Įmonių sąrašas

Prie šaltinio, kaimo turizmo sodyba

Trumpės g. 17, Lapių k., 96200 Klaipėdos r.
(8 610) 32237

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 610) 32237
Tinklalapis
www.priesaltinio.lt
El. paštas
priesaltinio@gmail.com
Savininkas
Gintautas Rusteika

Veiklos aprašymas

Sodyba „Prie šaltinio“ įsikūrusi vaizdingame kraštovaizdžio draustinyje ant Žvelsos slėnio krašto. Šios poilsio erdvės istorija unikali tuo, kad dabartinis šeimininkas veiklą vysto dar jo senelio 1924 metais įkurtoje sodyboje, o pirtis čia veikia nuo 1940-ųjų metų ir ilgą laiką buvo vienintelė visoje apylinkėje.

Natūralus ir tyras sodyboje trykštančio šaltinio vanduo - šios sodybos akcentas. Senelio atrastas šaltinis sodybai suteikė ne tik vardą, bet ir kasdien teikia didžiausią malonumą jos svečiams. Vanduo - pats svarbiausias pirtyje, o sodyboje trykštantis šaltinio vanduo - ne tik skaidrus ir švarus, bet ir skanus. Sodyboje yra pirtis, 16 vietųkubilas, pratekančio šaltinio baseinas, židinys, 25 vietų salė, miegamieji kambariai. Sename obelų sode yra senoviška klėtelė su židiniu ir kubilu lauke (ypač puikus poilsis 2-4 asmenims).

Sodybos šeimininkai Gintas ir Rasa Rusteikos organizuoja turistinius žygius vaizdingais Minijos ir Žvelsos slėniais pėsčiomis, šaudymą iš lankų (visais metų laikais), turistinius žygius baidarėmis ir kanojomis ne tik vasarą, bet ir žiemą. Baidarių ar kanojų žygiuose vasarą turistai iš arti susipažįsta su didžiausia Žemaitijos upe Minija.

Ekstremalus plaukimas organizuojamas rudenį, pavasarį ir žiemą Žvelsos upe. Aprūpinama baidarėmis, gelbėjimosi liemenėmis, žemėlapiais ir maršrutų aprašymais, nuvežama ir parvežama į vietą.

Kasmet gegužės trečią savaitgalį vyksta tradicinis „Minijos baidarių ralis“. Dalyvauti ralyje kviečiamos šeimos, didesni kolektyvai ir mėgstantys aktyvų poilsį gamtoje.

Žiemos metu nuomojamas slidinėjimo inventorius, kurį galima išbandyti Utriuose esančioje slidinėjimo trasoje su keltuvais.
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas
Dalintis