Įmonių sąrašas

Tytuvėnų piligrimų centras, VšĮ

Maironio g. 2A, Tytuvėnai, 86486 Kelmės r.

(8 427) 56223
Uždaryta dabar
10 metų veikloje
      

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Filialai

Žiūrėti visus adresus

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 427) 56223
Tinklalapis
www.infotytuvenai.lt
El. paštas
info@infotytuvenai.lt
Direktorė
Asta Vaitkevičiūtė-Kizienė
Įmonės kodas
301639534
PVM kodas
LT100010846612

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-17.00
Antradienis
8.00-17.00
Trečiadienis
8.00-17.00
Ketvirtadienis
8.00-17.00
Penktadienis
8.00-15.45

Tytuvėnų piligrimų centras, VšĮ

Keliaujant Jono Pauliaus II Piligrimų keliu per Lietuvą, neįmanoma aplenkti XVII a. baroko perlo, Tytuvėnų bernardinų bažnyčios ir vienuolyno ansamblio.
2008 m. jame įsikūrė Tytuvėnų piligrimų centras, jame veikia Turizmo informacijos centras, rengiamos edukacinės programos, kun. Ričardo Mikutavičiaus skaitymai, kiti kultūros, meno ir turizmo renginiai. Vaikų ir suaugusiųjų mėgiamos programos „Žaliasparnio angelo gėlė“, „Šv. Pranciškaus paukšteliai“, „Su maldos vėriniu per pasaulį“ sulaukia ne tik daug dalyvių, bet ir nuoširdžių padėkos žodžių už galimybę prisiliesti prie senovės slėpinių, religinių tradicijų Tytuvėnų krašte. Prie Jono Pauliaus II Pilgrimų kelio stovintį vienuolyną nuolat lanko turistai, čia gaunantys profesionalus gido paslaugas. Ekskursijos po Tytuvėnų bažnyčios ir vienuolyno ansamblį vedamos lietuvių, rusų ir anglų kalbomis. Galima užsisakyti ekskursiją ir po Tytuvėnų miestelio bei Kelmės rajono lankytinus objektus. Mėgstantiems aktyvesnį laisvalaikį, Piligrimų centre galima išsinuomoti dviračius žygiams po Tytuvėnų apylinkes, kuriuos taip pat rengia Piligrimų centro darbuotojai.
Tytuvėnų bažnyčios ir vienuolyno ansamblis, po restauravimo atgavęs didžiąją dalį savo pirmapradžio grožio, nėra uždaras. Tytuvėnų gyventojai ir svečiai čia gali išsinuomoti ir savo šventei naudoti įvairias vienuolyno erdves: refektorinę salę, vienuolyno vidinį kiemelį, paslaptingą skliautinį rūsį. Buvimas čia turi savo paslapties ir žavesio, žadina neišblėstančius pojūčius ir palieka neišdildomus prisiminimus.
Ansamblyje kasmet vyksta tarptautinio Tytuvėnų vasaros festivalio koncertai, kuriuose skamba garsiausių šalies ir užsienio atlikėjų atliekama klasikinė, skaralinė ir šiuolaikinė muzika, o tarp atlikėjų - ir talentingas jaunimas, ir daugybę laurų tarptautiniuose konkursuose pelnę, garsiausiose pasaulio scenose koncertavę muzikantai ir dainininkai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš įvairių Europos ir pasaulio šalių.
Tam, kad Tytuvėnų bernardinų bažnyčios ir vienuolyno ansamblis būtų atlkurtas ir lankytojams atsiskleistų visu savo puošnumu ir didingumu, VšĮ „Tytuvėnų piligrimų centras“ rengia ir įgyvendina ES finansuojamus projektus. Per pastaruosius ketverius metus yra įgyvendinami trys didžiuliai bažnyčios ir vienuolyno atstatymo ir pritaikymo visuomenės reikmėms projektai.
Laukiame jūsų viename unikaliausių barokinių ansamblių Lietuvoje ir Šiaurės Rytų Europoje – Tytuvėnų bažnyčios ir vienuolyno ansamblyje!
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas