Įmonių sąrašas

Virtualiosios realybės vaizdai, UAB

Bieliūnų g. 1, 12110 Vilnius
(8 671) 83277
3 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 671) 83277
El. paštas
linateja@gmail.com
Vadovas
Antanas Janulevičius
Įmonės kodas
304467876
PVM kodas
LT100010761418
Registracijos data
2017.02.24
Vidutinis atlyginimas
335,21 € (2018 birželis) daugiau...

Veiklos aprašymas

„Virtualiosios realybės vaizdai“ -tai vieta su naujausios virtualiosios realybės vaizdų technologijomis, pramogos vienoje vietoje. Būnant pas mus, galima nukeliauti į bet kurią pasaulio vietą, kosmosą, atsidurti po vandeniu ar fantastiniame pasaulyje. Sutikti banginį, lokį ar zombį. Kopti į kalnus ar pamatyti dinozaurus, pasivažynėti amerikietiškais kalneliais.

Pramogos trijose erdvėse:

Pirma erdvė- 2017 metų simuliatoriai, kėdės, kinas viename su net 90 skirtingų Filmukų tinkančių vyriausiems ir net patiems mažiausiems. Kad kiekvienas galėtų pajusti dar stipresnį virtualios realybės efektą žiūrint filmus, integruota specialaus garso sistema. Siekiant sudaryti kuo realesnį vaizdą, taip pat ir pojūtį, pasitelkiama ir kitų efektų. Priklausomai nuo to, kas rodoma, pučiamas švelnus oras, kėdė vibruoja, juda, masažuoja nugarą ar kojos liečiamos virvute.

Antra erdvė- įranga virtualiosios relybės žaidimams, naujiems realiems pojūčiams- tai naujoji „Play Station 4 Pro“ žaidimų konsolė, PlayStation VR − 3D vaizdo akiniai, skirti žaisti virtualios realybės (VR) žaidimus, 2 belaidžiai „DualShock 4“ žaidimų pulteliai ir 2 PlayStation VR Move pulteliai.

Trečia erdvė-tai virtualiosios realybės akiniai HTC Vive- tai iš penkių dalių sudarytas virtualios realybės komplektas. Jis leidžia ne tik pamatyti tikrovėje neegzistuojančią aplinką, bet ir paliesti, pakelti ir naudoti joje esančius daiktus. Keliauti po virtualiąją realybę padeda du pulteliai. Jie pasižymi labai aukštu tikslumu. Pulteliai reaguoja į virtualius objektus. Pavyzdžiui, tempdami lanką jaučiame tikrą pasipriešinimą!
daugiau...
Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis