Lankytinos vietosMarijampolės Vytauto Didžiojo parkas

Marijampolė
Tai seniausias miesto parkas, kuriam, minint kunigaikščio Vytauto Didžiojo metus, suteiktas Vytauto Didžiojo vardas. Miesto sode susitikdavo tiek jaunuomenė, tiek vyresnioji marijampoliečių karta. Čia vykdavo renginiai, koncertai, vaidinimai, paskaitos. Miesto sodas buvo demokratijos židinys, nes čia nekildavo konfliktų tarp dešiniųjų ar kairiųjų, tarp žydų ir lietuvių. Dažno išeivio atsiminimuose, ar jis būtų lietuvis ar žydas, tai pats gražiausias parkas pasaulyje, nes čia prabėgo jų vaikystės dienos.
daugiau

Poezijos parkas

Marijampolė
Poezijos parką galima pasiekti iš centrinės miesto aikštės. Miesto svečiai čia gali rasti atokvėpį ant plastiškų formų suolų, pasigrožėti želdynais, kartu su atžalomis leisti laiką spalvingoje žaidimų aikštelėje, o gal net sudalyvauti amfiteatre vykstančiuose renginiuose. Marijampolės Poezijos parke čiurlena Javonio upelis, taip pat išsidėstę trys fontanai, kuriuose neretai linksmai žaidžia vaikai. Parke stovi skulptūrinė kompozicija, skirta įamžinti Vytauto Kernagio atliekamą dainą „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“. Bet kuris marijampolietis gali patvirtinti, kad tai puiki vieta pasigrožėti gamta, pailsėti ar tiesiog pabėgti nuo rutinos.
daugiau

Varnikų pažintinis takas

Trakų r.
Varnikų pažintinis takas puikiai tinka keliaujantiems dviračiu, ir pėstute. Draustinyje įrengtas 4 km ilgio pažintinis takas su 10 informacinių stotelių, poilsio vietomis su suoleliais ir pavėsinėmis. Dalis tako yra medinis.
daugiau

Paršežerio ežero rekreacinė zona

Šilalės r.
Šalia Požerės miestelio tyvuliuoja Paršežerio ežeras. Čia naujai įrengta poilsiavietė su viešu paplūdimiu, poilsio nameliais, krepšinio, tinklinio, vaikų žaidimo aikštelėmis.
daugiau

Vijūnėlės parkas

Druskininkai
Vijūnėlės parkas - Druskonio žiedo „brolis". Tai kelių kilometrų takas aplink Druskonio ir Vijūnėlės tvenkinius, 2010-2011 m. renovuotas, papildytas poilsio vietomis ir skulptūrine kompozicija.
daugiau

Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parkas

Radviliškis
Parką puošia įvairių medžio drožėjų plenerų skulptūros, įrengti lauko treniruokliai, daugoiafunkcinė vaikų žaidimo aikštelė, ekstremalaus sporto megėjams skirtos rampos važinėjimui riedučiais, riedlentėmis, bmx dviračiais.
daugiau

K. Dineikos sveikatingumo parkas

Druskininkai
Parkas turtingas savo istorija ir tradicijomis gydyti oru, vandeniu ir saule, vilios lankytojus galimybe išbandyti atgaivintas unikaliąsias senąsias procedūras: pasivaikščiojimu dozuotais vaikščiojimo takais, maudymusi kaskadinėse maudyklėse ir pirtyje, mėgavimusi jonoterapija, kai teigiamų ir neigiamų jonų santykis siekia 0,63, pėdų masažu akupresūros baseine. Šeimos su vaikais galės aktyviai leisti laisvalaikį važinėdami atnaujintais takais, žaisdami vaikų žaidimo aikštelėje, sportuodami gimnastikos ir sporto aikštelėse bei mechaninių treniruoklių take. Ramesnį poilsį besirenkantys asmenys galės mėgautis saule ir ramybe .
daugiau

Labirintų parkas

Anykščių r.
Labirintų parkas unikali pramoga Lietuvoje bei Baltijos šalyse. Tai puiki pramoga visoms amžių grupėms. Čia galėsite išbandyti savo laimę bei orientavimosi įgūdžius.Labirintų Parką sudaro keturi skirtingi labirintai:Didysis labirintas – Jūsų tikslas nepasiklysti ir pereiti labirintą; Apvalusis labirintas – Reikia surasti labirinto centrą bei rasti išėimą; Lenktynių labirintas – Lenktyniauk su draugu – laimi greitesnis; Kukurūzų labirintas – Veikia tik rugpjūčio-spalio mėnesiais.
daugiau

“Girios aidas” - miško muziejus, mokymo ir informacijos centras

Druskininkai
Muziejus įkurtas 1971 m. Originalios architektūros namelyje bei jį supančiame miške eksponuojami meniniai medžio drožybos, kalvystės, keramikos, gintaro darbai, retos Lietuvos medžių rūšys, skamba miško paukščių balsai.
daugiau

Šiaulių miesto centrinis parkas

Šiauliai
Miesto parkas – buvusi sena gyvenvietė.
daugiau