Įmonių sąrašas

Liūto kalnas, sodyba

21001 Trakai
(8 659) 25258

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 659) 25258
Tinklalapis
www.liutokalnas.lt
El. paštas
info@liutokalnas.lt
Vadovas
Liucina Kaltan-Pacik
PVM kodas
LT100005537213

Veiklos aprašymas

Tik 2 km. nuo Traku miesto centro įsikūrusi puiki kaimo turizmo sodyba "Liūto Kalnas". "Liūto Kalne" Jūsų laukia jauki aplinka, artėjančios bobų vasaros šiltos rudeniškos popietės krepšino aikštelėje ar puikios vakaronės lauko terasoje su bičiuliais. "Liūto Kalne" savininkai mėgstantiems pirtį bei malonų poilsį kubile įrengė puikią pirtį bei kubilą lauke. Pirtyje yra didžiulis priešpirtis kuriame labai smagu leisti laiką bešnekučiuojant ar net šokant.

"Liūto Kalnu" sodybą šeimininkai pavadino todėl, kad sodyboje esančioje pačioje kalno viršūnėje juntama liūto energetika, net žmonės atvykę pailsėti taip pat tą pastebi. Pasak svečių - net pats nedrasiausias žmogus atvykęs į sodybą ir prisilietęs prie vidury sodybos stovinčio - žmogaus ūgio liūto -milžino - tampa savimi pasitikinčiu ir drąsiu kaip žverių karalius! Štai tokios legendos sklando sodyboje! Netikite? Atvykite patys ir įsitikinsite Liūto galia .

Sodyba "Liūto Kalnas" - tai tinkama vieta įvairių švenčių paminėjimui, seminarams, konferencijoms, bendradarbių, verslo ir draugų kolektyvams. Tai šaunus poilsis privačioje bei saugioje valdoje.
daugiau...
Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis