Įmonių sąrašas

Koplyčia-pasaulio anykštėnų kūrybos centras

Vilniaus g. 36, 29145 Anykščiai
(8 381) 54432

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 381) 54432
Tinklalapis

Veiklos aprašymas

Anykščių menų centras - tai:
Angelų muziejus - Sakralinio meno centras
Apžvalgos aikštelė Šv. Mato bažnyčios varpinės bokšte
Anykščių koplyčia - Pasaulio Anykštėnų kūrybos centras
Koplyčia – Pasaulio anykštėnų kūrybos centras
Netoli Anykščių centro, seno parko apsuptyje, stovi originalus pastatas, darniai jungiantis senosios ir naujosios architektūros bruožus.

Vienas įspūdingesnių statinių menančių XIX a. vidurį - senųjų Anykščių kapinių Koplyčia, pastatyta ant Burbiškio dvaro grafo Venclovavičiaus giminės kapų rūsio. Statinys yra ne tik stilingas architektūros, bet ir literatūrinis paminklas. Anykštėno rašytojo Antano Vienuolio apysakoje „Vėžys“ išsamiai aprašyta grafienės Kristinos Štčech iniciatyva vykdyta koplyčios statyba. Uždarius kapines ir koplyčiai pradėjus nykti, buvo suprojektuotas stiklo-betono gaubtas (architektas G. Baravykas) ir juo apgaubta koplyčia tapo šiuolaikiškos architektūros pastatu ir kultūros židiniu. Čia kaupiamas Pasaulio anykštėnų kūrybos palikimas. Puikia akustika pasižyminčioje salėje vyksta įvairūs renginiai: klasikinės muzikos koncertai, susitikimai su menininkais, skaitomos paskaitos ir kt. Antrajame gaubto aukšte eksponuojamos profesionalaus meno ir tautodailės parodos. Koplyčioje įsikūrusi galerija „Kampas“, kur galima įsigyti originalių meno ir tautodailės dirbinių.

EDUKACIJA:
Anykščių koplyčioje vyksta edukacinė programa - tapyba ant vandens „Ebru"). Tai maloniai nuteikiantis, atpalaiduojantis nuo visų įkyrių minčių, paneriantis į tikrą meditaciją užsiėmimas ir smagiausia – tam nereikia jokių meninių sugebėjimų. Nepakartojamą piešinį galima sukurti vos per keletą minučių ir parsinešti jį namo!
Laukiami visi, kurie su draugais, kolegomis ar šeima nori malonioje aplinkoje įdomiai praleisti laiką.

Apsilankymas iš anksto susitarus +370 381 54432, +370 686 47096, anyksciukoplycia@gmail.com. Trukmė iki 1,5 val.

Darbo laikas: I – IV 08:00-17:00 , V 08:00-15:45
Daugiau informacijos www.amenucentras.lt
Daugiau...