Įmonių sąrašas

Nuotykių turizmas

S. Nėries g. 5, 20138 Ukmergė
(8 616) 32937
Google mapswaze
Google mapswaze

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 616) 32937
Tinklalapis
El. paštas
Savininkas
Kastytis Kvietkauskas

Atsiliepimai

Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
jokubas
2023.09.01
Labai puikiai komunikuoja. Diena prieš būtų suplanavę baidares ir stovyklą jei nebūtų grupelė atsisakius Liuks!
Naudingas (0)
Pranešti
Linas
2022.08.17
Nerealiai praleidome laiką. Puikiai suorganizuotas pasiplaukiojimas baidarėmis Siesarties upė ir nuostabiai praleistas laikas gražioje "Daratlaukio".
Naudingas (3)
Pranešti
Sigitas
2022.08.09
Norite pramogos baidare, vienviete ar dešimtviete irklente, Team Building’o ar galiausiai kažkokios istorijos Siesarties, Šventosios, o gal dar kažkokia upe? Kastytis ir jo komanda iš “Nuotykių turizmas“ ras ką pasiūlyti, apie upės ir plaukimo įdomybes papasakoti bei su iššūkiais supažindinti - Jis savo amato žinovas, puikus oratorius ir šiltas žmogus uoliai besilaikantis duoto žodžio. Čia plaukimas baidarėmis liko įsimintinas, baidarės paruoštos, transportavimas ir judėjimas link pakrantės ir atgal darnus. Ačiū labai, labai!
Beje, jo pasiūlyta Daratlaukio sodyba pranoko lūkesčius ir įsivaizdavimą apie poilsį gamtos prieglobstyje susimaišiusį su komfortu ir servisu šioje sodyboje. Šeimininkas Mykolas su šeima pasirūpino išties kokybišku poilsiu ir dėmesiu.
Didelis ačiū visiems!
Naudingas (6)
Pranešti
daugiau...


Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis

Veiklos aprašymas

Renginiai, renginiai įmonėms ir organizacijoms
Ekstremalių pramogų organizavimas
Nuotykiniai, orientaciniai žygiai, nuotykinės ekskursijos, "koučingo" sesijos
Išvykos ir nuotykinės ekskursijos Lietuvoje ir užsienyje.

Naktiniai žygiai - "vilkų mėnulio kelias". Ekologiniai, lėti "Sraigių" žygiai. Edukacinės programos, stovyklos vaikams.

GIDO PASLAUGOS, "NUOTYKINĖS EKSKURSIJOS" (GRUPĖMS, KOLEKTYVAMS, MOKSLEIVIAMS)
Nuotykiniai orientaciniai, komandiniai renginiai, žygiai, miestų, senamiesčio zonose, buvusiuose kariniuose daliniuose, senuose, gatviniuose kaimuose ir istorinėse vietovėse!
baidarių nuoma upėse SIESARTIS, VIRINTA, ŠIRVINTA, ŠVENTOJI, ARMONA, ANYKŠTA
Organizuojame įvairias nuotykines pramogas dieną ir naktį, ŽIEMĄ IR VASARĄ.

Patyrimo žygiai su kolektyvu ar draugais per miškus pelkes, miestelius, dvarus, grupe ar kelios grupes keliauja kaip komanda, atlikdami įvairias orientavimosi, kūrybines, socialines provokacijos užduotis žygiai pėsčiomis, baidarėmis, jei programa ilgesne galima keliauti ir dviračiais, bei žirgais.

Žygiai organizuojami pagal klientų pageidavimus. Žygio dalyviai aktyviai dalyvaudami kuria, konstruoja, žygis - tai kūrybinės dirbtuvės. Siūlome pasinerti į "patyrimų gatvę" ir išbandyti.
Daugiau...

Paieškos žodžiai

Irklentės, irklenčių nuoma, žygiai su irklente, nuotykių žygiai su irklente, kariški žygiai, karinis kliūčių ruožas, Vepriai irklentės.
Mažos irklentės, daugiavietės irklentės, irklentės Wild grizzly, mokinių edukacijos, mokinių edukacijos irklentėmis, mokinių edukacijos baidarėmis, orientaciniai žygiai, pramogos, pramogos gamtoje, aktyvus laisvalaikis, aktyvus poilsis, ekstremalus laisvalaikis, ekstremalus poilsis, ekstremalios pramogos, ekstremalių pramogų organizavimas, ekstremalūs pojūčiai, poilsis gamtoje, komandos formavimas, ekstremalių žygių organizavimas, žygiai vandens keliais, žygiai gamtoje, žygiai baidarėmis, vandens žygių organizavimas, žygiai sausuma, žygiai po pelkes, žygiai su slidėmis, žygiai po miškus, aktyvus poilsis žiemą, aktyvus poilsis pavasarį, aktyvus poilsis vasarą, aktyvus poilsis rudenį, baidarių, slidžių ir kito sportinio inventoriaus nuoma, žmonių daiktų pervežimas, žygio vadovas, stovyklavietės, kaimo turizmo sodybos, kaimo turizmas, pirties užsakymas, pirtis, kubilo užsakymas, kubilas, maitinimo organizavimas, maršrutų parinkimas, informavimas apie lankytinas vietas, lankytinos vietos, vandens ir sausumos žygiai Šventąja, vandens ir sausumos žygiai Aukštaitijos upėmis bei ežerais, žygiai gamtoje su šeima, žygiai gamtoje su draugais, naktiniai žygiai, žygiai naktį su žaidimais ir užduotimis, žygiai su ekstremaliomis užduotimis, žygiai sausuma, žygiai pėsčiomis, patyrimo žygiai, dovana – staigmena draugams, netradicinis gimtadienio šventimas, netradicinis bernvakaris, bernvakario šventimas, bernvakario organizavimas, renginių organizavimas, komandiniai žygiai (team building), ekstremalūs pojūčiai su klase, ekstremalūs žygiai su klase, ekstremalūs žygiai įmonių ir organizacijų kolektyvams, aktyvus poilsis įmonių ir organizacijų kolektyvams, netradicinis gimtadienis, netradicinis šventimas, staigmena draugams, ekstremalūs žygiai žiemą ir vasarą, pelkėmis ir vandeniu, nuotykinio pobūdžio žygiai, ekstremalus išbandymas, mokomieji seminarai, klasės vadovų mokymai, neformalaus ugdymo metodai, laisvalaikis Ukmergėje, laisvalaikis Aukštaitijoje, laisvalaikis Lietuvoje, žygiai Aukštaitijoje, žygiai Lietuvoje, baidarės, Siesartis, Virinta, Širvinta, baidarių nuoma Aukštaitijoje, Armona, orientaciniai žygiai, maitinimo organizavimas, dvarų ir kitų kultūros objektų lankymas, baidarių nuoma Lietuvoje, baidarių nuoma Ukmergė, baidarės, Vilnius, Kedainiai, Jonava, Širvintos, renginiai įmonėms, baidarių stovyklos moksleiviams, Renginiai, renginiai įmonėms ir organizacijoms, komandos formavimo seminarai, patyrimo žygiai, nuotykiniai žygiai, orientaciniai žygiai, nuotykinės ekskursijos, "koučingo" sesijos daugiau...

Video