Įmonių sąrašas

Rietavo žirgynas, VšĮ

Klaipėdos g. 29, Vatušių k., 90307 Rietavo sav.
(8 698) 17638
11 metų veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 698) 17638
Tinklalapis
Direktorius
Rimantas Gricevičius
Įmonės kodas
302514779
Registracijos data
2010.05.27
Darbuotojai
6 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas
955,02 € (2022 kovas) daugiau
Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Viešoji įstaiga „Rietavo žirgynas“ įsikūrė 2010 m. ir sėkmingai iki šiol vykdo švietimo, mokymo, kultūrinę, turizmo, sporto plėtojimo ir kitokią visuomenei naudingą veiklą. Organizuoja sportinius renginius, vasaros stovyklas.

Rietavo žirgynui rūpi, kad kuo daugiau vaikų ir jaunimo jodinėtų žirgais. Tai ne tik gera laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki galimybė pabūti gryname ore, pasportuoti, pabendrauti, geriau pažinti gamtą ir žirgus. VšĮ „Rietavo žirgynas" Jums gali pasiūlyti puikų laiko praleidimą gamtoje - jodinėjimą žirgais. Čia Jūs galite išbandyti specialius ištvermės jojimo, sportinius ir laisvalaikio žirgus.

Jojant žirgais galima šauniai bei įdomiai praleisti paskutinį būsimos jaunosios ar būsimo jaunojo laisvės vakarą. Galėsite rengti fotosesiją su žirgų bet kurioje žirgyno teritorijoje. Stengiamės, kad jojimas būtų pramoga, teikianti malonumą ir stiprinanti sveikatą.

Rietavo žirgyne yra pobūvių- konferencijų salė talpinanti iki 70 žmonių jūsų šventei. Taip pat modernūs sporto aikštynai su įrengtomis krepšinio, tinklinio ir vaikų žaidimo aikštelėm.
Daugiau...