List of companies

Logopedijos ir pedagogikos centras, VšĮ

Kauno g. 9A, 91156 Klaipėda

(+370) 65060833
Closed now
      

Get directions:

Did you mean?:
Did you mean?:

Company contacts

Phone
(+370) 65060833
Website
www.logped.lt
Email
ilma.klaipeda@gmail.com
Director
Ilma Feniukienė
Company code
304695805

Work hours

Monday
8.00-18.00
Tuesday
8.00-18.00
Wednesday
8.00-18.00
Thursday
8.00-18.00
Friday
8.00-18.00

Logopedijos ir pedagogikos centras, VšĮ

To satisfy broad interests which surround education, pedagogical and cultural issues, the maintenance of health, environmental protection, the fostering of sports, social and legal justice issues, as well as other broad societal action. The firm’s areas of activity include: the health and welfare of all, as well as social services. Qualified medical specialists act in the areas of education and health. Social work is effective only in conjunction with the maintenance of health in a wider sense, not only health administered through the care of specialists.

more...

Reviews

Rate it:
(at least 100 characters) 0
Karolina
2018.08.07
Tik geriausi atsiliepimai apie čia dirbančius specialistus! Busim visada dėkingi logopedei Ilmai, kad prakalbino mūsų sūnų, išmokė gražios ir raiškios kalbos. Spec. pedagogė Vitalija puikiai padėjo pasiruošti mokyklai. Esu dėkinga visai komandai ir 100% rekomenduoju visiems.
Useful (1)
Report
Oksana
2018.08.01
Nuostabus kolektyvas, super specislistai. Sunus lankosi pas logopede Ilma ir spec. pedagoge Vitalija. Visada su sypsena, visada su gera nuotaika pasitinka. Labai visiems rekomenduoju si centra, tai tikrai didele pagalba vaikams ir teveliams.
Useful (2)
Report
Irina.K.
2018.07.24
Jau antra vasara kaip lankomes siame centre ir esame labai patenkinti logopedes, spec.pedagoges ir kineziterapeutes darbu. Kolektyvas labai draugiskas, visada randa bendra kalba tiek su vaiku, tiek su teveliais .Labai malonios, visada pasiderina uzsiemimo laiką su teveliais bei nuostabios savo srities specialistes,net negalvojame keisti sio centro i kokį kitą, nes vaikas gauna geriausią pagalbą visose srityse. Nors lankomes tik grįzę is uzsienio per vasaros atostogas ,bet vaiko pazanga kalba pati uz save...visi pastebi, kad sūnui pasipila kruva nauju garsų ir zodzių vos per 1 menesį darbo!
Rekomeduoju visiems be isimties, nuo neklauzadų iki ramių vaikucių, nes specialistes randa bendra kalba su kiekvienu vaikuciu.
Mano sūnus pats noriai eina i kiekviena uzsiemima ir isejes is centro yra pozityviai nusiteikes,o tai jau daug ką pasako...
Kuo didziausios sekmes visoms centro specialistems. Jūs pacios nuostabiausios!!! Visa mūsų seima Jums be galo dekinga!!!
Useful (4)
Report
more...
Information update