Įmonių sąrašas

Laivonuoma.lt

M. Gimbutienės g. 35, Kauno jachtklubas (Petrašiūnai), 52337 Kaunas
(8 698) 89444

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 698) 89444
Tinklalapis
www.laivonuoma.lt
El. paštas
info@laivonuoma.lt

Veiklos aprašymas

Kviečiame paplaukioti prabangiais dviaukščiais katamaranais bei vandens motociklu su ratu/slidėmis Kauno mariose
Įsitaisykite ant baltos odos sofų, pasigrožėkite Kauno marių regioninio parko vaizdais: Pažaisliu, piliakalniais, smėlio atodangomis, Meilės įlanka, mėgaukitės saule ant laivo stogo terasos ar maudykitės su patogiu nulipimu į vandenį. Jeigu norėsis adrenalino ir aktyvaus laisvalaikio siūlome prie laivo papildomai užsakyti pramogas galingu triviečiu vandens motociklu bei vandens ratu ar net išbandyti vandens slides! Jeigu turite šventės “kaltininką/ę” galime jį/ą atvežti jums į laivą motociklu ar kabrioletu.
Jei didesnė kompanija gali plaukti du vienodi katamaranai greta ar net sujungti su praėjimu iš vieno į kitą – viso 25 žm. Arba vienas didesnis ir vienas mažesnis sujungti išilgai šonais – 20 žmonių kompanijai.
Išplaukimas iš Kauno motorlaivių uosto – link Pažaislio, į Meilės įlanką. Norint nuplaukti iki Rumšiškių reikėtų iš viso 4 valandų.
Pramogos vandens motociklu vyksta iš laivo, priplaukiant prie laivo pasikeisti, laive esantys mato ir gali fotografuoti.
Jeigu pageidaujama už atskirą mokestį į laivą gali būti pristatyti užkandžiai prieš plaukimą. Jei lytų - laivas apsegamas skaidriais kraštais.
Iki susitikimo Kauno motorlaivių uoste!

www.laivonuoma.lt info@laivonuoma.lt 869889444 facebook Party Cruiser
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas