Įmonių sąrašas

Karaliaus krėslas, sodyba

Širvintos g. 12, Karalkrėslio k., 70049 Vilkaviškio r.
(8 698) 18928

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 698) 18928
Tinklalapis
www.karaliauskreslas.lt
El. paštas
info@karaliauskreslas.lt
Savininkas
Žilvinas Gelgota
Įmonės kodas
8773015
PVM kodas
LT100005436219

Veiklos aprašymas

Kaimas, pavadintas Karalkrėsliu, Lietuvoje tik vienas! Rasite jį Suvalkijoje, Vilkaviškio rajone, netoli Gražiškių. Pasakojama, kad kitados žmonės laukė čia atvažiuojant ar pravažiuojant karaliaus ir buvo jam paruošę karališką krėslą – karalkrėslį. Nėra žinoma, ar sulaukė jie valdovo. Be to, sunku pasakyti, kiek toje legendoje yra tiesos, tačiau „Karaliaus krėslas“ Karalkrėslyje atsirado ir šiais laikais.
Sodyba “Karaliaus krėslas” – puiki vieta mėgstantiems privatumą ir patogumą. Ji yra netoli Vilkaviškio ant vaizdingo Zanylos upelio kranto. 1930 m. architektūros stiliaus pastatus supa šimtamečių liepų alėja. Sodyboje viskas įrengta taip, kad Jūsų šventės, renginiai, mokymai, konferencijos ar susitikimai vyktų sklandžiai, patogiai ir įdomiai. Šiuolaikinėje sodyboje sklandanti senųjų laikų dvasia nuteiks Jus produktyviam darbui bei maloniam poilsiui

Pasirinkite sodybą “Karaliaus krėslas” savo asmeninio ar darbinio renginio vieta. Jūs ir Jūsų svečiai čia būsite vieninteliai ir svarbiausi!
daugiau...
Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Duomenų atnaujinimas