Įmonių sąrašas

Medaus pirtelė

Varnikų g. 4, Varnikų k., 21142 Trakų r.
(8 617) 30845

Rasti maršrutą:

Pasirinkite adresą:
Pasirinkite adresą:

Įmonės kontaktai

Telefonas
(8 617) 30845
Tinklalapis
Tinklalapis
Savininkė
Jolanta Šindeikienė
Įmonės kodas
DP789946-1

Atsiliepimai

Įvertinkite:
(mažiausiai 100 simbolių) 0
Lankomumo statistika
Duomenų atnaujinimas

Veiklos aprašymas

Jei atsakysite TAIP nors į vieną klausimą, „Medaus pirtelė“ kaip tik Jums!
Norite pailsėti nuostabioje gamtoje prie ežero?
Nekantraujate pabėgti toliau nuo smalsių akių ir pabūti mylimo žmogaus draugijoje?
Pasiilgote ramaus poilsio su šeima jaukioje namų aplinkoje?
O gal norite išbandyti pirties malonumus su medaus kauke?
Norite aplankyti įžymias Trakų vietas ar Varnikų botaninį zoologinį draustinį? O gal sudalyvauti čia vykstančiuose renginiuose?
„Medaus pirtelę“ rasite Skaisčio ežero pakrantėje, Trakų istoriniame nacionaliniame parke, Varnikų kaime. Čia pamatysite stūksantį Varnikų piliakalnį, aptikta V–VI a. senovės gyvenvietė. Netoli šio kaimo yra Varnikų botaninis zoologinis draustinis, pelkynas, pažintinis mokomasis pėsčiųjų takas Varnikų miške. Kelionė į Varnikų botaninį zoologinį draustinį – puiki galimybė pabūti žmogaus rankų nepaliestoje gamtos apsuptyje.
„Medaus pirtelė“ pritaikyta 2-4 svečių nakvynei, taigi ji geriausiai tinka poroms, šeimoms su vaikais arba 4 žmonių mini kompanijai. Esate laukiami „Medaus pirtelėje“ ištisus metus, nes čia jauku ir gražu visais metų laikais.
Į „Medaus pirtelę“ kviečiame atvažiuoti ir vienai dienai.
Norintys pasimėgauti pirtimi be nakvynės gali atvykti ir 6-iese.
Svečiai gaus raktus nuo viso namelio ir galės jaustis šeimininkais visą svečiavimosi laikotarpį. Niekas netrukdys ramaus poilsio.
„Medaus pirtelės“ pavadinimas atsirado ne atsitiktinai. Medus nuo seno vertinamas, kaip vaistas nuo šimto ligų, jis vartojamas tiek arbatai saldinti, tiek ir kūno odai atgaivinti pirtyje. Medaus kaukė suteikia odai nenusakomo švelnumo, pamaitina ją ir sustangrina.
Nors „Medaus pirtelė“ yra nuošalioje vietoje šalia Trakų, o pilis tėra tik „už kampo“, bet ji yra visai netoli civilizacijos – nuo Vilniaus važiuosite ne ilgiau nei 20 min.
daugiau...