Lankytinos vietosDuonos kepimo mokyklėlė

Kauno r.

Siekdami išsaugoti duonos kepimo tradicijas įkūrėme duonos kepimo mokyklėlę, kurioje kiekvieną apsilankiusį  supažindiname su duonos kepimo paslaptimis. Papasakoję apie duonos kelią nuo sėjos iki tešlos užmaišymo, parodome, kaip yra raugiama, maišoma ir kepama tikra lietuviška duona. Visi norintys gali  dalyvauti kepimo procese – suformuoti savo kepaliuką ir pašauti jį į tradicinę duonkepę krosnį. Pagal tradicijas ir papročius iškeptą duonelę galėsite ragauti čia pat ir parsivežti namo.

Edukacinė programa „Kepa kepa stebuklinga duona“


Ringaudų krašto duonos kepimo tradicijas autentiškoje sodyboje atskleidžia šeimininkė Dalia. Ji dalinasi ne tik vietovės, duonkubiliuose išnešiotu stebuklingos duonos receptu, tačiau ir turtingomis istorija Pyplių kaimo vietovės paslaptimis. Ji tai pat pat supažindina su sunkaus stebuklingos duonos kelio pasakomis ir legendomis bei duonos virsmais per šimtmečius – nuo Egipto laikų iki mūsų šiandieninio stalo.

Duonos kepimo mokyklėlė

Kviečiame jaukiai, įdomiais ir netradiciškai praleisti laiką kartu. Programos trukmė – 1 - 1,5 val. Programos vieta - Pyplių kaimas, Ringaudų seniūnija, Kauno rajonas.

 

Rezervacija

Būtina rezervuoti laiką iš anksto telefonu 8 678 06290 Galite parašyti mums laišką info@pypliuukis.lt

http://www.pypliuukis.lt/#mokyklele