Įmonių sąrašas

Marijampolės turizmo informacijos centras

J. Basanavičiaus a. 1, 68307 Marijampolė
(8 642) 23003

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 642) 23003
Tinklalapis
Vadovas
Ieva Vizgirdienė
Darbo laikas: 06.01 - 08.31
II-V 8:00-17:00 (pietūs 12:00-13:00), VI 10:00-14:00
09.01 - 04.30
I-V 8:00-17:00 (pietūs 12:00-13:00)

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Informacija apie lankytinas vietas
Informacija apie maršrutus
Informacija apie maršrutus
Informacija apie apgyvendinimo paslaugas
Informacija apie maitinimo paslaugas
Informacij apie aktyvų laisvalaikį
Turistiniai gidai apie pasienio miestus
Marijampolė, Kalvarija, Suvalkai, Seinai
Marijampolės miestas dar neatrastas. Čia kaskart patirsite malonius įspūdžius apie kuriuos dar ilgai pasakosite savo draugams. Jei nežinote ką galite pamatyti Marijampolėje, TIC kolektyvas kartu su profesionalių gidų pagalba padės išsirinkti Jums tinkamiausią maršrutą.

Marijampolės turizmo informacijos centras teikia informaciją apie lankytinas vietas, maršrutus, apgyvendinimo, maitinimo paslaugas ir aktyvų laisvalaikį mūsų mieste bei rajone. Susisiekite ir mes atsakysime į visus Jūsų klausimus!

Marijampolės turizmo informacijos centre galite susipažinti su mūsų miesto ir krašto istorija:

Apie Marijampolę marijampoletic.lt/apie-marijampole/
daugiau...

Paieškos žodžiai

Marijampolė, Marijamplolės rajonas, Suvalkija, Kalvarija, Suvalkai, Seinai, Lietuvos Lenkijos pasienis, turizmas Marijampolėje, turizmas Marijampolės rajone, turizmas Suvalkijoje, turizmas Lietuvos Lenkijos pasienyje, kultūrinis turizmas Suvalkijoje, pasienio turizmas, kelionės po pasienio miestus, Marijampolė, Kalvarija, Suvalkai, Seinai, turistiniai gidai Marijampolė, turistiniai gidai Kalvarija, turistiniai gidai Suvalkai, turizmo nformacija Marijampolėje, informaciją apie lankytinas vietas Marijampolėje, informaciją apie lankytinas vietas Marijampolės rajone, informaciją apie lankytinas vietas Suvalkijoje, informaciją apie maršrutus Marijampolėje, informaciją apie maršrutus Marijampolės rajone, informaciją apie maršrutus Suvalkijoje, apgyvendinimas Marijampolėje, informaciją apie apgyvendinimą Marijampolėje, informaciją apie apgyvendinimą Marijampolės rajone, maitinimas Marijampolėje, informaciją apie maitinimo paslaugas Marijampolėje, informaciją apie maitinimo paslaugas Marijampolės rajone, informaciją apie aktyvų laisvalaikį Marijampolėje, informaciją apie aktyvų laisvalaikį Marijampolės rajone, informacija apie transportą Marijampolėje, informacija apie transportą Marijampolės rajone, kelionės po Suvalkiją, kelionės po Marijampolės kraštą, poilsis Suvalkijoje, poilsis Marijampolės rajone, nakvynė Marijampolėje, nakvynė Marijampolės rajone, muziejai Marijampolėje, renginiai Marijampolėje, renginių organizavimas Marijampolėje, konferencijos Marijampolėje, informacija apie lankytinas vietas Marijampolėje, informacija apie lankytinas vietas Marijampolės rajone, informacija apie lankytinas vietas Suvalkijoje.lankytinos vietos Marijampolėje, lankytinos vietos Marijampolės rajone, lankytinos vietos Suvalkijoje. informacija apie maršrutus Marijampolės rajone, informacija apie maršrutus Suvalkijoje, informacij apie aktyvų laisvalaikį Marijampolėje, informacija apie aktyvų laisvalaikį Marijampolės rajone, informacij apie aktyvų laisvalaikį Suvalkijoje, informacij apie aktyvų laisvalaikį pasienio regione, Marijampole, SusitikimeCia, turizmas, Malonny, Ray Bartkus, rygiškės, Kazys Grinius, Marijonai, katės, kačių kiemelis, P. Butlerienė, Sūduva, tourism, marian monks, cat‘s square, football daugiau...

Video