Lankytinos vietosAtvirosios fotografijos dirbtuvės

Vilnius

Dirbtuvės siekia didinti senosios fotografijos prieinamumą Lietuvoje. Demonstruojamas fotografinis amatas ir istorinis fotografinių atlikimo technikų paveldas, mokoma klasikinių ir alternatyvių fotografinio atlikimo technikų. Iš anksto paskelbus, vyksta pažintinės dirbtuvės, seminarai, plenerai. Dalyvavimas mugėse, festivaliuose, viešuose ir privačiuose renginiuose.
AFD - tai bendraminčių būrys, susibūręs mokytis, tyrinėti ir populiarinti analoginius, senuosius, alternatyviuosius fotografinius procesus
Siekiama tyrinėti senovinius procesus ir padėti fotografijos mėgėjams bei profesionalams savo kūryboje naudotis šiais procesais.

Clishe – verre
Clich verre. Tai yra fotografijos ir dailės mišinys, menantis laikus, kuomet fotografija buvo laikoma meniška tada, kai ant jos kažkas pripiešdavo. Piešiame ant stiklinių, žvakės liepsna aprūkytų negatyvų. 
Įdomybių kabinetas
Demonstruojami įvairūs senoviniai fotoaparatai. Norintiems apie kiekvieną fotoaparatą papasakojama, rodomas veikimo principas. Esame sukaupę ir senovinių fotografijų kolekciją, kurią įdomu vartyti. 

 

Kauno g. 34 (Naujamiestis), 03202 Vilnius

Tel.: (8 684) 44076

El.p.: info@afd.lt

www.afd.lt