Įmonių sąrašas

Kregžlė, kaimo turizmo sodyba

Kregžlės k. 1A, 15120 Vilniaus r.
(8 686) 36585

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 686) 36585
Tinklalapis
El. paštas
Vadovas
Linas Bilčius

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Dalyviai
2022.08.22
Papildoma informacija, sodyboje yra kaimynai ir pikti savininkai, kurie 21 val. nebeleidžia klausytis muzikos, aprėkia svečius ir nulat vaikšto šaliai ir komentuoja. Kaimynai ateina skųstis, sodyba netinkama šventėms, klaidinga informacija.
Naudingas (0)
Pranešti
Komanda
2022.08.22
Surengę įmonės šventę, likome labai nepatenkinti, visiems svečiams sugadinta nuotaika, sodybos savininkė gudri apsišaukėlė, nepateikia visos informacijos, vėliau trukdo šventei. Rėkia, tikrina viską ir visur, Žodžiu labai labai blogai, per daug metų, neteko susidurti su tokia bjiauria savininke ir teko išleisti nemažą sumą pinigų veltui. Nerekomenduojame.
Naudingas (0)
Pranešti
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Kaimo turizmas Vilniaus rajone
Kluonas vestuvėms
Kubilas, pirtis
Kaimo sodyba ‘‘Kregžlė‘‘, ypatingas lietuviškas rojaus kampelis, besiglaudžiantis šalia Asvejos regioninio parko, kviečia visus norinčius apsilankyti neišdildomus įspūdžius paliksiančioje ramybės oazėje. Sodyboje rasite namą su virtuvėle, pirtį, ir erdvią pavėsinę. Pati sodyba įsikūrusi 40 km nuo pačio Vilniaus centro, Sužionių sen., Kregžlės kaime.

Harmonija dvelkianti aplinka yra tikrų tikriausias jūsų ramybės garantas. Sodyba stūkso tik 300 m nuo gaivaus Asvejos ežero, kuriame karštomis vasaromis dienomis svečiai gali atsigaivinti pamiršdami visus rūpesčius. Visą sodybą supa autentiška gamta, kuri mūsų svečiams dovanoja tokius reginius kaip užklystančios laukinės stirnos.

Poilsį užtikrina jaukūs kambariai, WC ir dušas, bevielis internetas. Savo svečiams skiriame išskirtinį dėmesį kiekvieno apsilankymo metu, todėl siūlome maistą pagal jūsų poreikius ir pageidavimą. Lepinant šiltam orui, poilsiautojai turi galimybę laiką leisti erdvioje lauko pavėsinėje, kur savo kulinarius sugebėjimus galės įrodyti pasinaudoję krosnele, o vakare pasišildyti prie židinio ugnies.

Sodyba tinkama tiek šeimos pokyliams, tiek oficialiems renginiams. Net 50 miegamųjų vietų užtikrins ramų poilsį kiekvienam atvykusiajam.

Pirtis – ypatinga atsipalaidavimo ir ramybės vieta mūsų svečiams, pasižyminti išskirtiniu dizainu, kur persipina modernumas ir lietuviška klasika. Pirtis įrengta po žeme, su dideliu langu kaitinimosi patalpoje. Erdviame priešpirtyje galėsite atsipūsti tarp seansų, o palypėjus laipteliais, virš pirties, rasite įrengtą dar vieną 5 vietų miegamąją zoną. Jūsų patogumui pirties komplekse yra WC ir dušas.

Namelis su pirtele
Atskiras namelis su pirtele, kuriame vienu metu gali apsistoti 12 žmonių. Namelyje įrengti patogūs miegamieji, virtuvė su maisto gaminimo įranga, erdvi svetainė ir jauki pirtelė.

Pramogų spektras atitiks kiekvieno, tiek jauno, tiek seno, lūkesčius ir pomėgius. Visai čia pat tyvuliuojančiame ežere galite užsiimti žvejyba, o jei nesate azartiškas – imtis žūklės specialiai įžuvintuose tvenkiniuose, ir sugautą laimikį paruošti lauko pavėsinėje įrengtoje rūkykloje. Sportiškiems poilsiautojams esame įrengę paplūdimio tinklinio aikštelę. Tiek maži, tiek dideli jėgas galės išbandyti žaisdami badmintoną, o protų mūšius galėsite rengti žaisdami stalo žaidimus.

‘‘Kregžlės‘‘ sodyboje rasite tai, ko ieškote – nesvarbu kokie jūsų prioritetai bebūtų. Ar pageidaujate vietos ramiam poilsiui, ar norite triukšmingai atšvęsti be pašalinių akių, ir atitrypti vestuves ar gimtadienį – susisiekite su mumis ir patikslinsime jus dėl laisvų datų, atsakysime į iškilusius klausimus, ir padėsime suplanuoti jūsų šventę ar poilsį.
Daugiau...