Įmonių sąrašas

Alkas, vila

Papartynės g. 3, Iciūnų k., 42103 Rokiškio r.
(8 689) 54010

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 689) 54010
Tinklalapis
El. paštas
Vadovas
Jonas Baltakys

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Jono ir Birutės Baltakių sodyba

Sodyba yra 7 km nuo Rokiškio, senajame Iciūnų kaime. Jau seniai šio kaimo apylinkės žinomos kaip poilsio vietos, dvelkiančios gaiva ir ramybe. 1,5 km atstumu nuo sodybos yra du ežerai, kuriuos supa miškai.
Vienkiemio sodybą supa miškai. Bendro 27 ha teritorijos ploto, miškingose vietose, įrengti pasivaikščiojimo takai.
Restauruotoje sodyboje, kuri jau pradėjo devintąjį savo gyvavimo dešimtmetį, siekiama atkurti Šiaurės Rytų Aukštaitijos XX amžiaus pradžios medinę architektūrą. Tautiniais ornamentais išpuošti statiniai derinami su akmens statiniais ir akmenų rieduliais. Sodybos kambariuose siekiama išsaugoti aštuonių dešimtmečių senumo interjerą. Jauki seklyčia talpina iki 40 žmonių. Virtuvėje išlikusi veikianti duonkepė krosnis. Sodyboje yra ir miegamieji kambariai. Patalpos šildomos visus metus.
Svečiams siūlomos šios paslaugos: jodinėjimo maniežas, galimas pavežiojimas po apylinkes, kaimiškos pirtys, pavėsinės, supynės, dviračiai, lauko židinys, galimybė surengti šventę sename klojime (talpinama iki 80 žmonių), lauko tualetas, mašinų stovėjimo aikštelė.
Sodybos patalpos ir aplinka sudaro puikias sąlygas rengti seminarus, konferencijas, draugų susitikimus. Apsilankę pas mus patirsite ramybės ir poilsio pojūtį. Maloniai kviečiame mūsų sodyboje ilsėtis, linksmintis, švęsti šventes.
daugiau...