Įmonių sąrašas

Viltoma, sveikatingumo sodyba

Kariotiškių kel. 22, Padvariškių k., 25100 Trakų r.
(8 698) 40766

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 698) 40766
Telefonas
(8 604) 05969
Telefonas
(8 698) 31566
Tinklalapis
El. paštas
Savininkas
Antanas Bardauskas

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Giedrė Žlibinienė,LMSA narė, aerobikos grupės "RIVA" vadovė
2018.08.29
Gražiausi linkėjimai ir padėka sodybos šeimininkui Antanui už ypač nuostabiai aktyvų trijų dienų pasibuvimą pasakiškai išpuoselėtame gamtos kampelyje su įvairiausiomis sportinėmis veiklomis, pritaikytomis erdvėmis, su be galo gardžiais ir pilnaverčio maistingumo patiekalais, su jaukia namų aplinka ir su ypatingai maloniu šeimininko bendravimu, pasidalinant žiniomis apie sveiką ir pilnavertį gyvenimo būdą. Norisi čia sugrįžt...
Naudingas (4)
Pranešti
Mindaugas Šatkus ŠešiosTrim bendruomenė
2017.10.12
Sveiki Antanai,

neskubėjau rašyti iškarto grįžęs, nes būtų labiau bardakas ir palaidos mintys (nors ir dabar nebus geriau :) bet..)
važiuodamas į šią sportinę stovyklą nežinojau kas bus, nes ir pačiam pirmoji ją organizuojant ir pirmoji su šia bendruomene. Žinojau tik kelis dalykus, data ir kad vieta prie Trakų.
ir atsitiko didelis boom, kuris vis dar verda galvoje. Apie sodybą ir jos visus patogumus nereikia nieko sakyti, jūs pats puikiai žinote ką turite ir ką dar galima padaryti, faktas vienas, kad Acro joga su krūva žmonių laisvai telpa..
Bet yra vienas bet.. žmonės kurie buvo tą savaitgalį padarė jį kitokiu ir dar vienas siurprizas, tai jūs :) kaip ir sakiau, esu sutikęs įvairių sodybinkų ir žmonių, bet tokio, kuriam rūpėtų ką žmonės deda į savo skrandžius,
kad ruoštų pats patiekalus, išmanytų ko reikia sportinėm sielom ir dar pravestų gyvenimišką paskaitą, tai oj oj ojjj.. pirmas kartas. Buvo vau, bendruomenė sako vau, treneriai sako vau..
laukiam tikros žiemos, užšąlusio ežero, spragsinčių malkų židinyje ir dar vieno gero poilsinio savaitgalio su didelės meilės priedais iš jūsų :)

ačiū


linkėdamas laimės
Mindaugas Šatkus
Šešio
sTrim bendruomenė
Naudingas (6)
Pranešti
Anzelika
2017.09.30
Viskas patiko! Grazi vieta, miskas, ezeras, teniso kortai, svetingas ir rupestingas seimininkas, rekomenduoju apsilankyti!
Naudingas (3)
Pranešti
daugiau...
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Sveikatingumo sodyba VILTOMA Trakų rajone ant ežero kranto siūlo estetišką aplinką ir patrauklias paslaugas aktyviam poilsiui, konferencijoms ir renginiams gamtoje. Organizuojame sveikatingumo seminarus, sveikatinimo savaitgalius grupėms. Į šviečiamąją veiklą įtraukiame sveikos gyvensenos (mitybos, judėjimo, dvasinio tobulėjimo), meditacijos, sporto žinovus. Laukiame Jūsų!

Tipinis sveikatingumo savaitgalis 16–20 žmonių grupėms prasideda jaukiu pažintiniu penktadienio vakaru: svečiai apgyvendinami, supažindinami su programa, išbando sodybos pramogas. Šeštadienis – aktyvi ir kupina veiksmo sveikatingumo diena: rytinė mankšta, sveikas suderintas meniu, paskaitos, sportiniai ir dvasinės pusiausvyros atstatymo užsiėmimai, vadovaujant savo sričių specialistams. Sekmadienis – aktyvaus ar ramaus poilsio, laisvalaikio pramogų diena.

Renginiams siūlome konferencijų ir banketų sales (iki 25 žmonių), puikias sąlygas organizuoti pobūvius lauke. Svečiai apgyvendinami 8 dviviečiuose ir triviečiuose kambariuose su patogumais: WC ir dušais, TV, bevieliu internetu. Siūlome maitinimo paslaugas, sezono metu – vietinio ūkio vaisius ir daržoves.

Laisvalaikiu – aktyvios ir atpalaiduojančios pramogos lauke ir viduje, poilsis prie ežero, sveikatos stiprinimas gamtoje, gryname ore. Pagal poreikį – išvykos, maršrutai, ekskursijos, užsakomos papildomos pramogos ir maitinimas.

Savaitgaliais - penktadieniais, šeštadieniais, sekmadieniais - sodyboje priimame 12 - 18 žmonių grupes, nuo kurių dydžio priklauso ir kaina asmeniui. Todėl patartina,

kad organizatoriai formuotų optimalaus dydžio grupes, kad kaina asmeniui atitiktų grupės narių kainos lūkesčius ir sodybos galimybes.

1) 12 - 16 žmonių grupei kaina 650,- eurų (penktadienis, šeštadienis, sekmadienis) + 50,- eurų vienkartinė pirtis + 50,- eurų virtuvės įranga, indai - viso 750,- eurų

2) 16 - 20 žmonių grupei kaina 750,- eurų ( (penktadienis, šeštadienis, sekmadienis) + 50,- eurų vienkartinė pirtis + 50,- eurų virtuvės įranga, indai - viso 850,- eurų
daugiau...

Paieškos žodžiai

kaimo turizmas, kaimo turizmas Trakai, kaimo turizmas Trakuose, kaimo turizmas Trakų rajonas, turistinių grupių maitinimas, turiztinių grupų maitinimas Trakuose, sveikas maistas, sveikuoliškas maistas, konferencinis turizmas, konferencinis turizmas Trakuose, pirtys, pirtys Trakuose, pirtis, pirtis Trakuose, sauna, sauna Trakuose, konferencijos Trakai, konferencijos Trakų rajonas, Renginiai, VILTOMA, sodyba, sveikatingumo sodyba, sodybos prie ežero, sveikatingumo sodyba, sveikatingumo sodyba Trakuose, sveikatinimas, sveikatinimas Trakuose, sveikatinimo sodyba, sveikatinimo sodyba Trakuose, sveikatingumas, sveikatinimas, sodybos nuoma, sodybosnuoma Trakuose, konferencija, seminaras, seminarai Trakuose, seminarai Trakų rajone, banketas, banketai Trakuose, ežeras, sodyba prie ežero Trakuose, gamta, poilsis, poilsis Trakuose, kambariai, kambariai Trakuose, aktyvus poilsis Trakuose, sveikatinimo savaitgaliai grupėms Trakuose, sveika gyvensena, pobūviai Trakuose, pobūviai lauke, pobūviai lauke Trakuose, aktyvios pramogos, aktyvios pramogos Trakuose, ekskursijos, ekskursijos Trakuose, ramus poilsis, ramus poilsis Trakuose, išvykos, išvykos Trakuose, žygiai, žygiai Trakuose, sportas, sportas Trakuose, sportinės varžybos Trakuose, sporto varžybos, sporto varžybos Trakuose, gimtadieniai, gimtadieniai Trakuose, šventės Trakuose, šeimos šventės Trakuose, sveikatinimo savaitgaliai, sveikatinimo savaitgaliai Trakuose, firmų kolektyvų sveikatinimo savaitgaliai Trakuose, darbuotojų sveikatinimo savaitgaliai Trakuose, šiaurinio ėjimo lazdos, ėjimas su šiaurietiškomis lazdomis, tenisas, teniso varžybos Trakuose, krepšinis, krepšinio varžybos Trakuose, tinklinis, tinklinio varžybos Trakuose, bekelės bėgimas Trakuose, bekelės bėgimo treniruotės Trakuose, bekelės bėgimo varžybos Trakuose, žiemos sportas, žiemos sportas Trakuose, lygumų slidės, lygumų slidės Trakuose, pačiūžos, pačiūžos Trakuose, žiemos sporto treniruotės Trakuose, žiemos sporto varžybos Trakuose daugiau...

Video