Places to visitEnergetinių labirintų ir geometrinių figūrų parkas

Plungės r.

 

Šiame parke rasite penkis labirintus, kupolą, merkabą ir ant žemės sukurtą mandalą. Labirintai egzistavo jau prieš 4000 metų ir yra rasti beveik visose pagrindinėse religijų tradicijose visame pasaulyje. Kaip ir piramidės, taip ir labirintai, yra padaryti iš geometrinių formų, kurios ir sukuria šventą erdvę. Energetiniai labirintai turi tik vieną taką, vedantį į centrą ir vėl atgal. Kai žmogus keičia ėjimo kryptį, taip pat keičiasi ir jo suvokimas iš dešiniojo smegenų pusrutulio į kairįjį. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl labirintas gali skatinti suvokimo, jutimo, sąmoningumo imlumą.

Visi penki labirintai turi savo šiek tiek skirtingą funkciją. Didžiausias efektas pasireiškia, kai žmogus turi laiko kuo ilgiau juose pasibūti.

A journey through the labyrinth is a moment of being in the ‘here and now’ – when there is no confusion but peace, when there is no discomfort but harmony, when there are no thoughts but stillness. A journey through the labyrinth is a full concentration, meditation and contemplation into the inner self. It is the reminder of who you really are.

Here you will find five labyrinths, three domes, Merkaba and on the ground created mandala in the park.

 

Likšų k., Žem. Kalvarijos sen., Plungės r. sav.

Koordinatės 370358, 6215490 (LKS) arba 56.055824, 21.918573 (WGS)
Tel. +3708 675 45 111, +370 611 34 900,
El. p. energlabirintai@gmail.com

Daugiau informacijos: www.energlabirintai.lt

Filmukas https://www.youtube.com/watch?v=pXA8qQ291O4

               

Plungės turizmo informacijos centras, BĮ

www.visitplunge.lt