Pagal temą

SPA центры, санаторииSPA центры, санаторииАренда автомобилей, автобусовАренда автобусов, микроавтобусовАренда байдарок, кораблейАренда судов, катеров, яхтПрокат байдарокВизыВизыДосуг и развлеченияВодные аттракционы, паркиГалереи, центры культурыДетские лагеряЛюбительское рыболовствоМузеиОбразовательные программыПоместьяРемёсла, центры ремёселТеатры, концертные залыЦентры отдыха, развлеченийКафе, рестораны и другоеКафеМузеиМузеиПарки отдыха и развлеченийПарки отдыха и развлеченийПаромы, билеты на паромыПаромы, билеты на паромыРазмещение, гостиницыГостиницыПоместьяСельский туризмТуристические агентства, организаторыТуристические агентства, организаторыЭкскурсии, прогулки, составление маршрутовТуристические и спортивные товарыВелосипеды, арендаТовары для туризма, спортивные товарыТуристические информационные центрыТуристические информационные центрыУсадьбы сельского туризмаСельский туризмУслугиРемёсла, центры ремёсел

Jus vėl kviečia vaikų vasaros stovykla ,,Žvaigždė'' 2019

18 июня 2019 г.

Vaikų vasaros stovykla „Žvaigždė“ yra įsikūrusi Birštone, vaizdingame kairiajame Nemuno krante. Tai vienas gražiausių Lietuvos kampelių, apsuptas Nemuno kilpų regioninio parko. Gamtos prieglobstis suteikia galimybę vaikams ir jaunimui mėgautis įvairiomis laisvalaikio veiklomis: užsiimti sportine, poilsine bei pramogine veikla visai šalia keturių vingiuojančio Nemuno kilpų.

Stovykloje laukia daugybė nuotykių. Aktyviesiems stovyklautojams įrengtos gumine danga dengtos krepšinio ir futbolo bei pliažo tinklinio aikštelė, o mažieji galės pasidžiaugti vaikų žaidimų aikštele. Vaikų ir jaunimo vasaros stovykla „Žvaigždė“ yra apsupta pasakiškos gamtos, miškų ir ramybės, todėl ši vieta puikiai tinka norintiems atsipalaiduoti ir pabėgti nuo miesto šurmulio, pažinti Lietuvos gamtą ir mėgautis jos teikiamais privalumais.

Vaikų stovykloje „Žvaigždė“ dirba kvalifikuoti ir atsakingi vadovai, kurie savo patirties semiasi būdami sporto mokyklų treneriais, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventais ar įvairių sričių pedagogais. Jie ne tik atidžiai prižiūri kiekvieną vaiką, bet ir padeda atskleisti jo talentus bei įgyvendinti slapčiausius vaikų troškimus.

Stovyklautojus vadovai pasitinka su įdomia ir nuotaikinga būrelių ir renginių programa. Tai ne tik užimtumas, bet ir bendravimo įgūdžius lavinimas, pažintis su įvairiomis meno ir sporto kryptimis ir galimybė kiekvienam atrasti savo talentus. Stovykloje daug dėmesio skiriama sportiniam aktyvumui, todėl programoje numatyta nemažai įvairių sporto šakų užsiėmimų: futbolas, krepšinis, tinklinis, kvadratas, irklavimas, stalo tenisas ir daug kitų užsiėmimų. Stovykla „Žvaigždė“ – nepamirštamas vasaros nuotykis, kupinas smagių akimirkų ir naujų draugų.

Vasaros stovykla „Žvaigždė“ yra oficialiai globojama Lietuvos akademinio irklavimo žvaigždės, pasaulinių medalių nugalėtojo, Rolando Maščinsko.

Stovyklos „Žvaigždė“ renginiai apima labai platų užsiėmimų ratą. Į renginių programą įtrauktos Neptūno ir miško šventės, dainų ir šokių vakarai prie laužo, aktyvesniems patiks vikingų valčių ir kitų įvairių sporto šakų varžybos, o smalsiesiems puikiai tiks naktiniai žygiai ar susitikimai su žymiais sportininkais bei menininkais.

Stovykla savo veiklą papildo ir didele būrelių gausa:

 • šaudymas iš lanko,
 • krepšinis,
 • futbolas,
 • netradiciniai kovos menai,
 • važinėjimas dviračiais,
 • dainavimas,
 • šokiai,
 • gamtininkų būrelis,
 • dailė,
 • fotografavimas ir daugybė kitos smagios bei įdomios veiklos!

Vaikų stovyklos sąlygos:

 • Stovykla skirta vaikams ir jaunimui nuo 6 iki 17 metų. Vienoje pamainoje gali dalyvauti iki 100 vaikų. Vaikų stovykla trunka 10 dienų, o jos kaina yra 185 eurai.
 • Vaikai yra apgyvendinami triviečiuose bei penkiaviečiuose tvarkinguose kambariuose su visais patogumais arba mediniuose vasarnamiuose.
 • Vaikai yra sočiai maitinami 4 kartus per dieną.
 • Poilsiautojai skirstomi į grupes pagal amžių, tačiau yra atsižvelgiama į tėvų pageidavimus dėl brolių ir / ar seserų apgyvendinimo.
 • Vaikams medicininė pagalba bei priežiūra visą parą suteikiama kvalifikuotų medikų.

Kviečiame tėvelius registruoti vaikus į geriausią vasaros nuotykį!

Vienoje pamainoje talpiname iki 180 vaikų, nuo 6 iki 17 metų. Pamaina trunka 10 dienų.

Vaikai gyvens triviečiuose bei penkiaviečiuose mediniuose ir mūriniuose nameliuosesu patogumais.

Maitinimas 4 kartus per dieną.

KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į STOVYKLĄ 2019 M.

VYKSTA AKCIJA - Užsiregistravus iki gegužės 15d. kelialapio kaina 170 €

Pamainos:

Pamaina Pamainos data (trukmė dienomis) Pamainos kaina 1 asmeniui
1. 2019.06.30-2019.07.09 (10 dienų) 185 Eur.
2. 2019.07.11-2019.07.20 (10 dienų) 185 Eur.

Siūlome registruotis el. p: stovykla.zvaigzde@gmail.com arba tel. +37069357271

PASKUBĖKITE REGISTRUOTIS!

STOVYKLOS KAINA – 185 Eur už 10 dienų.

Registruojantis bei mokant stovyklos mokestį pavedinimu prašome nurodyti vaiko vardą ir pavardę, vaiko gimimo metus, pageidaujamą pamainą ir kontaktinį telefono numerį.

Galima pervesti avansą už stovyklą (30 Eur) į VšĮ Prienų irklavimo klubo sąskaitą (kodas 301533207).

Atsiskaityti galima atvykus į stovyklą grynaisiais pinigais arba pavedimu į sąskaitą AB „Swedbank“: LT427300010135144841.

Jeigu sumokamas avansas likusią sumą galima sumokėti atvykus į stovyklą grynais pinigais.

Laisvalaikio naujienos