Įmonių sąrašas

Arido pirtis

Kaštonų g. 1B, Skaidiškių k., 13268 Vilniaus r.
(8 698) 33580

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 698) 33580
Tinklalapis
www.aridopirtis.lt
El. paštas
pirtis@aridopirtis.lt
Vadovas
Aridas Pabedinskas

Veiklos aprašymas

Arido pirtyje teikiamos sveikos pirties paslaugos, kurių esmė yra kompleksinis gamtos veiksnių poveikis žmogaus organizmui. Esminiai komponentai pirtyje yra keturios gamtos stichijos: ugnies karštis, akmuo, vanduo ir oras. Pirtyje gausiai naudojami augalai ir jų sudėtinės dalys.

Teikiamų paslaugų tikslas supažindinti su saugiomis lietuviškos pirties tradicijomis, sudaryti sąlygas savarankiškai arba su pirties meistro pagalba atlikti sveikatingumo procedūras. Pirtyje vykstantys procesai (kaitinimasis ir atsivėsinimas) veikia visas organizmo sistemas. Priplūstantis kraujas ir aukšta temperatūra teigiamai veikia pavargusius raumenis ir suaktyvina gijimo procesus, veikia kaip peršalimo ligų profilaktika. Drauge su prakaitu pasišalina daug organizmą nuodijančių šlakų. Dėl karščio visiškai pasikeičia įprasta kraujotaka, vidaus organai tam tikra prasme pailsi. Pirtis padeda lieknėti, valo odą ir šalina nuodingąsias medžiagas, mažina skausmą, pieno rūgšties lygį, padeda žmonėms, kenčiantiems nuo artrito, lėtinio nuovargio.

Todėl teikiamos pirties sveikatingumo paslaugos gali turėti teigiamą poveikį lankytojų sveikatai, atskiroms organizmo sistemoms.

daugiau...
Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis