Lankytinos vietosPalendrių Šv. Benediktino vienuolynas

Kelmės r.

Palendrių Šv. Benedikto vienuolynas yra įsikūręs Palendrių kaime, Kelmės rajone. Nuostabi monumentali gamta - iškilios kalvos, įvedančios į Žemaičių aukštumą, aukštas dangus, Vainagių girios, besitęsiančios ligi Kurtuvėnų, pakraštyje.

Visi norintys gali eiti į vienuolyno bažnyčią ir melstis kartu su vienuoliais. Prireikus lankytojai gali kreiptis į tėvą durininką. Vienuolyne galima užsakyti šv. Mišias norimomis intencijomis. Priimamajame galima rasti atvirukų su vienuolyno vaizdais, mišiolėlių ir maldų knygelių, įsigyti norimą grigalinio giedojimo įrašų diską, medalėlį, rožinį.

Lankytojai gali paprašyti suteikti galimybę atlikti išpažintį arba pasikalbėti rūpimais dvasiniais klausimais su patyrusiu vienuoliu, mokančiu išklausyti ir padėti suvokti, kaip Viešpats kviečia kiekvieną konkrečiai gyventi tikinčiojo krikščionio gyvenimą. Vienuoliai pasirinko ir visą savo gyvenimą paskyrė Dievo ieškojimui. Patyrę, kaip veikia Dievas, jie gali supratimu, patarimu bei malda padėti ieškančiam pašaukimo, norinčiam pagilinti tikėjimo ar maldos gyvenimą, besirengiančiam priimti Santuokos sakramentą, išgyvenančiam sunkumus arba patiriančiam pagundas.

Kontaktiniai duomenys:
Šv. Benedikto vienuolynas
Tel. (8 427) 474 98, faks. (8 427) 47 497

Viešbutėlis
Vienuolyno viduje tik vyrams
Tel. (8 427) 474 98

Svečių namai „Aušros žvaigždė“
Šalia vienuolyno šeimoms ir moterims
Tel. (8 427) 47 470
Mob. +370 613 13 018

www.palendriai.lt