Lista firm

Pas Šeštoką, Vila sodyba

Babilninkų k., 33333 Molėtų r.
(+370) 61198495
Google mapswaze
Google mapswaze

Ustalanie trasy:

Wybierz adres:
Wybierz adres:

Informacje kontaktowe firmy

Telefon
(+370) 61198495
Savininkė
Diana Šeštokienė

Komentarze

Oceń to:
0 (co najmniej 80 znaków)
Rasa
2023.06.25
Vieta, kur norisi sugrįžti... Prieš keletą metų čia atšventėme savo vestuves, o dukrelės krikštynoms net nesidairėme kitos vietos. Vienareikšmiškai - tik vila Pas Šeštoką. Patikrinta, jokio streso ar rūpesčių. Žinojom, kam viskas bus padaryta gerai, viskuo pasirūpinta. Gražu, skanu, jauku, švaru. Geras laikas ir puikūs prisiminimai. Didžiausios rekomendacijos.
Przydatny (0)
Raport
Vaiva Bart
2016.10.02
Sodyba Pas Šeštoką- tobula vieta vestuvėms. Vietą savo šventei rinkausi iš daugelio. Esu įsitikinusi, kad išsirinkau patį geriausią variantą, nes viskas pranoko mano lūkesčius. Aplinka ir kraštovaizdis - nepakartojami, visur tvarka ir švara, labai graži salė, numeriai patogūs, maistas labai labai skanus. Pati sodyba tiesiog SUPER. Atskiras padėkos žodis sodybos šeimininkei Dianai - tai tikras savo srities profesionalas. Viską supranta iš pusės žodžio, jos patarimai ir rekomendacijos pasitvirtino visur 100 %. Jos patarimų dėka pavyko labai sumažinti planuotas išlaidas :) AČIŪ AČIŪ AČIŪ ir sėkmės darbuose. Mes dar būtinai sugrįšime!!!!!!!!!!
Przydatny (0)
Raport
Vaida
2013.05.07
Jei laika atsukciau atgal ir sakytu dar karta rinkites vestuviu vieta, neabejodami rinktumemes TIKTAI sia sodyba. Nuostabi atmosfera, skanus maistas ir uzliejanti ramybe, kad viskas bus padaryta idealiai. ACIU DAR KARTA.
Przydatny (0)
Raport


Statystyka odwiedzin strony
Aktualizacja informacji
Dzielić się

Wideo