Įmonių sąrašas

Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parkas

Likšų k., 90425 Plungės r.

(8 675) 45111
Dirbame dabar 9.00-22.00
      

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 675) 45111
Tinklalapis
www.energlabirintai.lt
El. paštas
energlabirintai@gmail.com
Vadovas
Jurga Jakimavičienė

Darbo laikas

Pirmadienis
9.00-22.00
Antradienis
9.00-22.00
Trečiadienis
9.00-22.00
Ketvirtadienis
9.00-22.00
Penktadienis
9.00-22.00
Šeštadienis
9.00-22.00
Sekmadienis
9.00-22.00

Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parkas

Tai parkas, esantis nuostabaus grožio gamtos apsuptyje, kuris yra tikra ramybės vieta. Čia rasite penkis skirtingo dydžio (nuo 54 iki 1800 m ilgio) ir paskirties energetinius labirintus bei kelėtą geometrinių figūrų: kupolus, merkabą ir mandalą.
Kelionė labirintu – tai būvimo čia ir dabar akimirka, kurioje esame ramybėje ir harmonijoje. Kiekvieno žmogaus pasivaikščiojimas energetiniais labirintais yra individualus išgyvenimas. Net ir daug kartų vaikštant tuo pačiu labirintu, to paties žmogaus išgyvenimai ir potyriai gali būti skirtingi. Žmonės eina labirintu dėl įvairiausių priežasčių: išsivalyti savo protą ir mintis, gauti atsakymus į rūpimus klausimus arba palikti visus savo rūpesčius ir problemas.
Parke taip pat galima aktyviai poilsiauti, nes čia yra daug įvairių lauko žaidimų ir pramogų: batutai, supynės, šachmatai, domino, stalo tenisas ir t.t. Leisdami turiningai laiką, visada galėsite skaniai pavalgyti parke veikiančioje kavinėje. O lankytojus, norinčius įsigyti parko suvenyrų, sakralinių prekių, kviečiame aplankyti parko krautuvėlę, kurioje visada maloniai aptarnausime, pakonsultuosime ir pabendrausime jums rūpimais klausimais.
Čia galite praleisti visą dieną, o pasiilgusiems tikros ramybės, siūlome apsistoti nakvynei 200 metų senumo klėtyje, kurioje yra visi patogumai.
Kaip veikia energetiniai labirintai?
Kiekvieno žmogaus pasivaikščiojimas – individualus išgyvenimas. Kiekvienu ėjimu skiriasi net to paties žmogaus išgyvenimai ir potyriai. Vieni žmonės eina labirintu, kad išsivalytų savo protą ir mintis, kiti – užsidavę klausimą ar turėdami kokį rūpestį. Laikas, praleistas centre, skiriamas atsakymams gauti, apmąstymams, meditacijoms, maldoms, savo vidinio pasaulio suvokimui. Kartais jūsų pasivaikščiojimas gali būti gydomasis, kartais – duoti gilų, išmintingą potyrį arba gali būti tik malonus pasivaikščiojimas jūsų kūnui, o dvasiai – duoti tai, ko jūsų materialus kūnas dar nesugeba suprasti [mūsų praktika]
Bioenergetikai teigia, kad labirintų geometrinė forma savaime turi savo energetinį lauką ir veikia žmogaus energetinius laukus. Veikiami šios energijos, žmonių vidus pradeda harmonizuotis, jausti ramybę.

daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas