Įmonių sąrašas

Senoji kibininė, picerija, UAB "Karališka kibininė"

Karaimų g. 63, 21104 Trakai
(8 659) 72132

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 659) 72132
Tinklalapis
El. paštas

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Senoji kibininė - išsaugota tradicija
Trakuose, ant ežero kranto, prabanga ir geru skoniu išsiskirianti „Senoji kibininė – picerija". Joje rasite ne tik populiariausių rūšių kibinų su aviena bei kiauliena, bet ir platų karštųjų patiekalų, kepamų ant grotelių, asortimentą, įvairiausių rūšių picų, sušių.

Tik įžengus pro picerijos duris, mintys nukeliauja kažkur toli... Čia nėra nieko panašaus į tradicinę piceriją. Jeigu reikėtų apibūdinti interjerą vienu žodžiu, ne vienas pasakytų „Įspūdinga!". „Senosios kibininės – picerijos" interjerą šeimininkams padėjo kurti dizaineris ir tapytojas S. Maslovas, puikiai žinantis, kaip suderinti prabangą ir jaukumą. Pirmo aukšto sienas puošia jo ant drobių piešti natiurmortai, lubos dekoruotos ornamentais ištapyta drobe. Lentynose puikuojasi iš antikvariatų surinkti virtuvės rakandai: ąsočiai, puodynės, žvakidės ir įvairiausi sendaikčiai. Akį patraukia ir masyvūs ąžuoliniai stalai bei rankų darbo kėdės, muštos prabangiais senoviniais gobelenais. Antrame picerijos aukšte sutinkame ir rytietiškų motyvų – įstiklintus turėklus puošia rankų darbo siuvinėtos užuolaidos. Nepaprasti sietynai – kaip ir daugelis daiktų pastate – iš antikvariato.

Priimame išankstinius užsakymus visai mūsų gaminamai produkcijai.

SENOJI KIBININĖ - išsaugota tradicija!
daugiau...

Paieškos žodžiai

kibinai, kibinai trakuose, senoji kibininė, skanus maistas, skanus maistas Trakuose, skanūs kibinai, skanus kibinas, pyragas su varske, ceburekai, skanūs čeburekai, čeburekai Trakuose, senoji kibinine, ceburekai su kefyru, kugelis su vištiena, beatos kibinai, skanus receptai, kibinai su vistiena, kiaulienos sprandine, pyrageliai su grybais, skanus maistas vakarienei, traku kibinai, skaniausi Trakų kibinai, skanus kugelis su farsu, zagareliai su kefyru, ceburekai Trakuose, pyrageliai su kopustais, pyragas su varske ir obuoliais, patiekalai is vistienos farso, rauginti kopustai, kibinai su varske, patiekalai is sprandines, kibinine, skanus ceburekai, pyrageliai su obuoliais, beliašai, kibinai kaip trakuose, skanus kugelis, kibinai su farsu, skanus kibinai, sprandinės kepsniai orkaitėje, kiaulienos desreles, vistiena tesloje, tesla kaina, edukacinės programos, skanūs sprandinės patiekalai, naminiai kebabai su vistiena, cebureku receptas su varske, labai skanus kugelis, beliasai, receptai is kiaulienos farso, kibinai video, kibinai su grybais, patiekalai is kiaulienos sprandines, gaspadines receptai, kibinai su aviena, skanus patiekalai trakuose, greiti patiekalai vakarienei, kapotos teslos gaminiai, traskus ceburekai, greiti patiekalai is farso, braskiu pyragas, naujieji metai vilniuje, kibinu gamyba, pyrageliai su aguonomis, skaniausi kibinai, skanūs zagareliai, pyragelis su avienos idaru, viesbuciai trakuose kainos, traku kibinu receptas, kibinai su kiaulienos farsu, gaminiai is kiaulienos sprandines, Nauji metai Vilniuje, pyrageliai kucioms, kugelis, kugelis su vistiena, kibinine trakuose, skanios bulkutės, naminiai kebabai, naminiai kebabai su farsu, greiti ir skanus patiekalai, sprandines kepsniai orkaiteje, naminiai sausainiai su majonezu, patiekalai iš sprandinės, skanus kibinas, mamos pyragai, greiti patiekalai is farso, karaliska kibinine, darbas trakuose, kiaulienos sprandines kepsnys orkaiteje, ceburekai, skanūs naminiai kebabai, lengvi pietūs, kibinai su darzoviu idaru, kibinai vakarienei, lengvi patiekalai is farso, gaminiai farso, varskes gaminiai, kibininės daugiau...