Lankytinos vietosSovietinis bunkeris

Vilniaus r.

Tik už 25 kilometrų nuo Vilniaus, 5 metrų bunkeryje po žeme Jūs pasijausite sugrįžę į SSSR laikus. Čia galėsite patys vėl pasijausttiSSSR piliečiais spektaklyje “1984.Išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje“ trims valandoms persikelti į praeitį 
Atvykusiuosius į spektaklį “1984. Išgyvenimo drama sovietniame bunkeryje” pasitiks sargyba su šunimis. Atsisveikinę su savo daiktais, valiuta, fotoaparatais ir mobiliaisiais telefonais, aprengti pilkomis sovietinėmis šimtasiūlėmis, Jūs panirsite į įtampos ir socialinių keistenybių pilną SSRS piliečio gyvenimą. Būsite vedami labirintais, pamatysite 1984-ųjų televizijos laidas ir parduotuves, būsite tardomi KGB kabinete, mokysitės SSRS himno, pratinsitės nešioti dujokaukę. Jūs šoksite pagal tų laikų muziką ir valgysite sovietinius pietus. Bunkerį paliksite gavę specialų pažymėjimą ir unikalią sovietinių laikų dovanėlę.
Priimame užsakymus įvairioms progoms: bernvakariams, mergvakariams, gimtadieniams, įmonės vakarams ir t.t. 
Užsakius vykdome edukacinius spektaklius - ekskursijas moksleiviams (nuo 8 klasės) "1984" . Tai nuotykių kupina, interaktyvi istorijos pamoka, kurios metu moksleiviai savo kailiu patirs sovietinę realybę, bus mokomi tarybinių lozungų, karinės rikiuotės pradmenų, naudotis dujokauke, o taip pat bus tardomi KGB kabinete susipažins su tarybinės medicinos ypatybėmis. Trukmė – 2,5 val su sovietiniais priešpiečiais.
„ 1984.Išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje“ jau septynerius metus vilioja stiprių pojūčių mėgėjus iš viso pasaulio. Tačiau galbūt jūs nenorite bunkeryje sutikti piktų pareigūnų, tardytojų ir vilkšunio , o norite tiesiog smagiai praleisti laiką nusileidę į 6 m po žeme atkurtą socializmo pasaulį – prašom. Būtent Jums tinka naujas mūsų komandos renginys „Atgal į SSSR – be streso“!
Dėl kainos ir galimų laikų skambinti +370 614 48798 (jeigu ragelio nepakelsime – būtinai Jums perskambinsime).
Taip pat, vykdome atviro pobūdžio ir užsakomuosius interaktyvius spektaklius.
Užsakant privatų renginį kaina kainos priklauso nuo konkretaus pageidavimo. 
Užsakymai priimami tel. +370 614 48798 arba el. paštu bunkeris.info@gmail.com
Dovanų kuponą ar bilietą į atviro pobudžio renginį galite įsigyti    sovietbunker.com/kuponai-bendras/  

 

Naujasodės k., 15200 Vilniaus r. 

Tel.: (8 614) 48798

www.sovietbunker.com

sovietbunker@gmail.com