Įmonių sąrašas

Karklėnai Resort

Upelio g. 19, Karklėnai, 13129 Vilniaus r.
(8 670) 85655

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 670) 85655
Tinklalapis
https://karklenairesort.lt/
El. paštas
karklenai.resort@gmail.com
Vadovas
Ivona Klimašauskienė
PVM kodas
LT100010380419

Veiklos aprašymas

Karklėnai Resort - vieta, kur patikėję visus savo rūpesčius profesionaliai komandai, galėsite mėgautis kiekviena savo šventės akimirka!

Pas mus galite atšvęsti gimtadienį, vestuves, krikštynas, suorganizuoti konferenciją ar paminėti kitą Jums svarbią progą.

Siūlome tris sodybas: Mažąją Karklėnai Resort Sodybą, Didžiąją Karklėnai Resort Sodybą bei Karklėnų Oazę.

Mažoji Karklėnai Resort Sodyba puikiai tinka nedideliems pobūviams. Ji patogiausia kompanijoms iki 45 svečių. Mažojoje Karklėnai Resort sodyboje yra įrengta pagrindinė salė šventei, poilsio salytė su vaizdu į tvenkinį, pirtis, norintiems atsipūsti bei biliardo salė antrame aukšte. Be to, šioje sodyboje yra įrengti 4 miegamieji kambariai, kuriuose gali nakvoti iki 22 žmonių.

Didžioji Karklėnai Resort Sodyba - norintiems didelės prabangios šventės. Jeigu planuojate banketą, šviesioje, erdvioje salėje gali švęsti iki 200 žmonių, o jei furšetą - iki 400 svečių. Šventes rengiame atsižvelgiant į Jūsų norus - su bendru stalu visiems svečiams arba atskirais apvaliais staliukais. Maistą, pagal Jūsų pageidavimą, galime teikti ant staliukų arba paruoši furšetinį stalą. Būtina paminėti, kad šioje sodyboje yra didžiulė terasa ant vandens, kurioje galima atsipūsti ir ramiai pabendrauti. Didžiosios Karklėnai Resort Sodybos antrame ir trečiame aukštuose taip pat yra įrengtas viešbutis, kuriame galime apnakvindinti iki 120 žmonių.

Karklėnų Oazė - sodyba, kurioje nuostabiai praleisti laiką kviečiame kompaniją, kurią sudarys iki 80 žmonių. Šviesus, elegantiškas, skoningas interjeras ir vienu metu jauki atmosfera leis Jums jaustis iškilmingai viso vakaro metu. Taip pat, kaip ir kiekvienoje mūsų sodyboje, Karklėnų Oazėje irgi rasite viešbutį, kur ilsėtis po pobūvio galės iki 46 svečių, tad tikrai nereikės rūpintis, kaip grįžti namo. Be to, norėdami atsipūsti nuo linksmų, kojas varginančių šokių ir garsios muzikos, išėję į lauką, pamatysite didelį tvenkinį, kurio viduryje yra sala, kviečianti pasigrožėti gamta arba net surengti fotosesiją gražioje aplinkoje.

Rūpindamiesi savo klientų patogumu, taip pat siūlome pasinaudoti mūsų teikiamomis papildomomis paslaugomis, kad nereikėtų visko ieškotis skirtingose vietose. Pagal Jūsų norus bei pageidavimus, pasiūlysime visą įvairovę paslaugų – aptarnavimą prie santuokos ceremonijos vietos, išvažiuojamuosius banketus, šampano piramidę, kaimišką, vyrų ar damų staliukus bei papildomus dekoro elementus Jūsų šventei papuošti.

Karklėnai Resort - čia Jūsų šventė !
daugiau...
Įvertinkite:
0 (mažiausiai 80 simbolių)
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas
Dalintis