Paieškų šiandien: 4248
Įmonių sąrašas

Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centras, VšĮ

Kęstučio a. 2-2, 20130 Ukmergė

(8 340) 63551
         

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 340) 63551
Tinklalapis
www.ukmergeinfo.lt
El. paštas
direktore@ukmergeinfo.lt
Direktorė
Lina Baublienė
Įmonės kodas
183223352

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-15.45

Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centras, VšĮ

VšĮ Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centro pagrindinis tikslas – informatyviai pristatyti Ukmergės rajoną, patraukliai pateikti informaciją apie lankytinus objektus bei pasistengti, jog kartą į Ukmergę užsukęs miesto svečias, čia norėtų grįžti dar kartą ir atrasti kažką naujo.
Nuo pat įsikūrimo pradžios Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centro darbuotojai dalyvauja įvairiausiuose tarptautinėse parodose, projektuose, mokymuose, skatindami verslumą ir atvykstamąjį turizmą Ukmergės rajone. Kasmet organizuojamos jau tradicija tapusios išvykos dviračiais. Prieš keletą metų vos nuo poros žmonių prasidėję dviračių žygiai kasmet sutraukia vis daugiau dviračių entuziastų – 2014 m. dviračių žygiuose dalyvavo daugiau nei 200 dviratininkų ne tik iš Ukmergės, bet ir kitų Lietuvos miestų.
Сentre yra parodoms pritaikyta erdvė, čia eksponuojami menininkų tapybos, fotografijų darbai.
Turizmo ir verslo informacijos centras įsikūręs moderniose patalpose, Ukmergės senamiestyje. Centro darbuotojai kiekvieną užėjusį miesto ar rajono svečią, užsienio šalies gyventoją, priims su šypsena ir pakonsultuos rūpimu klausimu.

Ukmergėje yra naujai įsikūrusi vieta – TVIC kioskelis, kur laukiami turistai, miesto svečiai ar suvenyrų, išskirtinių šio krašto gaminių norintys įsigyti žmonės.

TVIC parduotuvėje siūloma įsigyti įvairių suvenyrų su Ukmergės simbolika ir vietos amatininkų pagamintų darbų iš molio, medžio, metalo.

Taip pat čia prekiaujama pažintinėmis knygomis, įvairiais leidiniais apie Ukmergę, žemėlapiais, išaustomis juostomis.

Čia galima įsigyti ir tokių prekių, kurių niekur kitur Ukmergėje nerasi, – ekologiškų burokėlių bei morkų traškučių, naminių uogienių, sirupų, Užugiryje (Ukmergės r.) keptų šakočių.

Ukmergės TVIC taip pate teikia vertimo paslaugas į visas pasaulio kalbas.

daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas