būtų idealios. Visi namai yra gražiai įrengti ir aprūpinti viskuo, ko reikia Jūsų patogumui: WC, dušais, patalyne, rankšluosčiais, virtuvėlėmis su įranga ir indais, TV, Wi-fi.
Pasinaudoję šauniu šiandienos pasiūlymu, šioje sodyboje mėgausitės neilgomis, bet labai turiningomis ir kokybiškomis atostogomis. Į šią sodybą patogu atvykti tiek iš Vilniaus, tiek iš Kauno: nuo Vilniaus ji nutolusi vos 75 km, nuo Kauno - 100 km, o patogus privažiavimas asfaltuotu keliu leis lengvai pasiekti poilsiavietę visus metus! Važiuojant automobiliu nuo Molėtų laikytis Anykščių-Alantos krypties, 5 -e km sukti į Balninkus,10-me km sodyba dešinėje kelio pusėje prie ežero "Gruodys". Važiuojant nuo Ukmergės: važiuoti Molėtų link iki Želvos, sukti į Balninkus , iš Balninkų Molėtų kryptim apie 8 km - sodyba kairėje kelio pusėje. Mob. Tel. +370 686 03233, +370 616 57732, +370 614 88051.
Poilsis sodyboje, pirtis, sauna, kubilas sielai ir kūnui, ežeras žvejams ir romantikos mėgėjams - išties tobulas atostogų planas, atšalus orams! Šiandien kviečiame apsilankyti išskirtinio kraštovaizdžio ir nuoširdaus svetingumo sodyboje "Vila Terra poilsis" už fantastiškai gerą kainą!
Nuotykių turizmas
30,1 km | S. Nėries g. 5, Ukmergė
Renginiai, renginiai įmonėms ir organizacijoms
Ekstremalių pramogų organizavimas
Nuotykiniai, orientaciniai žygiai, nuotykinės ekskursijos, "koučingo" sesijos
Išvykos ir nuotykinės ekskursijos Lietuvoje ir užsienyje.
Naktiniai žygiai - "vilkų mėnulio kelias ". Ekologiniai, lėti "Sraigių"
žygiai. Edukacinės programos, stovyklos vaikams
GIDO PASLAUGOS, "NUOTYKINĖS EKSKURSIJOS" (GRUPĖMS, KOLEKTYVAMS,
MOKSLEIVIAMS)
Nuotykiniai orientaciniai, komandiniai renginiai, žygiai, miestų,
senamiesčio zonose, buvusiuose kariniuose daliniuose, senuose, gatviniuose
kaimuose ir istorinėse vietovėse!
baidarių nuoma upėse SIESARTIS, VIRINTA, ŠIRVINTA, ŠVENTOJI, ARMONA, ANYKŠTA
Organizuojame įvairias nuotykines pramogas dieną ir naktį, ŽIEMĄ IR VASARĄ.
Patyrimo žygiai su kolektyvu ar draugais per miškus pelkes, miestelius, dvarus, grupe ar kelios grupes keliauja kaip komanda, atlikdami įvairias orientavimosi, kūrybines, socialines provokacijos užduotis žygiai pėsčiomis, baidarėmis, jei programa ilgesne galima keliauti ir dviračiais,
bei žirgais.
Žygiai organizuojami pagal klientų pageidavimus...žygio dalyviai aktyviai dalyvaudami kuria, konstruoja, žygis - tai kūrybinės dirbtuvės. Siūlome pasinerti į "patyrimų gatvę" ir išbandyt i:)
Gilužio sodyba
28,1 km | Narušiškio k., Molėtų r.
Sodyba įsikūrusi Molėtų rajone, 70 km nuo Vilniaus, prie Gilužio ežero. Tai – puiki vieta rengti šeimos šventes, vestuves, kolektyvo pobūvius, seminarus ar tiesiog gerai praleisti laiką su šeima ir draugais. Mūsų šūkis – patogi gamta, o tai reiškia aukščiausios kokybės paslaugas natūralios gamtos prieglobstyje.

Svečiams sūlome naudotis sodyboje esančiomis pramogomis, atsipalaiduoti garinėje pirtyje ar karštame kubile. Bendradarbiaujame su profesionaliais virtuvės šefais, laisvalaikio pramogų organizatoriais, todėl jūsų sumanytą šventės programą galime praturtinti ypatingais sprendimais. Daugiau apie siūlomas paslaugas ir pramogas skaitykite skiltyje paslaugos.
Bugenių vila, UAB "Autožiedas"
33,5 km | Bugenių k. 1, Ukmergės r.
Poilsis viloje. Garinė pirtis, kubilas
Keturračių, visureigių, dviračių nuoma
Ekskursijos po kultūrinio paveldo objektus
Vila “Bugeniai” įsikūrusi vaizdingoje vietovėje 2 kilometrai nuo Ukmergės netoli Šventosios upės parko.
Tai puiki vieta šventėms, gimtadieniams, krikštynoms ar tiesiog draugų susitikimams. Nuošaliame gamtos prieglobstyje jausitės atitolę nuo miesto šurmulio ir niekieno netrukdomi maloniai praleisite laiką. Viloje Jūsų patogumui įrengta erdvi svetainė, virtuvė su indais ir reikalinga buitine technika, 3 jaukus
miegamieji. Atskirame pastate moderni garinė pirtis su pobūvių sale ir židiniu. Čia pat įrengtoje virtuvėje rasite visus reikalingus indus ir šaldytuvą. Priepirtyje yra du dušai ir atskiras išėjimas į terasą pušų apsuptyje. Lauke galite mėgautis kubilo teikiamais malonumais. Aktyviam poilsiui siūlome tinklinį, krepšinio stovą, irklenčių ir dviračių nuomą. Mėgstantiems ekstremalias pramogas organizuojame žygius keturračiais motociklais ir visureigiais, ekskursijas po gražiausius Ukmergės rajono dvarus ir kitus kultūros paveldo objektus su gido paslaugomis, keliones dviračiais nuo Trakų iki Užutrakio dvaro sodybos.
Svečius laukiame visus metus.
Vila Nora
70,2 km | Kalniškių k., Vilniaus r.
Vila Nora – moderni sodyba, įsikūrusi nuostabiame gamtos prieglobstyje, šalia miško. Jus pasitiks graži ir tvarkinga aplinka, du tvenkiniai ir grynas oras. Sodyba yra nesunkiai pasiekiama, tik 15km nuo Vilniaus krašto. Tai ideali vieta švęsti šeimos šventes, vestuves ar pasibūti su draugais. Taip pat sodyba puikiai tiks įmonių šventėms, konferencijoms, mokymams, stovykloms.
Sodybos teritorijoje yra du pastatai: vilos pastatas ir rąstinis namas. Didelė automobilių stovėjimo aikštelė, bevielis internetas.
Vilos pastate yra didžioji salė talpinanti iki 90 žmonių, mažoji salė ir kitos bendros patalpos, dviviečiai-keturviečiai kambariai. Kambariuose yra atskiras dušo ar vonios kambarys, tualetas, plaukų džiovintuvai, rankšluosčiai.
Rąstiniame name yra didžioji salė su židiniu, talpinanti iki 35 asmenų, virtuvė, pirtis, dušai, tualetas, didelė lauko terasa. Šalia namo yra didelė lauko pavėsinė. Antrame aukšte yra 5 kambariai, kuriuose gali apsistoti iki 30 žmonių.
Sodyboje yra daugybė pramogų: pirtis rąstiniame name, kubilas, vaikų žaidimo aikštelė, tinklinio aikštelė, šiuolaikiškai įrengta lauko teniso aikštelė. Vilos pastate yra infraraudonųjų spindulių pirtis, garinė pirtis, sūkurinė vonia, biliardo stalas, masažinės kėdės. Taip pat galime pasiūlyti pasiplaukioti valtele, pažvejoti ar pasivaikščioti po nuostabią gamtą.
Sodyboje yra teikiamos maitinimo paslaugos. Šviežias ir skanus maistas, specialus meniu vestuvėms, konferencijoms.
Teikiame salės puošybos, stalų dekoravimo paslaugas. Galime pasiūlyti daug įvairių variantų pagal Jūsų skonį: kėdžių užvalkalai, kaspinai, narveliai, žibintai, gyvos gėlės stalų dekoracijoms, saldaus stalo puošyba, dekoratyvūs indai, patalpų ir lauko erdvių papuošimai, arkos, sėdėjimo ir gulėjimo planai, stalo kortelės ir kt. Pagal savo šventės poreikius galite rinktis apvalius ar stačiakampius stalus.
Yra galimybė sutuokimo ceremoniją vykdyti sodybos aplinkoje, yra specialiai tam skirta atvira arka-pavėsinė.
Kviečiame Jus atvykti ir džiaugtis jūsų švente, o Vila Nora pasirūpins, kad ji būtų nepakartojama. Laukiam atvykstant!
Daugiau informacijos Vila Nora tinklalapyje www.vilanora.com
El. paštu info@vilanora.com
Tel. +370 699 12437, mob.tel. +370 699 46768
Viltoma, sveikatingumo sodyba
87,9 km | Kariotiškių kel. 22, Padvariškių k., Trakų r.
Sveikatingumo sodyba VILTOMA Trakų rajone ant ežero kranto siūlo estetišką aplinką ir patrauklias paslaugas aktyviam poilsiui, konferencijoms ir renginiams gamtoje. Organizuojame sveikatingumo seminarus, sveikatinimo savaitgalius grupėms. Į šviečiamąją veiklą įtraukiame sveikos gyvensenos (mitybos, judėjimo, dvasinio tobulėjimo), meditacijos, sporto žinovus. Laukiame Jūsų!
Tipinis sveikatingumo savaitgalis 16–20 žmonių grupėms prasideda jaukiu pažintiniu penktadienio vakaru: svečiai apgyvendinami, supažindinami su programa, išbando sodybos pramogas. Šeštadienis – aktyvi ir kupina veiksmo sveikatingumo diena: rytinė mankšta, sveikas suderintas meniu, paskaitos, sportiniai ir dvasinės pusiausvyros atstatymo užsiėmimai, vadovaujant savo sričių specialistams. Sekmadienis – aktyvaus ar ramaus poilsio, laisvalaikio pramogų diena.
Renginiams siūlome konferencijų ir banketų sales (iki 25 žmonių), puikias sąlygas organizuoti pobūvius lauke. Svečiai apgyvendinami
8 dviviečiuose ir triviečiuose kambariuose su patogumais: WC ir dušais, TV, bevieliu internetu. Siūlome maitinimo paslaugas, sezono metu – vietinio ūkio vaisius ir daržoves.
Laisvalaikiu – aktyvios ir atpalaiduojančios pramogos lauke ir viduje, poilsis prie ežero, sveikatos stiprinimas gamtoje, gryname ore. Pagal poreikį – išvykos, maršrutai, ekskursijos, užsakomos papildomos pramogos ir maitinimas.