Įmonių sąrašas

Švėkšnos tradicinių amatų centras, "Šilutės turizmo informacijos centras"

Liepų a. 25A, Švėkšna, 99383 Šilutės r.
(8 441) 68035

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 441) 68035
Tinklalapis
El. paštas
Darbo laikas:
I-V 8.00-17.00, pietų pertrauka 12.00-13.00,
savaitgaliais nedirbame.

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Švėkšnos Tradicinių amatų centras įkurtas 2014 m. kaip Šilutės turizmo informacijos centro filialas. Pagal projektą Lietuvos kaimo plėtros 2007 – 2013 m. programos priemones „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“ veiklą „Tradicinių amatų kūrimas ir plėtra“.

Tai yra vieta, kur puoselėjami tradiciniai amatai, organizuojami būreliai, parodos, konferencijos, mugės ir kita įvairi kultūrinė veikla. Šiame centre laukiami ne tik profesionalūs amatininkai, bet ir mėgėjai, jauni ir vyresni smalsuoliai, Švėkšnos apylinkių gyventojai ir turistai.

Tradicinių amatų centras ruošia:
Konferencijas, seminarus, įvairius renginius, edukacinius užsiėmimus, tokius kaip: „Keramikos studija“, „Vėtrungės – magneto dažymas“, „Kraičio skrynios marginimas“, „Muiliuko gamyba“, „Kvapios žvakės gamyba“, „Tradicinė žemaitiška verba“, „Kiaušinių marginimas“, „Tradicinių kalėdinių žaisliukų gamyba“, „Užgavėnių kaukių gamyba“.

Taip pat glaudžiai bendradarbiaujame su vietos amatininkais, kurie gali pasiūlyti tokias edukacines programas: „Vyno kelias“, „Medžio drožyba“, „Sodų vėrimas“, „Riešinių mezgimas“, „Karpiniai“, „Smulkių daiktų dekupažas“.

Ištisus metus vyksta nuolatiniai keramikos užsiėmimai „Keramikos studija“. Kiekvieną antradienį, nuo 18:30-20:30 val. – suaugusiems.

Tradicinių amatų centre rengiamos:
Parodos – pardavimai, mugės, amatų šventės, kūrybiniai konkursai, tradicinius amatus puoselėjantys renginiai: „Amatų dienos“, „Velykinis jomarkas“, „Vaikų Vėlykėlės“, „Užgavėnės“, „Drožybos pleneras“, „Kalėdinė mugė“.

Kultūriniam laisvalaikiui siūlo:
Centre rengiami ne tik su amatais susiję užsiėmimai ir šventės, bet ir įvairūs kultūriniai renginiai: „Šeimų šventė“, „Vilties laiškai“, „Amatų dienos”, „Mes už šviesą”, muzikos – poezijos vakaras „Gėlė ir vėjas“ir kt.

Tradicinių amatų centro SUVENYRŲ KRAUTUVĖLĖ siūlo:
Įvairiausių rankų darbo gaminių: keramikos gaminių, atvirukų, knygų, informacinių lankstinukų, karpinių paveiksliukų, dekupažo gaminių, vėtrungių. Taip pat priimame individualius užsakymus keramikos dirbinių gamybai su norimais logotipais ar užrašais, suvenyrinių vėtrungių projektavimas pagal individualius norus ir pageidavimus.
Daugiau...

Video