Įmonių sąrašas

Strykis, sodyba

Dzūkų g. 21, Dreverna, 96240 Klaipėdos r.
(8 699) 40747

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 699) 40747
Tinklalapis
www.strykis.lt
El. paštas
info@strykis.lt
Savininkas
Silverijus Grikšas

Veiklos aprašymas

Sodyba „Strykis“ yra įsikūrusi dar ne visų atrastame rojaus kampelyje, Kuršių marių pakrantėje, Klaipėdos rajone. Iš sodybos galima džiaugtis įstabia pamario gamta, žavėtis nuostabiu Kuršių nerijos kopų vaizdu bei Juodkrantės pakrante. Ypač nuostabus vaizdas atsiveria nuo sodybos stogo panoraminės aikštelės. Sodyba įrengta tarp keleto vandens telkinių – prie pat sodybos Karaliaus Vilhelmo kanalo ir Drevernos upės sankirta, o vos už kilometro yra Kuršių marios. Taip pat netoliese yra įsikūręs Drevernos miestelis, kuriame 2009 metais buvo įrengta moderni prieplauka jachtoms ir kitoms vandens turizmo priemonėms.

Mūsų sodyboje kviečiame Jus sutikti visas savo šventes - vestuves, krikštynas, gimtadienius, giminių/draugų susitikimus, įmonių/organizacijų vakarėlius ar bet kurią kitą šventę. Sodyba yra tinkama ir mažiems šeimos susitikimams ar jaukiems pasisėdėjimams pirtyje, ir dideliems įmonių sąskrydžiams ar šventėms (galime surengti šventę iki 3000 svečių). Sodyba taip pat gali paruošti maistą bei pasirūpinti programa ar garso ir apšvietimo aparatūra Jūsų šventei. Be to sodyboje vasaros sezonu dirba kavinė.

Sodyboje esančios erdvės:

Lauko pobūvių salė – 240 kv.m. lauko palapinė tinkama iki 150 žmonių šventei. Ši salė tinkamas švęsti šventes ir šaltuoju metų laiku (gali būti šildoma lauko šildytuvais). Patalpoje yra įrengta pakyla su reikiama garso ir apšvietimo aparatūra bei baras.

Konferencijų/pokylių salės – 70 kv.m. ir 120 kv..m. salės su įrengtais barais. Iš didžiosios salės galite patekti ant 120 kv.m. panoraminės stogo aikštelės. Šiose konferencijų salėse įrengta moderni garso ir vaizdo įranga, multimedija.

Rūsys – 80 kv.m. jauki aplinka Jūsų šventei

Pirtis – 12 vietų pirtis su 40 svečių talpinančiu priepirčiu, kuriame yra įrengtas šildomas baseinas.

Mažieji Apartamentai - sodyboje yra įrengti 6 keturviečiai kambariai bei 6 keturviečiai nameliai su atskirais tualetais bei dušais (galimos ir didesnės nakvynės patalpos).

Didieji Apartamentai - taip pat sodyboje yra atskiri apartamentai, kuriuose nakvynei gali apsistoti 48 poilsiautojai. Kiekvieni 5-6viečiai apartamentai turi atskirus tualetus ir dušus, prie apartamentų įrengtos erdvios terasos jaukiems vakarams.
daugiau...
Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis