Lankytinos vietosŽvėrinčiaus miško takas - 15 km

Birštonas
Prienų kilpoje plyti Žvėrinčiaus (Žvėryno) miškas, išsaugojęs senąjį pavadinimą, primenantį karališkąsias medžiokles.
1999 m. buvęs sveikatingumo takas Žvėrinčiaus miške tapo dviračių-pėsčiųjų taku, kuriame gausu poilsio ir sporto aikštelių, medžio skulptūrų, keliautojų patogumui įrengtos poilsiavietės ir laužavietės.
Šimtametis Žvėrinčiaus ąžuolas dar visai neseniai buvo vienas iš didžiausių turistų traukos objektų. Pasak legendos, po jo šakomis medžioklės metu ilsėjosi Lietuvos Didysis Kunigaikštis Vytautas. Tačiau 2005 m. uragano „Ervinas“ metu 1,8 m skersmens ir 15 m aukščio senolis atgulė ant miško samanų poilsiui ir ilsisi ten iki šių dienų. Keliautojai greta nuvirtusio Žvėrinčiaus (Vytauto) ąžuolo gali pamatyti neįprastai atrodančios apykaklinės formos pušį.
Didžiąją Žvėrinčiaus tako trasos dalį sudaro asfaltuota tako danga, vedanti į kelią Prienai-Vilnius (asfaltuoto tako ilgis – 10 km).
Žvėrinčiaus miške galima apžiūrėti ir laukinės gamtos karalystę, kurios link veda klampūs ir vingiuoti miško keliukai. Nepabūgę šios trasos galės stebėti Nemuno salose gyvenančius ir laikinai apsistojančius migruojančius paukščius: mažąsias ir upines žuvėdras, antis, kirus, tilvikus.

Birštono turizmo informacijos centras