Įmonių sąrašas

Logopedijos ir pedagogikos centras, VšĮ

Kauno g. 9A, 91156 Klaipėda

(8 650) 60833
Uždaryta dabar
      

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 650) 60833
Tinklalapis
www.logped.lt
El. paštas
ilma.klaipeda@gmail.com
Direktorė
Ilma Feniukienė
Įmonės kodas
304695805

Darbo laikas

Pirmadienis
8.00-18.00
Antradienis
8.00-18.00
Trečiadienis
8.00-18.00
Ketvirtadienis
8.00-18.00
Penktadienis
8.00-18.00

Logopedijos ir pedagogikos centras, VšĮ

Įstaigos veiklos tikslai yra: tenkinti viešuosius interesus vykdant švietimo, mokymo ir mokslinę, kultūrinę, sveikatos priežiūros, aplinkos apsaugos, sporto plėtojimo, socialinės ar teisinės pagalbos teikimo, taip pat kitokią visuomenei naudingą veiklą. Įstaigos veiklos sritys ir rūšys yra: Žmonių sveikatos priežiūra ir socialinis darbas. Kvalifikuotų medicinos specialistų švietimo ir sveikatinimo pagalba. Socialinio darbo veikla tik iš dalies siejama su sveikatos priežiūros veikla, atliekama ne sveikatos priežiūros specialistų.

daugiau...

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Karolina
2018.08.07
Tik geriausi atsiliepimai apie čia dirbančius specialistus! Busim visada dėkingi logopedei Ilmai, kad prakalbino mūsų sūnų, išmokė gražios ir raiškios kalbos. Spec. pedagogė Vitalija puikiai padėjo pasiruošti mokyklai. Esu dėkinga visai komandai ir 100% rekomenduoju visiems.
Naudingas (1)
Pranešti
Oksana
2018.08.01
Nuostabus kolektyvas, super specislistai. Sunus lankosi pas logopede Ilma ir spec. pedagoge Vitalija. Visada su sypsena, visada su gera nuotaika pasitinka. Labai visiems rekomenduoju si centra, tai tikrai didele pagalba vaikams ir teveliams.
Naudingas (2)
Pranešti
Irina.K.
2018.07.24
Jau antra vasara kaip lankomes siame centre ir esame labai patenkinti logopedes, spec.pedagoges ir kineziterapeutes darbu. Kolektyvas labai draugiskas, visada randa bendra kalba tiek su vaiku, tiek su teveliais .Labai malonios, visada pasiderina uzsiemimo laiką su teveliais bei nuostabios savo srities specialistes,net negalvojame keisti sio centro i kokį kitą, nes vaikas gauna geriausią pagalbą visose srityse. Nors lankomes tik grįzę is uzsienio per vasaros atostogas ,bet vaiko pazanga kalba pati uz save...visi pastebi, kad sūnui pasipila kruva nauju garsų ir zodzių vos per 1 menesį darbo!
Rekomeduoju visiems be isimties, nuo neklauzadų iki ramių vaikucių, nes specialistes randa bendra kalba su kiekvienu vaikuciu.
Mano sūnus pats noriai eina i kiekviena uzsiemima ir isejes is centro yra pozityviai nusiteikes,o tai jau daug ką pasako...
Kuo didziausios sekmes visoms centro specialistems. Jūs pacios nuostabiausios!!! Visa mūsų seima Jums be galo dekinga!!!
Naudingas (4)
Pranešti
daugiau...
Duomenų atnaujinimas