Pagal temą

SPA центры, санаторииSPA центры, санаторииАренда автомобилей, автобусовАренда автобусов, микроавтобусовАренда байдарок, кораблейАренда судов, катеров, яхтПрокат байдарокВизыВизыДосуг и развлеченияБилетыВодные аттракционы, паркиГалереи, центры культурыДетские лагеряМузеиОбразовательные программыПоместьяРемёсла, центры ремёселТеатры, концертные залыЦентры отдыха, развлеченийКафе, рестораны и другоеКафеМузеиМузеиПарки отдыха и развлеченийПарки отдыха и развлеченийРазмещение, гостиницыГостиницыПоместьяСельский туризмТуристические агентства, организаторыТуристические агентства, организаторыЭкскурсии, прогулки, составление маршрутовТуристические и спортивные товарыВелосипеды, арендаТовары для туризма, спортивные товарыТуристические информационные центрыТуристические информационные центрыУсадьбы сельского туризмаСельский туризмУслугиПодарки, сувенирыРемёсла, центры ремёсел

Lapkričio 23 d. Kaliningradas – Povandeninis laivas – Marcipano muziejus

5 ноября 2019 г.

Išvykimo laikas gali keistis

6.00 val. išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.

Atvykę į Nidos pasienio postą sutvarkysime formalumus, susitinkame su vietine gide(-u), kuri padės pažinti Karaliaučiaus (dabar Kaliningradas) istoriją, šių dienų aktualijas.

Ekskursija vyks rusų kalba, autobusu ir pėsčiomis po Karaliaučių (dabar Kaliningradą). Karaliaučiaus vietoje iki XIII a. buvo sembų gyvenvietė, kurią 1255 m. kryžiuočių ordinas sugriovė ir pradėjo statyti pilį. Piliai suteikė Kionigsbergo pavadinimą („Karalių kalva“). Ši pilis taip pavadinta ne veltui – šioje vietoje buvo įšventinami karaliai. Oficialiai miestas Kaliningradu imtas vadinti nuo 1946 m. Lietuviams bene svarbiausia istorinė žinia apie šį miestą tai, kad čia 1547 m. atspausdinta pirmoji lietuviška knyga – Martyno Mažvydo „Katekizmas”. Aplankysime ryškiausią miesto simbolį – Karaliaučiaus katedrą. Kadangi ją iš beveik visų pusių supa vanduo, atrodo, kad pati katedra tarsi plaukia. Ji pastatyta XIV amžiuje, joje palaidotas garsus filosofas I. Kantas. Katedroje klausomės užburiančio vargonų koncerto. Pamatysime ir gražiuosius Branderburgo vartus. Jie pastatyti XVII amžiuje. Vartų stilius – neogotikinis. XVII amžiuje buvo pastatyti 6-eri tokie vartai, tačiau šie išliko vieninteliai.

Pagal galimybes apžiūrėsime povandeninį laivą B – 413. Šis laivas vienas populiariausių “Pasaulinio vandenyno” muziejaus eksponatų. B-413 buvo pastatytas Leningrade 1968 m. Rugsėjo mėn. 30 metų jis tarnavo Šiaurės ir Baltijos laivynuose. Jis vienintelis išlikęs nepakitęs nuo senųjų laikų. Tvirti ir lengvi korpusai, visi pagrindiniai ir pagalbiniai mechanizmai, įranga ir ginklai yra tokie patys, kokie buvo po povandeninio laivo tarnavimo karinio jūrų laivyno laikotarpiu.

Ekskursijos pabaigoje aplankysime Marcipano muziejų. Dalyvausime edukacijoje “Marcipaninė pasaka”, kurioje sužinosime istoriją ir legendas apie marcipaną. Liesime marcipaną, paskui ant jo piešime. Sužinosime tikrą marcipano receptą. Degustuosime Konigsbergo marcipaną.

Laisvas laikas ir kelionė namo.

Kelionės kaina – 37 € asmeniui.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo – gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomos išlaidos:

  1. lankytini objektai: Katedra su vargonų muzika, povandeninis laivas; marcipanų edukacija, Rusijos ekologinis mokestis, vietinio gido paslaugos)29 € asmeniui.
  2. medicininių išlaidų draudimas kelionės metu 2-5 €, vyresniems nei 60 m. – 6-9€ (PRIVALOMAS, draudimu pasirūpiname).
  3. Asmeninės išlaidos.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Rublio (RUB) kursas: 1 € apie 68- 70 RUB. Visur galima atsiskaityti kortele. Jeigu laisvu laiku norėsite pirktis rubliais, PRAŠOME IŠSIKEISTI KAIPĖDOJE – taip sutaupysime laiko ir daugiau galėsime pamatyti Kaliningrade.

VYKSTANT Į KALININGRADĄ.

Leidimą galite užsakyti nemokamai šiuo adresu savarankiškai :

http://electronic-visa.kdmid.ru/klgd_home.html

ATSIPRAŠOME Vizų pildymo klausimais nekonsultuojame, galime ją užpildyti už Jus elektroninės vizos (leidimo) sutvarkymas – 5 Eur (asmeniui). Gauti leidimą į Kaliningrado sritį reikalingas pasas galiojantis bent 6 mėn. po kelionės pabaigos ir skaitmeninė nuotrauka.

Kas pildosi leidimus patys, prašome juos turėti su savimi atspausdintus spalvotai!!!

Keliaujantiems į Kaliningrado sritį viza nereikalinga, tačiau reikalingas leidimas ir PASAS (asmens tapatybės kortelė negalioja);

Vykstant beviziu rėžimu, muitinės ir pasienio tarnybos procedūros vyksta standartiškai kaip ir su viza.

Kelionių organizatorius už pasienio tarnybos darbą neatsako.

Registracija ne vėliau kaip prieš 7 darbo dienos iki kelionės pradžios.

Muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės maršrutą parengė: UAB Ingrida tours.

Pasiteiravimui apie kelionę tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas – sandra@ingridatours.lt arba keliones@ingridatours.lt.

Laisvalaikio naujienos