Lankytinos vietosDruskininkų vaikų dailės galerija

Druskininkai

Vaikystė – vienas gražiausių žmogaus gyvenimo laikotarpių, kupinas emocijų, ieškojimų ir atradimų, neužmirštamų minučių ir įspūdžių. Vaikystė prabėga kaip trumpa akimirka, bet palieka ryškų pėdsaką žmogaus gyvenime...

Oficiali Vaikų dailės galerijos įkūrimo data - 1992 metų rugsėjo 4 diena. Ši galerija - tai daugelio metų vaikų ir dailės pedagogų svajonės išsipildymas. Lietuvoje daugiau nei tris dešimtmečius vyko ir tebevyksta įvairūs vaikų, jaunimo ir dailės pedagogų meninės kūrybos renginiai. Šiuo metu Vaikų dailės galerijos  fonduose yra virš 30 tūkst. įvairių dailės darbų, kurie sukaupti per 32 metus Lietuvoje ir įsigyti iš 47 pasaulio šalių, taip pat turtinga mokslinė, metodinė, dokumentinė medžiaga. Nuo 2009 m. sausio 1 d. Vaikų dailės galerija - V.K.Jonyno dailės mokyklos filialas.

Galerijoje veikia neįgaliųjų vaikų ir jaunimo - Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ skyrius - Very special arts international atstovas Lietuvoje, kuris bendradarbiauja su analogiškomis organizacijomis Danijoje, Olandijoje, Rusijoje, Čekijoje, Lenkijoje. Nuolat vyksta neįgaliųjų kūrybos parodos, konkursai, kuriuose atsiskleidžia skaudžiai likimo pažeistų, bet nepalūžusių žmonių vidinis pasaulis. Kiekviename piešinyje ar taikomosios krypties darbelyje matai tiek švelnumo ir vilties, lūkesčio ir tikėjimo, ilgesio ir meilės, jog pasijunti tarsi užburtoje karalystėje. Tai kūryba žmonių, palytėtų stebuklingosios gėrio ir grožio fėjos - Fantazijos.

Čia - vieta, kur jaunas žmogus gali atrasti save. Turi galimybę parodyti savo darbus ne tik mokykloje, bet ir pristatyti savo kūrybą visuomenei. Juk smagu, kai Tavo darbus gali pamatyti ne tik druskininkiečiai, bet ir kiti Druskininkų kurorto svečiai.

Darbo laikas: I-IV nuo 8.00 iki 17.00 val.. V nuo 8.00 iki 16.00 val.

V. Kudirkos g. 7, LT-66120 Druskininkai
Tel./faks. +370 313 53825
vaikugalerija@info.lt
www.druskonis.lt/menai/vdgalerija