Įmonių sąrašas

Marguoliai, sodyba

Marguolių k., 33270 Molėtų r.
(8 699) 36123

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 699) 36123
Savininkas
Marius Petraitis

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 80 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Sodyba įvairiems renginiams
Pokylių salė vestuvėms, šeimos šventėms
Konferencijų salė seminarams
Kaimo turizmo sodyba „Marguoliai“ įsikūrusi ant Krasnolio ežero kranto, Marguolių kaime, Giedraičių seniūnijoje, Molėtų rajone. Gera geografinė padėtis (55 km nuo Vilniaus, 100 km nuo Kauno) ir patogus privažiavimas (800 m nuo asfaltuoto kelio) leidžia lengvai pasiekti poilsiavietę visus metus.

Nepamirštamoms šventėms, šeimyniniam poilsiui, įsimintiniems seminarams.

Sodyba – tai ekologiški gontiniais stogais dengti rąstiniai nameliai, harmoningai derantys su kalvotu nuostabios gamtos peizažu, tačiau įrengti ir pritaikyti poilsiauti šiuolaikinio komforto mėgėjams.

Didėlė teritorija, įrengtas sporto aikštynas, aplinkiniai miškai, vandens telkiniai ir kitos pramogos suteikia galimybę puikiai praleisti laisvalaikį didelėje kompanijoje bei rasti gražų kampelį ramaus poilsio mėgėjams.

Šiuolaikiškai įrengti pastatai (WC, dušas kiekviename kambaryje) su virtuvėlėmis, būtina įranga ir indais pritaikyti poilsiauti šeimoms ir draugų kompanijoms. Tačiau ekologiškos rąstinių pastatų interjero medžiagos ir lauko terasos su baldais leidžia betarpiškai jausti gamtos alsavimą.

Visą laisvalaikio praleidimui reikalingą įrangą Jums pateiks sodybos šeimininkai.
daugiau...