Lankytinos vietosVitražo Manufaktūra

Vilnius

Vilniaus senamiesčio širdyje įsikūrusi "Vitražo Manufaktūra" yra specializuota vitražo ir stiklo dizaino galerija, reprezentuojanti ryškiausių Lietuvos menininkų kūrybą. Tuo pačiu tai yra ir edukacinis stiklo meno centras, kuriame organizuojamos įvairios mokymų programos vaikams ir suaugusiems, kuriami bei realizuojami vienetiniai vitražai. Galerijoje vyksta parodos, seminarai, kultūriniai renginiai, įgyvendinami įvairūs meno ir kultūrinės sklaidos projektai. „Vitražo manufaktūroje“ eksponuojamus darbus galite įsigyti arba užsisakyti autorinį kūrinį savo interjerui pagal individualiai Jums sukurtą projektą.

Galerija – dirbtuvės „Vitražo manufaktūra“ organizuoja specialias edukacines stiklo ir vitražo meno programas vaikams ir suaugusiesiems. Programą sudaro:
visoms amžiaus grupėms pritaikytas teorinis seminaras apie vitražo istoriją ir technologijas,
ekskursija po autentiškus XVI a. požemius,
vitražo gamybos tiffany technologija demonstravimas,
kūrybinės stiklo meno dirbtuvės.
„Vitražo manufaktūros“ organizuojamų pamokų metu Jūs ne tik įgausite naujų žinių apie senuosius amatus ir jų integraciją šiuolaikiniuose interjeruose, bet ir išmoksite vitražo projektavimo, įrankių naudojimo ir medžiagų apdorojimo pagrindų. Kūrybinių dirbtuvių metu kiekvienas dalyvis pasigamins originalų stiklo meno kūrinį!
Vykdome ir portabilias stiklo meno dirbtuves – galime suorganizuoti interaktyvų kūrybinį renginį Jūsų erdvėje bet kuriame Lietuvos kampelyje!

 

Stiklių g. 6-8 (Senamiestis), 01131 Vilnius

Platesnė informacija ir registracija telefonu 8 5 2121202 arba el. paštu: info@stainedglass.lt

http://www.stainedglass.lt/