Įmonių sąrašas

Lietuvių tautinės muzikos istorijos muziejus

L. Zamenhofo g. 12/ Kurpių g. 12 (Centras), 44287 Kaunas
(8 37) 422295
Dirbame iki 18.00
20 metų veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 37) 422295
Tinklalapis
www.kaunomuziejus.lt
El. paštas
r.suopiene@kaunomuziejus.lt
Įmonės kodas
188206638
Registracijos data
1999.10.19

Darbo laikas

Antradienis
10.00-18.00
Trečiadienis
10.00-18.00
Ketvirtadienis
10.00-18.00
Penktadienis
10.00-18.00
Šeštadienis
10.00-17.00

Veiklos aprašymas

Lietuvių tautinės muzikos istorijos skyriuje (L. Zamenhofo g. 12) XVI a. II pusės gotikinio stiliaus miestiečio gyvenamajame pastate galima pamatyti ekspozicijos dalį, kurioje eksponuojamos fisharmonijos, smuikai, basetlės, cimbolai, įvairių rūšių armonikos, akordeonai ir kiti bendratautiniai muzikos instrumentai. Muziejuje vedamos edukacinės programos, periodiškai keičiamos fotomeninkų, tautodailininkų parodos, vyksta folkloro koncertai, vakaronės, susitikimai su menininkais ir kiti kultūriniai renginiai, kuriuose ką nors įdomaus gali sužinoti tiek mažas tiek suaugęs lankytojas. Muziejaus parodų ir renginių salės yra pritaikytos lankytojams su negalia.

Gretimame pastate esanti ekspozicijos dalis šiuo metu atnaujinama. 2016 m. įžengę pro muziejaus duris, lankytojai išvys šiuolaikiškai įrengtą interaktyvią ekspoziciją. Pirmajame muziejaus aukšte juos pasitiks atnaujinta pasaulio tautų muzikos instrumentų ekspozicija. Lankytojai ne tik išvys kuo groja kitos pasaulio tautos, bet ir galės patys pagroti egzotiškais instrumentais. Skambančiais laiptais pakilę į antrą aukštą pateksime į archaišką lietuvių liaudies muzikos pasaulį. Čia bus galima pajusti gamtos ir muzikos sąsajas, pamedituoti klausantis sutartinių, pamatyti iš natūralių medžiagų pagamintus piemenų žaislus, kuriais bus galima ir pamuzikuoti.

Vienam lietuvių tautinės kultūros simbolių – kanklėms skirtoje ekspozicijos dalyje persipins etninė tradicija ir šiuolaikinės technologijos. Kiekvienas lankytojas pagal savo poreikius pasirinks jam įdomią veiklą – klausytis gido pasakojimo ar netrukdomam klausytis muzikos, apžiūrėti visą ekspoziciją ar sutelkti dėmesį į kompiuteriniame terminale animuotą informaciją. Specialiame stende lankytojai galės išbandyti, kaip skamba skirtingos stygos, pavyzdžiui, metalinės arba žarninės.
daugiau...

Veikla

Muziejai
Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis