Įmonių sąrašas

Alkas, vila

Papartynės g. 3, Iciūnų k., 42103 Rokiškio r.
(8 689) 54010

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 689) 54010
Tinklalapis
El. paštas
Vadovas
Jonas Baltakys

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Sodyba yra 7 km nuo Rokiškio, senajame Iciūnų kaime. Jau seniai šio kaimo apylinkės žinomos kaip poilsio vietos, dvelkiančios gaiva ir ramybe. 2 km atstumu nuo sodybos yra du ežerai, kuriuos supa miškai.
Vienkiemio sodybą supa miškai. Bendro 25 ha teritorijos ploto, miškingose vietose, įrengti pasivaikščiojimo takai.
Restauruotoje sodyboje, kuri jau pradėjo devintąjį savo gyvavimo dešimtmetį, siekiama atkurti Šiaurės Rytų Aukštaitijos XX amžiaus pradžios medinę architektūrą. Tautiniais ornamentais išpuošti statiniai derinami su akmens statiniais ir akmenų rieduliais. Sodybos kambariuose siekiama išsaugoti aštuonių dešimtmečių senumo interjerą. Jauki seklyčia talpina iki ,35 žmonių. Virtuvėje išlikusi veikianti duonkepė krosnis. Sodyboje yra ir miegamieji kambariai. Patalpos šildomos visus metus.
Svečiams siūlomos šios paslaugos:bendravimas su žirgais, jodinėjimas žirgais manieže, patyrusiems ir po apylinkes, kaimiška pirtis, pavėsinės, sūpynės. Saugus didelis lauko židinys-laužavietė, galimybė surengti šventę sename klojime (talpinama iki 80 žmonių), lauko ir vidaus tualetas, mašinų stovėjimo aikštelė.
Papildomiems renginiams:
Aštrių pojūčių mėgėjams (Akmenų labirinte) įrengtas basų kojų takas .
Yra įrengta aikštelė, (pramogai atkuriant senąsias tradicijas) kurios metu dalyviai svaido kirvius ir ietis, smyginis į specialiai įrengtus medinius stendus.
Sodybos patalpos ir aplinka sudaro puikias sąlygas rengti seminarus, konferencijas, draugų susitikimus. Apsilankę pas mus patirsite ramybės ir poilsio pojūtį.
Maloniai kviečiame mūsų sodyboje ilsėtis, linksmintis, švęsti šventes.
daugiau...