Įmonių sąrašas

Arkonta, UAB

M. Daukšos g. 33, 89001 Mažeikiai
(8 610) 26014
21 metai veikloje

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 610) 26014
Tinklalapis
www.arkonta.lt
El. paštas
karunas@mzk.lt
Direktorius
Arūnas Kontenis
Įmonės kodas
166904359
PVM kodas
LT669043515

Veiklos aprašymas

ARKONTA - autobusų ir mikroautobusų nuoma
Mūsų tikslas - saugi, kokybiška, kupina neišdildomų įspūdžių kelionė!
UAB“Arkonta „keleivinio transporto įmonė įkurta 1997metais, sėkmingai plečianti savo veiklą, turinti pastovų klientų ratą.
Teikiamomis paslaugomis daugiausiai naudojasi įmonės ir organizacijos. Paslaugūs, didelę darbo patirtį turintys mūsų vairuotojai Jums užtikrins saugią kelionę.
UAB“Arkonta“ siūlo: patrauklias kainas, lanksčią klientų aptarnavimo sistemą, pasirinkto maršruto ir kelionės planavimą, autobusų ir mikroautobusų nuomą moksleivių pažintinėms kelionėms, turistinėms kelionėms, konferencijoms, iškyloms, darbuotojų vežiojimui.
Autobusus nuomojame nuo 16- iki 50 vietų, autobusai skirti kelionėms, ekskursijoms, vestuvėms,laidotuvėms, ir kitoms progoms. Darbuotojų vežimas į darbo vietą ir iš jos. Jei organizuojate ekskursijas po Lietuvą ar Baltijos šalis, rengiate iškylą į gamtą, organizuojate pažintines keliones moksleiviams, meno ar sporto kolektyvams, planuojate verslo sutikimus, seminarus, svečių sutikimus oro uoste ir ieškote transporto-mes Jūsų paslaugoms.
Nuvešime visur pagal kliento pageidavimus ir poreikius. Atidaryta automobilių saugojimo aikštelė. Priimami automobiliai saugojimui.
daugiau...

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Jonas
2014.05.24
Puikus aptarnavimas. Vakar naudojomes Ju paslaugomis.
Naudingas (0)
Pranešti
Duomenų atnaujinimas