Įmonių sąrašas

Duobys, vila-sodyba

Skiemonių g. 6, Kazlų k., 33311 Molėtų r.
(8 600) 27719

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 600) 27719
Tinklalapis
www.sodybaduobys.lt
El. paštas
duobys@yahoo.com
Ūkininkas
Tomas-Juozapas Gintila
PVM kodas
LT100003093211

Veiklos aprašymas

Vila Sodyba „DUOBYS“ įkurta vaizdingoje vietoje - ant kalno, šalia Duobio ežero Molėtų rajone, skirta šventėms, pobūviams ir renginiams, o taip pat ir privačiam poilsiui.

Sodyba randasi strategiškai patogioje geografinėje vietoje, t.y.: iki Anykščių - 20 km, iki Molėtų - 17 km, iki Utenos 23 km, iki Ukmergės - 40 km, iki Vilniaus 75 km, iki Kauno 100 km, iki Panevėžio - 80 km. Todėl apsistojus mūsų sodyboje turėsite galimybę aplankyti daug įvairių lankytinų vietų.

Sodyboje iš viso yra 5 pastatai apgyvendinimui, pirtis, pavėsinė, tiltas. Iš viso yra 60 miegamos vietos (galimos papildomai pristatomos lovos), be nakvynės - 120 vietų, salėje sėdimų vietų - 70.

Sodyboje lankytojai maistą gaminasi patys (yra būtina įranga ir indai, malkos įskaičiuotos į nakvynės kainą), o taip pat yra galimybė, iš anksto užsakius, maitinimą organizuoti į vietą.

Teikiame apgyvendinimo paslaugas, taip pat organizuojame įvairias šventes, pobūvius, seminarus, sportines varžybas švenčių metu ir kt.

Mūsų sodyboje poilsiautojai ras kuo užsiimti: vaikams - atskira vaikų žaidimo aikštelė, vyresniems - krepšinio, tinklinio, badmentono, futbolo aikštynas; taip pat yra stalo tenisas, valtis, vandens dviratis. Kas norėtų pasitikrinti taiklumą - gali pašaudyti pniaumatiniais šautuvais, lankais ar senovės lietuvių medžiotojų įrankiu - spjaudykle, pamėtyti strėlytes žaidžiant smiginį.

Sodybos NAUJIENA - dideli lauko šachmatai/šaškės po atviru dangumi!

Lauko žaidimas "Riterių kovos" - skirtas komandiniam žaidimui, norintiems daugiau laiko praleisti gryname ore.

Atvykimas Į Vilą Sodybą "Duobys" nuo Vilniaus pusės: važiuoti keliu Vilnius-Utena, sukti į kairę ties Molėtais, iš Molėtų važiuoti Anykščių kryptimi 119 keliu, pro Alantą, 19-to kilometro kairėje pusėje įsukimas į sodybą.

Atvykimas į sodybą nuo Kauno, Klaipėdos, Šiaulių pusės: važiuoti Ukmergės kryptimi, nuo Ukmergės važiuoti Utenos kryptimi kelias E262 arba A5, ties nuoroda Anykščiai į kairę, Molėtai į dešinę - sukti į dešinę Molėtų kryptimi ir važiuoti 7 km. Pravažiuosite Skiemonių gyvenvietę, pravingiuosite nuostabiu autentišku vingiuotu keliuku ir kai dešinėje kelio pusėje privažiuosite Duobio ežerą, užkilkite į kalniuką ir sukite iš karto į dešinę. Jūs jau atvykote!

Siūlome taip pat loginius-mąstymo stalo žaidimus suaugusiems.

Mėgstantys pažvejoti ras "Duobio" ežere įvairios žuvies, kadangi ežeras nuolat yra žuvinamas.

Pirtis (sauna ir rusiška) arba kubilas - neatskiriami poilsio viloje sodyboje elementai.

daugiau...
Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis