Įmonių sąrašas

Kintų Vydūno kultūros centro emalio meno galerija

Kuršių g. 22, Kintai, 99050 Šilutės r.
(8 441) 47379

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 441) 47379
Tinklalapis
Tinklalapis

Veiklos aprašymas

Pagrindinė kultūros centro užduotis puoselėti ir saugoti Vydūno gyvenimo ir kūrybos palikimą
Pamario krašto istorinio paveldo ir kraštotyros apsauga ir sklaida
Vydūno muziejaus ekspozicija ir turistinių maršrutų aptarnavimo paslaugos
Profesionalaus meno sklaida - edukacinės programos, regioniniai ir tarptautiniai meno simpoziumai ir plenerai profesionaliems dailininkams
Buvusios senosios mokyklos ūkiniame pastate įsikūrusi emalio meno galerija su dirbtuvėmis ir kambariais menininkams bei visiems, norintiems stabtelėti ir paviešėti Kintuose. Galerijoje eksponuojami emalio meno darbai, sukurti emalio meno plenero "Pamario ženklai" metu.

Tai unikali profesionalių menininkų kūrybinė vasaros stovykla, vykstanti nuo 2003 metų Kintų Vydūno kultūros centre (Šilutės r.). Veikia kaip emalio meno laboratorija, kur dalyvauja metalo meno specialistai, dirbantys emalio technika. Čia menininkai susipažįsta su pamario krašto istorija, tradicijomis, savita gamta. Kasmet “Pamario ženklai” dedikuojami vis kitam gamtos, kultūros ar istorijos reiškiniui įamžinti. Dailininkai po vieną emalio miniatiūrą palieka kultūros centrui. Taip susiformavo skirtingų įvairių šalių autorių emalio meno darbų kolekcija. 2006 m. kolekcija buvo eksponuojama Ispanijoje.
Daugiau...